Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 16:02



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Reinkarnacja, jak to z nia jest 
Autor Wiadomość
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
No ok, to walcz z demonami jeśli czujesz do tego powołanie. Ale nie czyń nic, wbrew woli i wiedzy osób zainteresowanych i bez ich zgody (lub zgody ich opiekunów i rodziny), bo to sie dla Ciebie może źle skończyć. Wkraczanie w sfere manipulowania i ingerowania w życie innych jest nieetyczne. A jeśli wykorzystuje sie do tego jakiekolwiek techniki mentalne wchodzi w zakres tzw czarnej magii.
Domyślam sie, ze umiesz rozpoznawać energie na tyle dobrze, by wiedzieć która jest którą i niechcący nie korzystasz z energii magii.


Ja kiedyś miałąm krótki okres, kiedy wydawało mi sie, ze mogę się zająć egzorcyzmami. Młoda i głupia byłam. Na szczęście mój Archanioł nie zostawił mnie w potzrebie, ale mam nauczkę by sie od "Mroczlandii" z daleka trzymać. Od egzorcystów zresztą też.


Pt sie 13, 2010 7:19
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Nie jestem taki straszny, tylko demony się mnie boją, ale tylko dla tego, że jestem sługą mego BOGA TRÓJEDYNEGO i dążę do Świętości.


Czekam na trzecie twoje źródło i analizujemy. :)


Pt sie 13, 2010 7:34
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Podałam wyzej


Pt sie 13, 2010 7:37
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
O ile dobrze dojrzałem to dwa źródła podałaś, czekam zatem na trzecie najchętniej Twoje własne doświadczenie.


Pt sie 13, 2010 7:40
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Shamanka napisał(a):
Regres, jedno z poprzednich wcieleń, pokazuje na tyle duzy fragment życia, ze teraz rozumeiem pewne moje niechęci w tym i kilku innych wcieleniach. Nie będę opisywała szczegółowo ale generalnie regresy wiele wyjaśniają z sytuacji jakie mi się w życiu przydażyły.

(...)


Podałam


Pt sie 13, 2010 7:58
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Czekam zatem na rozwinięcie. Opisz szczegółowo, bo to zdanie jest w stylu `bo coś wczoraj widziałam, ale szczegółów nie podam.` ;) prawie każdy coś wczoraj widział


Czyli po co to zdanie. Czy ono udowandnia np . że wielbłądy chodzą po pustyni.


Ostatnio edytowano Pt sie 13, 2010 8:21 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Pt sie 13, 2010 8:05
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Ujmę tak, dla mnie to zbyt osobiste doswiadzcenia aby się nimi dzieli. Analizować tez tu nie am czego, bo zaden z Twoich dowodów mnie nie pzrekona. Ja mam swoja wiarę, Ty swoją.

Podaję Ci tekst do strony Różokrzyza, z którym jestem bardzo emocjonalnie zwiazana choc nie należę juz do ich bractwa. Nie mniej ich nauki są mi bliskie i wierzę w to, co mówią. Wiem to nawet, nie tylko wierzę.

http://www.rozokrzyz.pl/reinkarnacja-i- ... rozokrzyz/

Tu masz cos wartego uwagi http://www.rozokrzyz.pl/wp-content/uplo ... krzyza.pdf

http://www.rozokrzyz.pl/czym-jest-dusza/

oraz w ujęciu Teozofizcznym tu: http://www.ehealer.eu/INSTRUKCJE/ptojek ... O/coto.pdf

ale wciąż nie widzę sensu analizy tego, bo dla mnie nie ma wątpliwosci, ze po smierci inkarnujemy dalej, aż do pewnego momentu, a Ty nie masz wątpliwosci, ze żyjemy tylko raz.
Ja Ci nie zamierzam na siłę udowadniać, ze reinkarnacja jest. Twoim doswiadczemniem byc moze jest niewiedza o tym, w tym życiu. Ty jeśli chcesz dowieść sobie i moze paru osobom, ze masz rację to próbuj ;) Moje ego na tym nie ucierpi, bo moje ego jest juz na właściwym miejscu :)

Uściski.


Pt sie 13, 2010 8:17
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Czyli w Twoim ciele ile jest teraz Dusz? Nie uciekaj Duszo tylko odpowiadaj :nonono: :nonono: :nonono:


Pt sie 13, 2010 8:24
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Czy to jest tak trudno zrozumiec? Jedna dusza, zawsze ta sama i niezmienna. Tylko w różnych ciałach bo co wcielenie to w innym i w ten sposób uczy się róznych doswiadczeń. Ta istota to tak naprawdę rodzaj astralnej kuli, w jej sentrum jest właśnie dusza, z chwilą inkarnowania uzyskuje ciało fizyczne, pięć eterycznych i niezmienne astralne. Własnie w tym astralnym są zapisane doswiadczenia wcielen i ono jest ściśle z duszą zwiazane, ono też po zakończeniu cyklu narodzin i śmierci powraca do Boga i z nim się łaczy w jedno. Bo dusza to element Boga. Kawałek jego samego.
To naprawdę jest proste, a ja nigdzie nie uciekam. Tylko szkoda mi zcasu na jałowe dyskusje, które nie dprowadzą do niczego, może poza wymianą ciekawych linków. Ta wiedza doda nam włąśnie wiedzy ale nie zmieni niczego w naszych drogach, jeśli te są juz ustalone.


Pt sie 13, 2010 8:58
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Kiedy BÓG Stworzył konkretnie Twoją Duszę? Nie uciekaj Duszo tylko odpowiadaj :nonono: :nonono: :nonono:


Pt sie 13, 2010 9:11
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
łądnych pare tysiecy lat temu. :lol:


Pt sie 13, 2010 9:41
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
A dlaczego nie sto, czy dwieście lat, czy podczas poczęcia przez Twoją Mamę? Udowodnij mi to.


Pt sie 13, 2010 9:44
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Taki był widać Jego zamiar. Nie mnie dyskutować z Bogiem :PP


Pt sie 13, 2010 9:48
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Wt lip 13, 2010 19:33
Posty: 197
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Rozmawiacie już o wierze nie o wiedzy a wtedy należy:
- uszanować odmienną wiarę
- rozróżnić wiarę od wiedzy
Nie wiemy co było parę tysięcy lat temu. Nie mam pojęcia bo wtedy nie istniałem. To wiem.


Pt sie 13, 2010 9:50
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Tak Bracie, ale możemy udowodnić w sposób oczywisty, że nie istniejesz szamanko kilka tysięcy lat, gdyż ok 15 tys lat temu Pielgrzymowali na ziemi tylko Adam i Ewa - nasi pierwsi rodzice i brakowałoby ciał na wiele miliardów Dusz, więc teoria Twoja szamanko jest nielogiczna i nie jest żadną wiedzą, a wiarą bez podstaw merytoryczznych.


Pt sie 13, 2010 9:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL