Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 8:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Czy wy we wszystkim widziecie satanizm? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Czy wy we wszystkim widziecie satanizm?
przecież te odpowiedzi są bardzo wprost i bardzo jasne :)
co wydaje Ci się zawiłe ?

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


So wrz 17, 2011 10:28
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 13:38
Posty: 27
Post Re: Czy wy we wszystkim widziecie satanizm?
Nie chodzi mi o to że odpowiedzi dane przez Was są zawiłe , chodzi mi o to że troche odbiegają i nie się stricte odpowiedziami na moje pytania, chciałbym dokładnej odpowiedzi na każde z pytań.


So wrz 17, 2011 12:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 06, 2011 14:38
Posty: 350
Post Re: Czy wy we wszystkim widziecie satanizm?
bartek777 napisał(a):
Jeśli wszystko co wbrew religii Chrześcijańskiej i Kościołowi jest działaniem szatana to by znaczyło że cały świat jest zły. Naprawde myślisz że wszystko co w jakikolwiek sposób odbiega od KK to zło? Gdyby patrzeć na świat w ten sposób to i przeanalizować wszystko to cały świat i wszyscy ludzie od zawsze byli i są źli...


Pytanie zawiera błędy, dlatego nie ma odpowiedzi jakiej szukasz. Zakładasz, że wszystko co niechrześcijańskie jest złe. Dałem Ci odpowiedź wcześniej , że nie wszystko. W tej sytuacji także reszta pytania traci sens.


So wrz 17, 2011 13:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2011 18:57
Posty: 108
Post Re: Czy wy we wszystkim widziecie satanizm?
dimko napisał(a):
To tylko news, który wnosi jedynie, że na świecie jest coraz więcej osiołków nie rozumiejących słowa pisanego;)

Jeżeli tak jest na prawdę, bo nie wiem, nie znam tematu;)
Dobrze, że o tym piszesz, bo kłamstwa trzeba obnażać. Wstyd dla dziennikarzy, że nie znają swojego fachu.

Jedynie co do tego, tu, nikt nie podnosił takiego zarzutu.
Żona_Włóczykija podniosła. I to jako najważniejszy zarzut.

dimko napisał(a):
"Ponieważ dzisiaj dobrego katolika poznaje się nie po tym, że wierzy w transsubstancjację, nieomylność papieża, czy inne podobne błahostki, ale po tym, że wierzy w piekielne pochodzenie Harry'ego Pottera, "

kim Ty jesteś? sądząc po owocach, które wnosisz, starasz się trzymać z daleka od Chrystusa;)
Nie powiesz mi chyba, że to do mnie? :( Zacytowałem cały tekst, żeby nie skracać, ale chodziło mi tylko o zdementowanie zarzutu numer 5. Abyśmy trzymali się faktów. Nie oznacza to chyba, że zgadzam się z opinią autora tych słów?

Poza tym moim zdaniem lepiej jest w dyskusji nie stosować argumentów, odnoszących się do interlokutora, zamiast do tematu dyskusji.


Cz wrz 22, 2011 22:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Czy wy we wszystkim widziecie satanizm?
Pytanie przypomina mi kłótnię małżonków, w stylu "bo ja zawsze....., bo Ty nigdy...", która nie kończy sie porozumieniem, bo nie może, brak rzeczowości i konkretów. Nie,widzimy satanizm tylko tam, gdzie jest. Pozdrawiam


Pt wrz 23, 2011 8:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2011 18:57
Posty: 108
Post Re: Czy wy we wszystkim widziecie satanizm?
Żona_Włóczykija napisał(a):
Czego możemy nauczyć nasze dzieci, dając im do przeczytania "Harry'ego Pottera"?
Niczego, ponieważ to tylko fikcja literacka.


Pt wrz 23, 2011 10:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL