Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 21:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
 Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrowień 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 06, 2011 14:38
Posty: 350
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
liee napisał(a):
dimko napisał(a):
........Prof. Zbigniew Wronkowski z Centrum Onkologii 10 lat temu założył tzw. białą księgę, do której lekarze mogą wpisywać wiarygodne przypadki cudownych uzdrowień. Dotychczas nie znalazł się w niej ani jeden wiarygodny opis wyzdrowienia osoby ciężko chorej na raka.........

Nie zrozumiałym jest stan gdzie za wstawiennictwem świętych dokonało sie tyle cudownych uzdrowień, a taki to profesorek obwieszcze wszem i wobec, że jego biała księga jest pusta. Czy on do kościoła nie chodzi i nic nie słyszał ?


Jemu chodziło o bioenergoterapeutów:
Cytuj:
Profesor Zbigniew Wronkowski, warszawski onkolog, ponad 10 lat temu stworzył białą księgę. Miał tam być zapisany każdy przypadek, już nawet nie wyleczenia, ale zahamowania rozwoju choroby przez bioenergoterapeutę. Pomysł zrodził się w czasie obrad okrągłego stołu lekarzy konwencjonalnych i niekonwencjonalnych. Początek lat 90. pełen był takich nieudanych prób połączenia obu dziedzin. Istniał nawet międzyresortowy zespół, który miał pogodzić oba obozy. - Pamiętam, że obie strony prezentowały same sukcesy - wspomina prof. Wronkowski. - Ale my mieliśmy 30 tys. udokumentowanych przypadków wyleczenia, nasi rozmówcy żadnego.


Pt paź 28, 2011 16:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 6:12
Posty: 127
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
To ten człowiek skończył tyle klas i nie wie , że cudowne uzdrowienie są tylko w kościele.


Pt paź 28, 2011 17:10
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
dimko napisał(a):
Cytuj:
- Pamiętam, że obie strony prezentowały same sukcesy - wspomina prof. Wronkowski. - Ale my mieliśmy 30 tys. udokumentowanych przypadków wyleczenia, nasi rozmówcy żadnego.


Fakty - patrzenie po owocach - są nagie i nieubłagane. To faktycznie rzuca na kolana.

Charyzmatycy - zero wyleczeń
Bioenergoterapeuci - zero wyleczeń
Lekarze - 30 tysięcy wyleczeń


Czyli leczenie bez Boga daje najlepsze owoce ??? :olaboga: :hmmm: :czarodziej:

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt paź 28, 2011 18:10
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Cytuj:
Charyzmatycy - zero wyleczeń

Bo charyzmatycy nie leczą.
Charyzmatycy - nie uzdrawiają, bo uzdrawia jedynie Bóg.
Nikt zatem nie będzie czynił statystyk uzdrowień dokonanych przez Boga we wspólnotach modlitewnych pod przewodnictwem charyzmatyków.


Pt paź 28, 2011 18:37
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Chcesz dodać do tych statystyk profesora Wronkowskiego dodatkową rubrykę?

Bóg - x wyleczeń

Bądź w tym ostrożna, bo biała księga Wronkowskiego nie zawiera ani jednego uzdrowienia ręką Boga.
Tak czy owak, onkolodzy maja 30 tysięcy, a wszyscy pozostali według tej statystyki - zero.
I nawet jeśli są w tym jakieś błędy i pominięcia, to wypada upaść na kolana przez onkologami, oni naprawdę leczą, a wszyscy inni - w granicach błędu - nie.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt paź 28, 2011 18:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 6:12
Posty: 127
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Znalazłem to na forum
Mały kwiatku ty jako autorytet napisz co o tym sądzisz
Cytuj:
Byłam poważnie chora, groziła mi ampuracja lewej nerki. Zaczełam stosować wizualizację, nakładałam na chore komórki, zdrowe . Po 2 miesiącach osiągnąłam doskonały efekt. Nerka teraz funkcjonuje prawidłowo i wiem, że to żadna moc ani Boska ani diabelska, mnie pomogła tylko praca nad sobą i regeneracja organizmu.


Pt paź 28, 2011 19:42
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Nie usiłuje "robić za autorytet" na forum. Nie po to tu jestem.
Pani z opowiadania, prawdopodobnie intuicyjnie wpadła na sposób autoterapii metodą tzw. operacji fantomowej, czyli pracy na eterycznym fantomie chorego narządu, w tym wypadku nerki.
Polega to właśnie na wizualizacji narządu i kontakcie z jego eterycznym fantomem (każde żywe ciało i każdy narząd posiada taki eteryczny fantom). Operacja fantomowa polega na uzupełnianiu brakującej energii tego narządu, energią pochodzącą ze zdrowych części ciała tego samego człowieka. Przy dużej determinacji i woli zdrowia i życia, efekty są dość szybko, czasem po kilku zabiegach.
Ważne jest, by dołączać do tych zabiegów naprawę tych obszarów psychiki, duszy, które były źródłem choroby.
Louise Hay w swej epokowej książce "LECZ SWOJE CIAŁO" -
PSYCHICZNE PODŁOŻA FIZYCZNYCH DOLEGLIWOŚCI I METAFIZYCZNE SPOSOBY ICH PRZEZWYCIĘŻANIA, podpowiada, że choroby nerek mogą mieć następujące źródło:
Cytuj:
Przesadna reakcja na rozczarowanie i niepowodzenie.
Krytycyzm, rozczarowanie, poczucie przegranej. Wstyd. Dziecinny sposób reagowania.


Hay podaje, że w przypadku chorób nerek trzeba pracować z następującymi obszarami:
Cytuj:
Tylko właściwe działanie ma miejsce w moim życiu. Uwalniam stare i witam nowe. Wszystko jest w porządku.
Żyję zgodnie z boskim prawem. Z każdego przeżycia wynika jedynie dobro. Bezpiecznie jest dorastać.


To tylko fragment wiedzy na temat uzdrawiania metoda fantomową czy na temat duchowych przyczyn różnych chorób.

Terapia fantomowa jest bardzo wartościowa i przydatna przy schorzeniach wewnętrznych - narządowych - takich, gdzie z różnych przyczyn inwazja medyczna jest obarczona bardzo dużym ryzykiem i nie rokuje pomyślnie dla powrotu do zdrowia po operacji, zwłaszcza, gdy operacja ma być amputacją.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt paź 28, 2011 20:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 6:12
Posty: 127
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Dziękuję za odpowiedz.

Trzy dni temu byłem na tak zwanej "mszy uzdrawiającej". Półgodzinne kazanie to tylko o diable i piekle. Co drugie słowo z ust kaznodzieji to diabeł. To istny horror. Nie trzeba chodzić do kina. Czy przypadkiem nie jest to terapia metodą tzw. operacji fantomowej w sensie negatywnym. Nie wiem czy takie kazanie pozytywnie wpłynie na psychikę obecnych w kościele. Na już dotkniętych chorobami ludzi "nakładał niezdrowy obraz"


So paź 29, 2011 3:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Liee - byłeś na Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie. Nie na zbiorowej sesji psychoterapeutycznej, bo czegoś takiego nie ma.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn paź 31, 2011 19:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 6:12
Posty: 127
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
jo_tka napisał(a):
Liee - byłeś na Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie. Nie na zbiorowej sesji psychoterapeutycznej, bo czegoś takiego nie ma.

Przepraszam, że źle się wyraziłem bo była to Msza Św. z modlitwa o uzdrowienie.
Tylko, że po takim kazaniu można zostać opętanym nieznaną mocą.


Wt lis 01, 2011 7:03
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Cytuj:
Przepraszam, że źle się wyraziłem bo była to Msza Św. z modlitwa o uzdrowienie.
Tylko, że po takim kazaniu można zostać opętanym nieznaną mocą.

Cytuj:

Jeśli opętany, to znaną mocą - nienawiścią do wszystkiego co Boże.


Wt lis 01, 2011 8:07

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 6:12
Posty: 127
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Alus napisał(a):
Jeśli opętany, to znaną mocą ....

Tego nawet nie może być pewny sam egzorcysta.


Wt lis 01, 2011 8:22
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
Opętanie, obsesja zdarza się ludziom, wydawałoby się, pobożnym.
Przykład:
viewtopic.php?p=630576#p630576
viewtopic.php?p=631807#p631807

Ciekawe, ze w tym przypadku chodzi o osobę, chętnie uczestniczącą w Mszach Świętych z prośbami o uzdrowienia.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Wt lis 01, 2011 12:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 06, 2011 14:38
Posty: 350
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
maly_kwiatek napisał(a):
dimko napisał(a):
Cytuj:
- Pamiętam, że obie strony prezentowały same sukcesy - wspomina prof. Wronkowski. - Ale my mieliśmy 30 tys. udokumentowanych przypadków wyleczenia, nasi rozmówcy żadnego.


Fakty - patrzenie po owocach - są nagie i nieubłagane. To faktycznie rzuca na kolana.

Charyzmatycy - zero wyleczeń
Bioenergoterapeuci - zero wyleczeń
Lekarze - 30 tysięcy wyleczeń


Czyli leczenie bez Boga daje najlepsze owoce ??? :olaboga: :hmmm: :czarodziej:


Rozumiem, że próbujesz ośmieszyć lekarzy!?
Księga dotyczy tylko Twojego fachu. Więc dopis o charyzmatykach jest nadużyciem i fałszowaniem. Przedstawiasz się jako wierzący, więc zważ co piszesz o Bogu.

Cytuj:
Trzy dni temu byłem na tak zwanej "mszy uzdrawiającej". Półgodzinne kazanie to tylko o diable i piekle. Co drugie słowo z ust kaznodzieji to diabeł. To istny horror. Nie trzeba chodzić do kina. Czy przypadkiem nie jest to terapia metodą tzw. operacji fantomowej w sensie negatywnym. Nie wiem czy takie kazanie pozytywnie wpłynie na psychikę obecnych w kościele. Na już dotkniętych chorobami ludzi "nakładał niezdrowy obraz"


Liee, po co tam byłeś?

Na marginesie, zawsze mnie zastanawia fakt ściągania na miejsce modlitw ludzi zniewolonych i opętanych.


Wt lis 01, 2011 14:57
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Dlaczego bioenergoterapeuta ma więcej prawdziwych uzdrow
dimko napisał(a):
Rozumiem, że próbujesz ośmieszyć lekarzy!?
Księga dotyczy tylko Twojego fachu. Więc dopis o charyzmatykach jest nadużyciem i fałszowaniem. Przedstawiasz się jako wierzący, więc zważ co piszesz o Bogu.


Lekarzy otaczam szacunkiem i życzyłbym sobie by dla tych, którzy wybierają profesje związane ze służbą wobec ludzi ogół miał też szacunek.
Księga Wronkowskiego jest wymyślonym przez niego żartem. Lekarze nie powołują się na Boga w swoich dokonaniach zawodowych. Nikt nie twierdził, że Księga Wronkowskiego jest Bożą Księgą. Więc i Ty nie otaczaj jej bałwochwalczym kultem.

dimko napisał(a):
Na marginesie, zawsze mnie zastanawia fakt ściągania na miejsce modlitw ludzi zniewolonych i opętanych.

Zauważyłem, że to zjawisko dotyczy też katolickich i chrześcijańskich for internetowych i czatów.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Wt lis 01, 2011 15:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL