Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 czy samobójstwo to wyjście... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lut 16, 2011 16:34
Posty: 5
Post czy samobójstwo to wyjście...
Chciałam odebrać sobie życie,bo mój anioł Miłości zawiódł,ale przyszedł anioł Śmierci i ocalił mnie. Pokazał,że wbrew wszystkiemu- trzeba walczyć o życie,bo jest piękne i ma sens.

Wiecej: http://www.eioba.pl/a/2xyz/ku-przestrod ... z1FeYp55Nr


Pt mar 04, 2011 18:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
samobojstwo jest inspirowane przez zlego, ktory pragnie Cie widziec w swoim krolestwie,
jest natomiast wbrew Swietej Woli Boga Twojego,

wybor nalezy do Ciebie, tylko Ty za to odpowiesz..

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Pt lip 22, 2011 10:22
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 11, 2012 10:32
Posty: 10
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Problem jest szerszy niż się wydaje. Nie mam takich zakusów, ale niekiedy takich ludzi rozumiem. Czasem życie tak daje w kość, że wydaje się to jedynym wyjściem. Sam przeszedłem niejedno i - niestety - modlitwa nie pomogła. Nie wiem skąd znalazłem siłę do życia, ale żyję.

_________________
http://www.mercuryweb.pl


So sie 11, 2012 11:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Samobójstwo to żadne wyjście


So sie 11, 2012 11:48
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Tiltak opisała swoje demoniczne opętanie uważane przez nią za miłość. To zdarza się czasem osobom nie w pełni dojrzałym, albo słabo związanym z Bogiem.

Nie rozumiem jednego. Co robi ten temat wśród tematów "W kręgu New Age" - cokolwiek to znaczy.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


So sie 11, 2012 11:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
tomektr napisał(a):
... Sam przeszedłem niejedno i - niestety - modlitwa nie pomogła. Nie wiem skąd znalazłem siłę do życia, ale żyję.

jak to skąd ?
od Boga, wszystko co mamy - od Niego pochodzi,
widać - pomogła jednak jakoś ta modlitwa..
Bóg dopuszcza ciężkie doświadczenia na swoje dzieci, tylko w jednym celu - aby to dziecko przypomniało sobie o Bogu Ojcu i żeby zwróciło się do Niego w ciężkiej sytuacji, tylko wtedy Bóg Twój Stwórca może okazać swoje Miłosierdzie,
jak się nie zwrócisz do Boga to jak miałby okazać to Miłosierdzie ? na siłę tego nie zrobi..

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Śr sie 15, 2012 19:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 12, 2011 23:25
Posty: 16
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Myslalem wielkokrotnie by przerwac to cierpienie pookultystyczne (bioenergoterapia, joga, tai chi, medytacja, sekta i wiele innych) jakie przechodze przez samobojstwo, myslalem jaka metode samobojstwa wybrac, w koncu wybralem..... zycie.

Nawrocilem sie do Pana Boga, oddalem mu swoje zycie, CALA PRZESZLOSC (uzaleznienia, sekte, okultyzm)swoje cierpienie, kazdy dzien. Lekarze nie sa w stanie pomoc mi w bolu jaki mam, ale wierze lekarzowi z gory ze moze to zabrac, ma taka moc. Moj kazdy dzien wypelniony jest Chrystusem, modlitwa, eucharystia, adoracja, rozancem, SLOWEM BOZYM.

Nie mam prawa odbierac sobie zycia. Bog mi je dal i to On decyduje kiedy mnie zabierze stad i jakdlugo bede cierpial.

Pozdrawiam w Chrystusie. Minal miesiac od mojego nawrocenia. Cierpienie nie ustalo, ale zmienilem stosunek do niego, do ludzi a takze do kwestii zycia.

1 TES 5:18

18 W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.

Adam


Śr sie 22, 2012 17:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 12, 2011 23:25
Posty: 16
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
"Bóg dopuszcza ciężkie doświadczenia na swoje dzieci, tylko w jednym celu - aby to dziecko przypomniało sobie o Bogu Ojcu i żeby zwróciło się do Niego w ciężkiej sytuacji, tylko wtedy Bóg Twój Stwórca może okazać swoje Miłosierdzie,
jak się nie zwrócisz do Boga to jak miałby okazać to Miłosierdzie ? na siłę tego nie zrobi.."

Piekne. Wlasnie tak to rozumie, Bog dopuscil moje zycie bez niego ktore doprowadzilo donikad, to tortur demonicznych, ale zawolalem jak syn marnotrawny z ew. Lukasza. A Bog Ojciec wybiegl ucalowal mnie i przytulil, przytula i caluje moje rany.

Badz uwielbiony Panie w swoim nieskonczonym milosierdziu.
Adam


Śr sie 22, 2012 17:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 28, 2011 21:01
Posty: 25
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Pomodlę się za was :) a szczególnie za Ciebie TILTAK,nie mam myśli samobójczych ale problemy ,, psychologiczne" więc troszkę też doświadczyłam ... trzymaj się i odezwij :)


Śr sie 22, 2012 18:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 17:46
Posty: 6
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Samobójstwo to nie wyjście, nie możesz tak myśleć bracie.

_________________
Zajrzyj na pierwsze polskie forum smite


Cz lis 08, 2012 17:57
Zobacz profil
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Jeśli to stała dyspozycja, a nie tylko epizod związany z zawodem (jakimś, niekoniecznie erotycznym), to raczej odwiedź psychiatrę. Być może przydatny będzie łagodny antydepresant. Recepta od psychiatry ma to do siebie, że jest bezpłatna.


Cz lis 08, 2012 20:45

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Cawillan: Niestety nie zawsze, są leki płatne 100%, nawet, jjeżeli pisze je psychiatra


So lis 10, 2012 20:00
Zobacz profil
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
Adam77 napisał(a):
"Bóg dopuszcza ciężkie doświadczenia na swoje dzieci, tylko w jednym celu - aby to dziecko przypomniało sobie o Bogu Ojcu i żeby zwróciło się do Niego w ciężkiej sytuacji, tylko wtedy Bóg Twój Stwórca może okazać swoje Miłosierdzie,
jak się nie zwrócisz do Boga to jak miałby okazać to Miłosierdzie ? na siłę tego nie zrobi.."

Piekne. Wlasnie tak to rozumie, Bog dopuscil moje zycie bez niego ktore doprowadzilo donikad, to tortur demonicznych, ale zawolalem jak syn marnotrawny z ew. Lukasza. A Bog Ojciec wybiegl ucalowal mnie i przytulil, przytula i caluje moje rany.

Badz uwielbiony Panie w swoim nieskonczonym milosierdziu.
Adam



Zawsze - pomimo wszystko - bez względu na okoliczności -w trudzie i w bólu - w cierpieniu i opuszczeniu - w upadku i bezsilności - w rozerwaniu i krzyku otchłani - w sidłach złego i szarpaniu umysłu - ZAWSZE I POMIMO WSZYSTKO - tylko i wyłącznie ON jest w stanie Cię utrzymać , nawet gdy myślisz że nie widzi, nawet gdy czujesz że nie słyszy , nawet gdy Jesteś przekonany że dana chwila " tu i teraz " jest chwilą ostatnią - On nie puszcza Twojej dłoni .
Nic nie dzieje się bez powodu - jeśli niesiesz ze sobą ciężar okultyzmu nie niesiesz go bez powodu - bolało będzie zawsze - wykorzystaj ten ból i zamień w przesłanie dobra.


So lis 10, 2012 20:17
Post Re: czy samobójstwo to wyjście...
mareta napisał(a):
Cawillan: Niestety nie zawsze, są leki płatne 100%, nawet, jjeżeli pisze je psychiatra
Np. Prozac. O, tak. Tyle że są tańsze odpowiedniki zawierające fluoksetynę. Ale jak ktoś musi przyjmować konkretną nazwę, to powinien o tym także powiedzieć podczas wizyty - to ważny objaw.


N lis 11, 2012 0:24
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL