Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna strona
 Mama idzie do bioenergoterapeuty !!! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 4:57
Posty: 96
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
mareta napisał(a):
Nie można równać Mszy św wstawieniczej z wystawianiem rąk do kamery, to absolutnie nie to samo!

Ty oczywiście, że masz prawo tak myśleć.
Wszyscy bez wyjątku wymachują przekonujaco rękami tyle, że jedni przed kamerą internetową inni telewizyjną. Można spotkać ich na youtube.
Ale cech wspólnych co łączy tych panów tj. R. Bąka, Z. Nowaka, o. Damiana, o. Witko oprócz zbiorowości, sugesti, hipnozy, hohsztaplerstwa jest więcej. Wszyscy przekonują, że to "bóg" uzdrawia nie oni. Zapomnieli jakby, że to szatan może byc sprawcą tych "cudów". Wszyscy zręcznie prezentuja na forum spędzonych chorych "prawdziwe świadectwa uzdrowień" Często są to ludzie podstawieni. Stosunkowo mało jest tych rzekomych uzdrowień, na stu chorych może jedna osoba udaje "uleczonego".
Żeby uwiarygodnić swoje umiejętności np. ojcowie jeszcze prezentują, jasnowidzenie. Oni wiedzą kto jest chory i na co, znaja ich imiona i gdzie kto stoi w kościele. Niesamowite co, po co chodzić specjalnie do jasnowidza tu macie trzy w jednym.
Biorą co łaska, aby ukryć prawdziwe dochody przed fiskusem, jedynie Z. Nowak się wyłamał z zasady i ma ustaloną stawkę.


Pn lut 18, 2013 5:30
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Chcesz powiedzieć, że charyzmatycy wymieniają personalia chorych i ich dolegliwości?


Pn lut 18, 2013 10:09

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 4:57
Posty: 96
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Alus napisał(a):
Chcesz powiedzieć, że charyzmatycy wymieniają personalia chorych i ich dolegliwości?

On jest niesamowity, fantastyczmy, to wspniały dar od Boga. on wie, że Justynka za dwa lata urodzi jedno dziecko, będzie to synek i na imię dostanie Maciek. Posluchaj na o.Damian - Częstochowa.
Szczęść Boże.


Wt lut 19, 2013 6:05
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
yossef - ja to się pogubiłam jeśli chodzi o Twoje wypowiedzi ....raz piszesz tak a za chwile na opak.


Pt lut 22, 2013 4:42

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Byłem ostatni na targach medycyny naturalnej, pewien uzdrowiciel ludowy powiedział, że charyzmatycy to naturalni oszuści, namnożyło się ich jak grzybów po deszczu i wszystkie trujące. Nie mają łączności z Bogiem, manipulują uczciwymi ludzmi. Jedynie kto im pomaga to szatan, który sprytnie się podszywa pod nich. Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.
Jakoś nie mogę tego przełknąć, zawsze myslałem, że jest inaczej.


N lut 24, 2013 2:47
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Iroon napisał(a):
Byłem ostatni na targach medycyny naturalnej, pewien uzdrowiciel ludowy powiedział, że charyzmatycy to naturalni oszuści, namnożyło się ich jak grzybów po deszczu i wszystkie trujące. Nie mają łączności z Bogiem, manipulują uczciwymi ludzmi. Jedynie kto im pomaga to szatan, który sprytnie się podszywa pod nich. Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.
Jakoś nie mogę tego przełknąć, zawsze myslałem, że jest inaczej.



Dobrze jest pamiętać o jednej rzeczy ...
Jeśli chodzi o " Szatana" - często odwraca od siebie uwagę kierując ją na innych.


N lut 24, 2013 3:03

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56
Posty: 195
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Magdalena_i napisał(a):
Iroon napisał(a):
Byłem ostatni na targach medycyny naturalnej, pewien uzdrowiciel ludowy powiedział, że charyzmatycy to naturalni oszuści, namnożyło się ich jak grzybów po deszczu i wszystkie trujące. Nie mają łączności z Bogiem, manipulują uczciwymi ludzmi. Jedynie kto im pomaga to szatan, który sprytnie się podszywa pod nich. Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.
Jakoś nie mogę tego przełknąć, zawsze myslałem, że jest inaczej.



Dobrze jest pamiętać o jednej rzeczy ...
Jeśli chodzi o " Szatana" - często odwraca od siebie uwagę kierując ją na innych.

Musze Ci przyznać rację, na mszy ostatnie kazanie naszego księdz proboszcza było poświecone wahadełkom, drzewkom szczęścia, kadzidełkom, książkom Hary Potera. Mówił z taka nienawiścią, pogardą i można wywnioskować z tego, że rządzi nim diabeł. Szatan kocha duchownych. Ma najwięcej do zrobienia. To podatny grunt.


N lut 24, 2013 4:55
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
TQu napisał(a):
Magdalena_i napisał(a):
Iroon napisał(a):
Byłem ostatni na targach medycyny naturalnej, pewien uzdrowiciel ludowy powiedział, że charyzmatycy to naturalni oszuści, namnożyło się ich jak grzybów po deszczu i wszystkie trujące. Nie mają łączności z Bogiem, manipulują uczciwymi ludzmi. Jedynie kto im pomaga to szatan, który sprytnie się podszywa pod nich. Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.
Jakoś nie mogę tego przełknąć, zawsze myslałem, że jest inaczej.



Dobrze jest pamiętać o jednej rzeczy ...
Jeśli chodzi o " Szatana" - często odwraca od siebie uwagę kierując ją na innych.

Musze Ci przyznać rację, na mszy ostatnie kazanie naszego księdz proboszcza było poświecone wahadełkom, drzewkom szczęścia, kadzidełkom, książkom Hary Potera. Mówił z taka nienawiścią, pogardą i można wywnioskować z tego, że rządzi nim diabeł. Szatan kocha duchownych. Ma najwięcej do zrobienia. To podatny grunt.


Myślę , że nie o takie wyciąganie wniosków chodzi - bardzo łatwo można wtedy ocenić bądź osądzić człowieka.
Najtrudniej jest " powstrzymać siebie od nienawiści" - najłatwiej jest" nienawiść powielać"
Najprościej jest o nienawiści mówić i wskazywać palcem w którym człowieku siedzi.
Jeśli człowiek " sieje " nienawiść nawet względem Szatana - Szatan ręce zaciera - dopiął swego.


N lut 24, 2013 5:22

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56
Posty: 195
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Iroon napisał(a):
Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.

Zapewne Bóg skutecznie ukarze ludzi za takie praktyki.


N lut 24, 2013 8:10
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Cytuj:
Byłem ostatni na targach medycyny naturalnej, pewien uzdrowiciel ludowy powiedział, że charyzmatycy to naturalni oszuści, namnożyło się ich jak grzybów po deszczu i wszystkie trujące. Nie mają łączności z Bogiem, manipulują uczciwymi ludzmi. Jedynie kto im pomaga to szatan, który sprytnie się podszywa pod nich. Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.
Jakoś nie mogę tego przełknąć, zawsze myslałem, że jest inaczej.

Uzdrowiciel ludowy, guślarz, ekspertem w zakresie co pochodzi o Boga, szatana, a co jest zwykłym oszustwem.....a nie zalecał 3 zdrowasiek w piecu :D

Cytuj:
Musze Ci przyznać rację, na mszy ostatnie kazanie naszego księdz proboszcza było poświecone wahadełkom, drzewkom szczęścia, kadzidełkom, książkom Hary Potera. Mówił z taka nienawiścią, pogardą i można wywnioskować z tego, że rządzi nim diabeł. Szatan kocha duchownych. Ma najwięcej do zrobienia. To podatny grunt.

To ten co opływa w luksusy i spłodził 2 córy krasawice i któremu tak zazdrościsz.....oj jak Ty nie lubisz duchownych, piszesz banialuki i myślisz, że ktoś je łyka.


N lut 24, 2013 10:41

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 4:57
Posty: 96
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
TQu napisał(a):
Iroon napisał(a):
Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.

Zapewne Bóg skutecznie ukarze ludzi za takie praktyki.

Niby za co to karać zaraz, powinno się właściwie nagrodzić takich.


N lut 24, 2013 14:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Za co nagrodzić?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr lut 27, 2013 11:39
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Andy72 napisał(a):
Za co nagrodzić?

Za oszustwo ?


So mar 02, 2013 4:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 4:57
Posty: 96
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Iroon napisał(a):
...pewien uzdrowiciel ludowy powiedział, że charyzmatycy to naturalni oszuści, namnożyło się ich jak grzybów po deszczu i wszystkie trujące. Nie mają łączności z Bogiem, manipulują uczciwymi ludzmi. Jedynie kto im pomaga to szatan, który sprytnie się podszywa pod nich. Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.
Jakoś nie mogę tego przełknąć, zawsze myslałem, że jest inaczej.

No własnie dlaczego oni tak manipulują, szatan im pomaga?
Czy poznamy całą prawdę o uzdrawianiu.


N kwi 07, 2013 5:26
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
yossef napisał(a):
Iroon napisał(a):
...pewien uzdrowiciel ludowy powiedział, że charyzmatycy to naturalni oszuści, namnożyło się ich jak grzybów po deszczu i wszystkie trujące. Nie mają łączności z Bogiem, manipulują uczciwymi ludzmi. Jedynie kto im pomaga to szatan, który sprytnie się podszywa pod nich. Brak uzdrowień i szkodzenie ciężko chorym ludziom to u nich już norma. Wiele jest świadectw, że ludzie umierają. Tłumaczenie, że Bóg tak chciał to wielka ściema.
Jakoś nie mogę tego przełknąć, zawsze myslałem, że jest inaczej.

No własnie dlaczego oni tak manipulują, szatan im pomaga?
Czy poznamy całą prawdę o uzdrawianiu.



Dla Szatana to żaden problem wmieszać się w ludzi i "grać pozornym dobrem" - jest wszędzie i może wejść wszędzie.
Człowiek szuka dobra, szuka szczęścia, szuka zdrowia i złapany we własne emocje wpada w pułapkę której nie jest całkowicie świadomy.Mamy jednak " COŚ" co jest w stanie zawsze nas wyprowadzić,pomimo wszystko i bez względu na wszystko.Mamy wiarę w Jezusa Chrystusa .
Szatan nami targa , Szatan nam miesza, Szatan o nas i z nami walczy, Szatan nami manipuluje i prowadzi nas krętymi ścieżkami ale to Bóg nas trzyma.
O to właśnie chodzi Szatanowi, by poprzez manipulacje , swoją wolną wolą człowiek wypowiedział Bogu - NIE ...sutanna czy habit to dla Szatana żaden problem - człowiek w podświadomości ma ukryty fakt , iż to co pochodzi z " kościoła" nie jest złe i złe być nie może.Człowiek nie zwraca uwagi na " impulsy ostrzegawcze" - jest to sukces Szatana dzisiejszych czasów ....Ale to Bóg nas trzyma - nie wolno o tym zapominać - pomimo wszystko i bez względu na wszystko.


Cz kwi 11, 2013 13:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL