Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 16:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego mp3 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sty 16, 2010 15:39
Posty: 165
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Biore czasami leki homeopatyczne, np krople przeciwbolowe- i to niby przybliza mnie do szatana?


Pn lip 26, 2010 12:22
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
A teraz w sprawie szczepionek poza ścisłym tematem homeopatii.Czy jotkazapoznała się z tekstem koleżanki po fachu prof.Majewskiej?Jeśli nie to proszę:
http://marucha.wordpress.com/2009/10/30 ... czepionek/
Tego koncerny farmaceutyczne nie opublikują. :|
Z moich wiadomości skuteczność szczepionek na grużlicę jest wątpliwa,a szczepienie młodych dziewcząt przeciw wirusowi herpes lansowane przez firmy farmaceutyczne jest niepotrzebne.
Cholesterol doskonale można wyleczyć dietą ziołami i trybem życia.

_________________
"Mówi głupi w sercu swoim-Nie ma Boga" Psalm 14


Pn lip 26, 2010 12:34
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Kod:
Biore czasami leki homeopatyczne, np krople przeciwbolowe- i to niby przybliza mnie do szatana?


Tak.

Są i inne objawy wpływu demona, których nie wymieniłem. Dotyczą także grania w gry okultystyczne np. bardzo popularny WorldCraft i innych dziedzin zycia.


Wt lip 27, 2010 1:20
Zobacz profil
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
.... oraz uzywanie internetu. frater uwazaj!


Wt lip 27, 2010 7:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Kamala - ten tekst nie mówi jak dla mnie nic, poza ogólnikami. Potrzebuję namacalnych dowodów. "Kanon Piękna" mnie nie przekonuje. A cały tekst jak dla mnie przypomina próbę przetworzenia Boga na atomy. Informacja jako taka nie działa celowo - celowo może działać istota żywa, która tę informację przekazuje. Celowość nie jest własnością informacji, jest własnością tego, kto jest jej źródłem.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt lip 27, 2010 8:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Cyryl - z faktu, że reklama niektórych szczepionek jest przesadzona, a inne są produkowane z pogwałceniem wszelkich norm nie wynika, że szczepionki są be.

Szczepienia przeciw różyczce chronią całe populacje przed różyczką wrodzoną. To jest najważniejszy motyw szczepień, bo sama różyczka jest niegroźna.

Szczepienia doprowadziły do eradykacji wirusa ospy prawdziwej, która kiedyś dziesiątkowała ludzi. Do tego stopnia, że nie ma już potrzeby szczepień. Nie ma ospy prawdziwej, to co znamy to ospa wietrzna(!)

Szczepienia przeciw HPV są zapewne skuteczne, problem polega na tym, że jest to zakażenie przenoszone drogą płciową i zwiększające zagrożenie nowotworem (kancerogen). Stwierdzenie, że można się zaszczepić na raka jest w pewnym sensie nieuczciwą reklamą. Ale np. kobiety mające wielu partnerów powinny się zaszczepić. Po co im jeszcze zakażenie?

Cholesterol można zbić dietą. Bez wątpienia. Jednak nie w przypadkach zaburzeń metabolicznych, czy to wrodzonych czy spowodowanych chorobą, nie przy każdym trybie życia. Zapewne wiele leków jest nadużywanych, ale równie pewne dla mnie jest, że są one potrzebne i często ratują życie.

Jeszcze jedno, na marginesie. Lek pochodzenia roślinnego nie oznacza, że działa łagodniej. Lekiem pochodzenia roślinnego jest digoksyna, lekiem pochodzenia roślinnego jest skopolamina. Oba w zbyt dużych dawkach mogą zabić. Więc z tymi roślinkami też trzeba uważać...

Tyle, że homeopatia to nie zioła. Leki homeopatyczne mają nieoznaczalne stężenia substancji czynnych. Z punktu widzenia nauki nie mają prawa działać. To, że homeopatią nazywa się obecnie wszystko, co ziołowe, jest również nadużyciem reklamowym.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt lip 27, 2010 9:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 25, 2010 18:58
Posty: 9
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Homeopatia budzi wiele wątpliwości, ponieważ nikt jak do tej pory nie wyjaśnił w sposób racjonalny w jaki sposób działa.Są tylko hipotezy.Poza tym nie jest przedmiotem wykładanym na wydziałach lekarskich tylko farmaceutycznych. Mówi się o lekch homeopatycznych, ale są one inaczej (łatwiej) rejestrowane niż tradycyjne leki i można je kupić legalnie tylko w aptekach.Zbyt dużo niejasności jest w tej homeopatii.Ja się tak nie leczę.


Wt lip 27, 2010 9:13
Zobacz profil
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
jo_tka napisał(a):
Kamala - ten tekst nie mówi jak dla mnie nic, poza ogólnikami. Potrzebuję namacalnych dowodów. "Kanon Piękna" mnie nie przekonuje. A cały tekst jak dla mnie przypomina próbę przetworzenia Boga na atomy. Informacja jako taka nie działa celowo - celowo może działać istota żywa, która tę informację przekazuje. Celowość nie jest własnością informacji, jest własnością tego, kto jest jej źródłem.


Nie wiem jakich namacalnych dowodow potrzebujesz...
Ostatnio w Niemczech wrocila sprawa oszczednosci w sluzbie zdrowia i kasy chorych wymyslily ze zaoszczedza klikanascie milionow (przy miliardowej dziurze), jezeli skresla finansowanie homeopatii, ktora niedawno zaczely finansowac.
W zwiazku z tym dowiedzialam sie, ze przeprowadzono podobno badania i stwierdzono ze homeopatia dziala. Tzn ze wielu ludzi przyjmujacych srodki homeopatyczne, czesto zapisywane przez lekarzy, czyli zarzut o alternatywnym leczeniu albo/albo odpada, stwierdza, ze im homeopatia pomaga. Dlaczego? Tego, jak lekarze przyznaja, nie wiedza. Przypuszczenia sa rozne: od efektu placebo: bierzesz cos nieszkodliwego i wierzysz, ze moze ci pomoc, do nieznanego nam jeszcze dzisiaj faktycznego dzialania homepatii.

Nikt, podkreslam nikt nie wpadl na pomysl, ze moze to byc efekt dzialania demonow.

I o to mi chodzi. W Polsce coraz glosniej slychac egzorcystow i coraz wiecej ludzi fascynuje sie zlym duchem i jego hipotetycznym badz prawdziwym wplywem na ludzi. Jeden egzorcyta, bardziej medialny powie tak, inny powie inaczej. Zachowujemy sie, za przeproszeniem, jak ludzie w sredniowieczu: Zydzi nie umieraja na cholere i dzume? Bo sa w zmowie z szatanem. Jakies zielarki lecza? Szatan je opetal. Prawdziwa wiedze moga miec tylko zakonnicy. Itd itd.
Ja nie twierdze, ze homeopatia to cudowny srodek na wszystko. Ja w ogole nic nie twierdze w tej kwestii, bo sie na tym nie znam. Ale moim zdaniem przypisywanie dzialaniu czegokolwiek a priori wplywom zlego ducha jest bledem.

Ludzie twierdza, ze im homepatia pomaga? Prosze bardzo. Nie wiemy dlaczego? To sprobujmy sie dowiedziec. Mi np pomaga na zoladek mieszanka ziol. Rozne pigulki od lekarzy mialy tylko efekt przejsciowy. Dzis juz wiemy, ze ziola pomagaja, bo maja takie czy inne substancje. 500 lat temu palono kobiety za to, ze nie potrafily nazwac tych substancji, a leczyly. I juz przez pamiec tych kobiet nie powinnismy nigdy wiecej oskarzac kogokolwiek o wspolprace ze zlym, tylko dlatego, ze dzisiaj my czegos jeszcze nie zrozumielismy.
I tylko o to mi chodzi.


Wt lip 27, 2010 10:54
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Wiedza na temat demonologi jest bardzo duża i dotyczy głównie osób objętych Posługą Uwalniania. Właśnie po to by inni mogli się skupić przede wszystkim na Miłości i Miłosierdziu BOGA.

I jeżeli np. ja osobiście oddemonizuję dany lek homeopatyczny to brak jego mocy leczniczej jest przecież faktem


przecież cytowane przeze mnie doświadczenie jest bardzo łatwe do wykonania;


frater napisał(a):


`Leki` homeopatyczne są `demonizowane` przez satanistów i lucyferian.

Tak jak Kapłan ma Moc Błogosławieństwa, tak i wyznawcy `tego z ogonem` `demonizują` ekstrakt homeopatyczny.

Jeżeli Kapłan Katolicki odmówi Modlitwę o Uwolnienie nad tymi `lekami` lub nad miejscem ich dystrybucji, te `leki` homeopatyczne od tego momentu tracą swoją moc.

Osoby, które w przeszłości zażywały `leki` homeopatyczne powinny powiadomić o tym Kapłana.



A doświadczenie jest proste .

Kup w Aptece `lek homeopatyczny`. Udaj się z nim do Kapłana Katolickiego z prośbą o Poświęcenie jego. Następnie próbuj nim zwalczyć konkretną chorobę. Będziesz miała 100% dowód w postaci nieskuteczności tego leku.

Więc jeżeli Kapłan Katolicki ma Moc unieszkodliwić działanie leku homeopatycznego to chyba logiczne jest, że jego moc pochodzi od złego.


Wt lip 27, 2010 12:32
Zobacz profil
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
frater, ja juz ci pisalam: jezeli ten lek przedtem nie dzialal to i teraz nie dziala.
Jezeli jednak ten lek zadzialalby po poswieceniu tak samo jak przed, to o czym by to swiadczylo? I co bys wtedy na to powiedzial? Ze trzeba pojsc do konkretnego egzorcysty, a najlepiej do papieza?

Naprawde, miliony ludzi zazywaja srodki homeopatyczne. I twierdza oni, ze czuja sie po nich lepiej. Moze nie zawsze i nie w kazdym przypadku. Ale mi tez juz klasyczne leki zaszkodzily.

CZY ONI WSZYSCY SA OPETANI PRZEZ SZATANA I JAK TO SIE NIBY U NICH OBJAWIA?

(widzisz frater, ja tez umiem pisac duza czcionka i kolorowo)


Ostatnio edytowano Wt lip 27, 2010 13:31 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt lip 27, 2010 13:16

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Cyryl napisał(a):
Dla dr kropeczki dedykuje książkę "Głodny Anioł" którą bezpłatnie można sobie pobrać ze strony http://www.szarlatan.pl
Niestety naukowcy wyuczeni na danym paradygmacie niechętnie zmieniają swoje poglądy,a wręcz bronią sie przed nowym z zajadłoscią fundamentalistów religijnych.
jotkaJuż odkryli albo są na dobrej drodze i to w Polsce!Zgadzam się z opinią o.Norkowskiego.We wszechświecie oprócz materii i energii istnieje jeszcze informacja.Ten link wiele o tym mówi.
http://www.ingeneza.com/pl_ingeneza.html
Linki takie jak salci były już omawiane-poziom żenujący.

jotkaJakoś łatwo pominięty został przez Ciebie mój post o zjawisku ingenezy,które wiele mogłoby tłumaczyć bez uciekania się w zabobony /materialistyczne straszące we współczesnej medycynie również/
A może temat Cię przerasta? :x

_________________
"Mówi głupi w sercu swoim-Nie ma Boga" Psalm 14


Wt lip 27, 2010 13:22
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 16, 2010 15:39
Posty: 165
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
frater napisał(a):
Kod:
Biore czasami leki homeopatyczne, np krople przeciwbolowe- i to niby przybliza mnie do szatana?


Tak.

Są i inne objawy wpływu demona, których nie wymieniłem. Dotyczą także grania w gry okultystyczne np. bardzo popularny WorldCraft i innych dziedzin zycia.


I w jaki sposob sie to objawia? W ogole jak do tego dochodzi... szatan wsiaka razem z kroplami?
A gdybym nie wiedziala ze to lek homeopatyczny i brala go jak kazdy inny?

Wybacz ale nie widze w tym za grosz sensu.


Wt lip 27, 2010 17:11
Zobacz profil
Post 
Ja również sensu nie widzę, Sel. Dla mnie to coś pośredniego pomiędzy obsesyjną dewocją a manią prześladowczą przesądów i bajań ludowych (tych ostatnich nie obrażając akurat bo mądre się tyż trafiają).

Rozsądny chrześcijanin nie powinien panikować w obliczu homeopatii tylko dlatego że jej nie rozumie. Dowiedzieć się jak to działa należałoby, zamiast szerzyć niedouczoną propagandę - tak na wszelki wypadek.

W moim pojęciu chrześcijanin powinien być odważny i dać się prowadzić własnemu sumieniu, które po to nam Bóg dał, żebyśmy sami podejmowali decyzje o tym, co dla nas dobre a co złe. Chętnie poczytałbym świadectwa ludzi, którym homeopatia czy inne tego typu systemy pomogły i tych, którym nie pomogły. Wtenczas dopiero można byłoby pokusić się o wyciągnięcie jakichś wniosków.


Wt lip 27, 2010 20:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Cyryl napisał(a):
jotkaJakoś łatwo pominięty został przez Ciebie mój post o zjawisku ingenezy,które wiele mogłoby tłumaczyć bez uciekania się w zabobony /materialistyczne straszące we współczesnej medycynie również/
A może temat Cię przerasta? :x

To nie jest teoria naukowa, to metafizyka, filozofia.
Założenia i "dowody" są wyłącznie na poziomie filozoficznym - ta teoria tłumaczy jednocześnie wszystko i nic - nie daje przełożenia na empiryzm, co jest niezbędne w paradygmacie naukowym.
Istnieje wiele podobnych teorii, np. teoria pola morfogenicznego czy jungowska nieświadomość zbiorowa.
Ingeneza jest interesująca, tak jak inne podobne teorie, ale tak samo jak inne, podobne, nie ma przełożenia praktycznego.

Mnie osobiście od niej odrzuca "specyficzny" dobór założeń i dowodów, np. to o kanonie piękna - dla mnie kanon piękna jest chwilowy i niestały, nie dostrzegam żadnego stałego czy całkowicie wspólnego kanonu piękna, więc ta teoria nie wydaje mi się przydatna nawet metafizycznie i filozoficznie.

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


Wt lip 27, 2010 21:07
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 16, 2010 15:39
Posty: 165
Post Re: Homeopatia i joga – zagrożenia zniewolenia demonicznego
Dla mnie przekonanie ze szatan wejdzie do mojego domu razem z kartami Tarota, dzwonkami wietrznymi i lekami homeopatycznymi to troche takie bajkowe, magiczne myslenie.
Frater, masz jakies dowody na skutecznosc tych eksperymentow?


Śr lip 28, 2010 15:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL