Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Akupresura. 
Autor Wiadomość
Post Re: Akupresura.
Nie ma potrzeby zastanawiania - wystarczy zerknąć do netu
http://niniwa2.cba.pl/15_lat_temy.htm
Tekieli nie należał nigdy do sekty "niebo" fasynował sie New Age - jego świadectwo
http://swjozef.com/swiadectwa/bog_odcio ... /1045.html

Nie lubisz go, chcesz usilnie zdeprecjonować, bo on dowodzi, że moc/energia bioenegoterapeutów nie ma boskiego pochodzenia....więc godzi w Twoje mniemanie o swoim wybraństwie.


Pn lis 14, 2011 14:52
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Akupresura.
Alus napisał(a):
Nie lubisz go, chcesz usilnie zdeprecjonować, bo on dowodzi, że moc/energia bioenegoterapeutów nie ma boskiego pochodzenia....więc godzi w Twoje mniemanie o swoim wybraństwie.


Cieszę się, że Pan Tekieli odciął się od stryczka Szatana, bo to mój Brat jest. Czy się odciął skutecznie, to się okaże, gdy Bóg Go osądzi.

Ja po prostu nie przepadam za ludźmi, którzy ze swojego "nawrócenia" robią biznes.
Wczoraj tu była Lucynka i dała piękne świadectwo swego życia i oczyszczenia od ciemnych mocy. I nie robiła tu żadnych zabiegów, by powciągać do sfery swoich wpływów rozgorączkowane z emocji gospodynie domowe, z wypiekami na twarzach, czytające forum.

Bo nikt nie jest wybrany do bycia Bogiem wśród ludzi. Tylko Jezus jest Bogiem.
Dlatego nie ufam Robertowi Tekielemu, gdy przeprowadza on swój marketingowy taniec, łudząco podobny do tego z czasów współpracy z sektą, tyle, że teraz jest to taniec jakby po drugiej stronie.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pn lis 14, 2011 15:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Akupresura.
można nie ufać Panu Tekieli, czy A.Posackiemu,
nie zmienia to faktu, że "cud bioenergoterapii" nie pochodzi od Boga

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Pn lis 14, 2011 15:16
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Akupresura.
Alus,
mnie możesz nie lubić, warto więc zerknąć na świadectwo i opinię o panu Tekelim kogoś, kto nie jest mną. Jest identyczne, jak moje, a znalazłem je przed 5 minutami :D

NoOne,
bioenergoterapia, to nie jest akupresura.

Co do "cudów", to moje zdanie na forum jest znane.
Mnóstwo "cudów" ma pochodzenie z ciemnej strony mocy i nie ma nic wspólnego z Bogiem.
Odradzam.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pn lis 14, 2011 15:27
Zobacz profil
Post Re: Akupresura.
maly_kwiatek napisał(a):
Alus,
mnie możesz nie lubić, warto więc zerknąć na świadectwo i opinię o panu Tekelim kogoś, kto nie jest mną. Jest identyczne, jak moje, a znalazłem je przed 5 minutami :D

Oczywiście że ludzie środowiska parającego podobnym do Twojego "darem" zawsze będą pisać, twierdzić wszystko co tylko możliwe p-ko Tekielemu, ks Posackiemu, egzorcystom.....za duża kasa stoi za tymi praktykami, aby nie walczyć z każdym, kto kwestionuje te praktyki.

Cytuj:
Co do "cudów", to moje zdanie na forum jest znane.
Mnóstwo "cudów" ma pochodzenie z ciemnej strony mocy i nie ma nic wspólnego z Bogiem.
Odradzam.

Przecież właśnie cały czas odradzamy "cuda" w rodzaju bioenergoterapii, reiki, akupresury... wszyskiego co bazuje na energii nieznanego żródła.


Pn lis 14, 2011 15:47
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Akupresura.
Alus napisał(a):
Przecież właśnie cały czas odradzamy "cuda" w rodzaju bioenergoterapii, reiki, akupresury... wszyskiego co bazuje na energii nieznanego żródła.

Ty sobie możesz używać i odradzać cudów ze źródeł, jakich chcesz.

Ja odradzam korzystanie ze źródeł ciemnej strony mocy. I przypominam, ze często Szatan stoi za tymi, którzy krzyczą: Tu jestem ja, mający moce Boskie od samego Jezusa !

Na co wskazują przytomne oceny rozsądnych księży, komentujących krytycznie tak lubiane przez niektórych, "upadki w Panu".

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pn lis 14, 2011 16:19
Zobacz profil
Post Re: Akupresura.
Ciemna moc - bo z nieznanego źródła - stoi za bioenergoterapią....masz rację, to ci którzy krzyczą To jestem ja. Mający moze Boskie od samego Jezusa!.
Autentyczny charyzmatyk NIGDY NIE POWIE że ma jakieś moce od samego Jezusa, od Trójcy Świętej.


Pn lis 14, 2011 17:01
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Akupresura.
Alus napisał(a):
Ciemna moc - bo z nieznanego źródła - stoi za bioenergoterapią....masz rację, to ci którzy krzyczą To jestem ja. Mający moze Boskie od samego Jezusa!.
Autentyczny charyzmatyk NIGDY NIE POWIE że ma jakieś moce od samego Jezusa, od Trójcy Świętej.

Autentyczny charyzmatyk mało w ogóle mówi. Nie musi.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pn lis 14, 2011 17:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 30, 2010 22:40
Posty: 17
Post Re: Akupresura.
troche co innego masowanie skroni (robisz to niejako automatycznie, nie myslac o jakichs punktach zwiazanych z meridianami czy czym tam jeszcze; prawde mowiac nawet nie wiem, czy w refleksoterapii punkty na skroniach mialyby odpowiadac za bol glowy) , a co innego punktow na stopie i ciele (ma ich byc ponad 300) , bo wiesz, ze sa tam punkty, ktorych masaz ma rzekomo zwiazek z glowa poprzez kanaly zwane meridianami. A to juz jest wchodzenie w tradyc medycyne chinska, ktora ma oparcie w konkretnym systemie religijno-filozoficznym. A to juz nie jest obojetne. Owszem, mozna byc ignorantem, powiedziec sobie- nie interesuje mnie z jakiej filozofii czy religii to pochodzi i wmawiac sobie ze praktykuje, bo mi to pomaga. a naukowo mozna co najwyzej dowiesc, z ze pomaga na zasadzie efektu placebo i to w dodatku do redukcji bolu, a nie do usuwania przyczyn choroby.Rzecz absolutnie nieweryfikowalna naukowo , przypisuje sie tej metodzie wiecej, niz nalezy. I ignoruje sie najczesciej fakt, ze kazde otwieranie sie , nawet jesli z pozoru wydaje sie to najbardziej niewinne, jak np w przypadku refleksoterapii, na techniki i metody 1.nieweryfikowalne naukowo 2. majace zrodlo w innym systemie filozof-relig (bo czyz jeko chrzescijanie bedziemy wierzyc w meridiany, ying i yang, holizm?) jest zdrada. drobna, ale jednak zdrada.
prawde mowiac dlugo praktykowalam masaz punktow na stopie. i doszlam do wniosku, ze jesli cos pomagalo moze to to, ze tak mocno masowalam, ze chwilowo nastepowala konsternacja-co bardziej boli- punkt na stopie czy np. glowa, ktora bolala. niestety mozna sie zwiazac, uzaleznic od tej metody. na szczescie nie wchodzilam glebiej w swoim mysleniu, ze wyrownuje sobie oto teraz poziom energetyczny, udrazniam meridiany itp, ale w cos takiego niektorzy moga coraz bardziej wchodzic, coraz bardziej zglebiac filozofie i religie wschodu, coraz bardziej wchodzic w jakies okultne, niejasne klimaty. a to juz nie jest na pewno dobre dla duszy i zbawienia. Trzeba przypominac sobie, ze milosc (do Prawdy) i wiara przejawiaja sie w w wiernosci. w drobnych rzeczach. tak drobnych jak to, o czym tu mowimy.


Ostatnio edytowano Pt lip 27, 2012 23:40 przez madziewicz, łącznie edytowano 2 razy



Pt lip 27, 2012 23:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 30, 2010 22:40
Posty: 17
Post Re: Akupresura.
a tak wogole to goraco polecam jednak o. Aleksandra Posackiego. Owszem, ktos, kto nie mial do czynienia z pewnymi pojeciami moze niezle marszczyc z poczatku brwi (choc od czlowieka powiedzmy -z matura mozna bylobyjuz oczekiwac, ze zrozumie, jesli bedzie chcial, te wazne zagadnienia; bo bez solidnych podstaw , znajomosci podsawowych definicji wszystko sie cudownie eklektycznie miesza i magister, doktor, profesor moze sie pogubic a i uwiarygadniac bedzie to pomieszanie swoimi tytulami. stawiam na solidna edukacje. u dobrych nauczycieli.


Pt lip 27, 2012 23:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 04, 2015 20:24
Posty: 18
Post Re: Akupresura.
anmara napisał(a):
vulkan napisał(a):
Nie ma żadnych racjonalnych dowodów na szkodliwość Akupresury.

Ale jest zagrożenie duchowe. Tak sądzą kapłani, tego trzeba się trzymać.


A jak jest w przypadku tego rodzaju masaży http://dobrybrat.pl/ - w celach rehabilitacyjnych, wykonywanych przez specjalistów. Niemożliwe, żeby praca takich ludzi była jakimś zagrożeniem duchowym...

_________________
I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat


Wt mar 17, 2015 22:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2015 22:08
Posty: 225
Post Re: Akupresura.
madziewicz napisał(a):
a tak wogole to goraco polecam jednak o. Aleksandra Posackiego. Owszem, ktos, kto nie mial do czynienia z pewnymi pojeciami moze niezle marszczyc z poczatku brwi (choc od czlowieka powiedzmy -z matura mozna bylobyjuz oczekiwac, ze zrozumie, jesli bedzie chcial, te wazne zagadnienia; bo bez solidnych podstaw , znajomosci podsawowych definicji wszystko sie cudownie eklektycznie miesza i magister, doktor, profesor moze sie pogubic a i uwiarygadniac bedzie to pomieszanie swoimi tytulami. stawiam na solidna edukacje. u dobrych nauczycieli.

Czytając Posackiego marszczy mi się wszystko, oprócz kory mózgowej, która się prostuje w czasie lektury. Co do zagubienia, to człowiek ten sam się gubi w swoich wywodach.


Wt mar 24, 2015 11:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL