Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 16:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego

Do zagrożeń okultyzmu zalicza się homeopatię i jogę. Lecząc się lekami homeopatycznymi przywołuje się do siebie duchy złe i stwarza poważne zagrożenie zamieszkania w leczonym demona. W takim przypadku należy się zgłosić się do najbliższego Kapłana, by dokonał rozpoznania.

Zagrożenie jest bardzo poważne.

Homeopatia to moc przeciwna do Mocy pochodzącej od DUCHA ŚWIĘTEGO. Homeopatia pochodzi od złego ducha i jest zagrożeniem zniewolenia demonicznego.

Joga pochodzi z Religii Hinduskich i nie jest ona do przyjęcia jeżeli Wierzysz w CHRYSTUSA.


Wypowiedź Hinduskiego Charyzmatyka o. Jamesa Manjackala MSFS (Zgromadzenie Św. Franciszka Salezego) dotyczące homeopatii i jogi .



http://w360.wrzuta.pl/audio/4IJy9QLlY8r ... tia_i_joga


Wt lut 09, 2010 20:27
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 23, 2010 14:42
Posty: 695
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
zarazki i wirusy to tez demony i szatan!

_________________
Lwy pożrą Chrześcijan... a Pogan zadepczą słonie...


Wt lut 09, 2010 20:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
Nurhia, poważnie... czegoś takiego jak "zarazki" biologia nie przewiduje, a bakterie i wirusy są jak najbardziej materialne i nawet wiadomo jak funkcjonują. Mechanizm zarażania rodem z wirusów nawet się wykorzystuje...

Co jednak te organizmy od homeopatii odróżnia...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr lut 10, 2010 13:03
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 23, 2010 14:42
Posty: 695
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
wiesz Jo_tko, ja po prostu nie rozumiem dlaczego niektorzy ludzie wszedzie dopatruja sie demonow, szatana.to takie sredniowieczne wytlumaczyc cos czego dzialania nie rozumiemy tlumaczyc szatanem, opetaniem itp.

kozystalam z homeopatii i szatan mnie nie opetal, a leczylam sie tak przez kilka lat i woda swiecona mnie nie parzy, wiec wybacz ale czegos takiego nie moge zrozumiec.bo zakrawa mi to o sredniowieczne i ciemne postrzeganie swiata.

_________________
Lwy pożrą Chrześcijan... a Pogan zadepczą słonie...


Śr lut 10, 2010 14:11
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
To, że nie mówimy o demonach głośno nie oznacza, że ich nie ma. Robimy tak dlatego, by nie przywoływać ich niepotrzebnie do osób nie zawsze żyjących w stanie Łaski Uświęcającej.
Niejednokrotnie używany zwrotów typu `ten z ogonem`, `demon`, `zły` ze względy na wiedzę o zagrożeniu.


Różne są stopnie zniewolenia. Nie wykluczone, że nie potrzebujesz Egzorcysty. Natomiast proponuję Ci uczestnictwo we Mszy Świętej połączonej z Modlitwą o Uzdrowienie. Są na nich osoby posiadające Charyzmat Uwalniania.

Modlitwę o Uwolnienie może odmówić też każdy Bierzmowany Katolik.


Śr lut 10, 2010 14:29
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3

demon w osobie zniewolonej nie ujawni się bez wyraźnego zagrożenia kresu jego w kimś pobytu, w słabszych przypadkach zniewolenia demonicznego


Śr lut 10, 2010 14:42
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
frater proponuję napierw modlitwę o dar umiejetnosci czytania,tematy joga i homeopatia są niżej,tam można się wypowiadać ,aczkolwiek obawiam się ,że nie bedziesz miał nic sensownego do dodania w tej dyskusji.Proponuje dalej zajmować się modłami o uzdrowienie i charyzmaty.

_________________
"Mówi głupi w sercu swoim-Nie ma Boga" Psalm 14


Śr lut 10, 2010 16:14
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
Ja natomiast zamierzam Wam wstawiać w takich tematach pliki mp,3 by były łatwiej przyswajalne.
Proponuję byś dołączył jakiś plik mp3 o zagrożeniach homeopatią. Pomóż innym spojrzeć realnie na konkretne zagrożenie.


Śr lut 10, 2010 16:34
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 23, 2010 14:42
Posty: 695
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
to ze czegos nie widac nei znaczy ze jest szatanskim dzielem.
frater-czytalam kilka Twoich postow i widze ze czesto odwolujesz sie opetan, demonow itp.
mysle, ze takie pojmowanie wszystkiego w ten sposob jest bardziej jest duzo bardziej niebezpieczne niz ...joga. bo sobie nawmawiasz, a potem w to uwierzysz i diabel wyskoczy Tobie z lodowki.
co do homeopati zagrozen nie widze.

_________________
Lwy pożrą Chrześcijan... a Pogan zadepczą słonie...


Śr lut 10, 2010 16:40
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
Jestem bozpośrednio włączony w Tą Posługę ...


Śr lut 10, 2010 16:44
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
Tym , którzy odczuli strach przed demonami czytając niektóre moje posty mówię, że jesteśmy w KRWI CHRYSTUSA i demon nie ma nad nami żadnej mocy.


Starajcie się Trwać w Stanie Łaski Uświęcającej.


Cz lut 11, 2010 9:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 10:54
Posty: 8
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
Witam,homeopatią leczyłam się dośc długo i muszę dodac że skutecznie,cały czas towarzyszył temu jednak niepokój teraz jednak zdecydowałam że z tym koniec,najgorsze jednak to że leczyłam tym całą rodzinę .Jak to naprawic?


Cz lut 11, 2010 11:25
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 27, 2009 20:17
Posty: 25
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
Cytuj:
Do zagrożeń okultyzmu zalicza się homeopatię i jogę.


a co homeopatia i joga maja wspolnego z okultyzmem?

Cytuj:
Lecząc się lekami homeopatycznymi przywołuje się do siebie duchy złe i stwarza poważne zagrożenie zamieszkania w leczonym demona.


jakim cudem?

Cytuj:
Homeopatia to moc przeciwna do Mocy pochodzącej od DUCHA ŚWIĘTEGO. Homeopatia pochodzi od złego ducha i jest zagrożeniem zniewolenia demonicznego.


homeopatia to jedna z dróg medycyny, a nie jakaś groźna demoniczna moc

Cytuj:
Joga pochodzi z Religii Hinduskich i nie jest ona do przyjęcia jeżeli Wierzysz w CHRYSTUSA.


Joga to nie rytual religijny!

Cytuj:
nie rozumiem dlaczego niektorzy ludzie wszedzie dopatruja sie demonow, szatana.to takie sredniowieczne


to takie napędzanie machiny strachu, aby powstrzymac ludzi przed czymś co może im tylko wyjść na dobre

Cytuj:
Modlitwę o Uwolnienie może odmówić też każdy Bierzmowany Katolik


nie każdy bierzmowany katolik wie jak sie do tego zabrać. taka modlitwa musi płynąć z serca i być połączona z ogromna empatia i wspolczuciem.

Cytuj:
Witam,homeopatią leczyłam się dośc długo i muszę dodac że skutecznie,cały czas towarzyszył temu jednak niepokój teraz jednak zdecydowałam że z tym koniec,najgorsze jednak to że leczyłam tym całą rodzinę .Jak to naprawic?


lęk który czujesz jest naturalna konsekwencja tego, że niektórzy przedstawiciele kościoła katolickiego nieustannie napędzaja machine strachu przed medycyna alternatywna.

homeopatia to medycyna! nie wiaze sie nijak z okultyzmem, rytualami, nie przywoluje demonow i nie pochodzi od nich. to jedynie jedna z alternatyw wzgledem wspolczesnej dosc prymitywnej medycyny akademickiej, ktora ma wiele ograniczen. lecz spokojnie sie dalej. a co do przyciagniecia demonow to znacznie bardziej moze tu zawinic autosugestia i strach przed tym. homeopatia to naprawde tylko medycyna!


Cz lut 11, 2010 13:42
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
Cytuj:
homeopatia to naprawde tylko medycyna!


I są medyczne dowody na jej działanie?

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz lut 11, 2010 14:20
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 23, 2010 14:42
Posty: 695
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3
kiedys nie bylo dowodow na wiele rzeczy a dzis sa...
dla mnie to nie logiczne, aby dopatrywac sie w czyms, co dziala ingerencji zlych mocy, tylko dlatego ze nauka jeszcze nie udownila mechanizmu dzialania homeopatii.najgorsze jest to, ze ludzie sami sie ograniczaja, nawet lekarze.
a zanim udowodni sie naukowo ze to dzial minie wiele lat, bo jak zwykle o co chodzi?-o kase.
teer-obojetnie czym sie leczysz masz pewnosc ze zadziala?ja naprzyklad niepokoje sie kazda wizyta u lekarza, antybiotykami i badaniami, to naturalna rzecz.wiec nie rozumiem dlaczego ludzie sobie wkrecaja takie bzdury z palca wyssane.wiec skoro czuje niepokoj przed pojsciem do lekarza, braniem jakichkolwiek lekow to tez mnie diabel opetal?...

_________________
Lwy pożrą Chrześcijan... a Pogan zadepczą słonie...


Cz lut 11, 2010 15:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL