Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 15:14



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Reinkarnacja, jak to z nia jest 
Autor Wiadomość
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Są stare dusze i młode dusze, dla niektórych dopiero zaczał się proces rozwoju, inne juz go zakończyły. Dusza to element Boga, pierwsze wcielenie nie musi być 5 czy 6 tysięcy lat temu, moze byc nim obecne.


I masz tu jeszcze link: http://www.gnosis.art.pl/numery/gn03_ps ... ssencz.HTM


Pt sie 13, 2010 9:59
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Ale Ty mi nie udowodniłaś, że Ty konkretnie żyjesz więcej niż w jednym ciele -twierdzisz natomiast, że żyjesz od tysięcy lat;
Shamanka napisał(a):
łądnych pare tysiecy lat temu. :lol:
.


Więc informuję Cię, że nawet 10 lat temu było na ziemi znacznie mniej ludności. I jest dziedzina zwana Statystyką i jest to banalne do udowodnienia, nawet w obrębie jednego pokolenia.

I jest to jedna z niespójności i nielogiczności tej absurdalnej teorii zwanej reinkarnacją.

Ale jak chcesz to zacznijmy analizować filmy, byś zaczęła opierać się na faktach , a nie mitach.


Ostatnio edytowano Pt sie 13, 2010 10:17 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Pt sie 13, 2010 10:07
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Logicznie, masz Boga, wysyłą na ziemie dwoje ludzi i obdarza ich duszą. Potem rodzą im się dzieci i Bóg też obdarza ich duszami i tych dusz już mamy więcej, one inkarnując wchodzą w kolejen nowo powstajace ciałą lub schodza na ziemie nowe dusze. Nie jest tez tak, ze dusza po śmierci od razu wciela sie w jakieś ciało czasem trwa dość długo w świecie duchowym.

Czy to jest takie trudne. I sorki ale nie wierze ze pochodzimy od jednego faceta i jednej kobiety. Wszak Bóg zakazłą zwiazków kazirodczych a ludzkosć musiałąby powstać z braci i sióstr tej pierwszej pary. A to juz grożą konsekwencje chowu wsobnego.

Jerzy, ja wierzę w to co widziałąm i to jest juz moja wiedza. Ja wiem, ze nie jestem tu pierwszy raz.


Pt sie 13, 2010 10:16
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Szamanko weźmy się za Statystykę. Ile na ziemi było ludzi 70 lat temu (jedno pokolenie), a ile jest teraz?

Znajdź konkretne źródła . Jak będziesz sama szukała wiedza Ci się lepiej utrwali. :)


Możesz też poszukać ile osób żyło 3 tys. lat temu. Wykażesz tym niespójność teorii zwanej reinkarnacją.

Cytuj:
I sorki ale nie wierze ze pochodzimy od jednego faceta i jednej kobiety. Wszak Bóg zakazłą zwiazków kazirodczych a ludzkosć musiałąby powstać z braci i sióstr tej pierwszej pary. A to juz grożą konsekwencje chowu wsobnego.


To też Ci mogę udowodnić na przykładze zarówno statystyki , archeologi i DNA, że pochodzimy od jednych Rodziców.

Nadto powiem Ci, że demon jest schematyczny więc Twój światopogląd jest spójny z tym co wmawia zły ludziom i ....


Ostatnio edytowano Pt sie 13, 2010 10:42 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Pt sie 13, 2010 10:22
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Wt lip 13, 2010 19:33
Posty: 197
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
@frater prawda sama się obroni. Nie musisz krzyczeń wielką trzcionką i na czerwono.
Przynajmnie ja się z tobą zgadzam (pomijając cytaty KKK, których nie czytam bo dla mnie to strata czasu).


Pt sie 13, 2010 10:40
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Wielka czcionka jest dla ludzi głównie spoza uczastników forum. ;)

Szamanko czekam na Twój raport Statystyczny.


Pt sie 13, 2010 10:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Reinkarnacja, jak to z nia jest
Dobrze, dosyć. Na temat tego, co które z Was widziało proponuję się spierać na PW. A - jak już jumik podał - wątków o reinkarnacji na tym forum jest wystarczająco dużo...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt sie 13, 2010 10:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL