Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Gry Komputerowe 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Gry Komputerowe
czyli szkoła cię wykończyła a raczej picie bo zakuwać to wszędzie trzeba ,czyżby koleżka za bardzo się zachłysną wolnością do tego stopnia że w "bani się zlasowało"

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz cze 12, 2014 22:17
Zobacz profil
Post Re: Gry Komputerowe
Żadne tam picie... właśnie gdybym pił i imprezował, to bym się może utrzymał na powierzchni. Ale ja nie znajduję w imprezach wielkiej przyjemności (w wyjściach na piwo do pubu owszem). Wykończyła mnie izolacja, coś na kształt izolacji. Swoje dorzuciła też jedna taka, o której sza.


Cz cze 12, 2014 22:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Gry Komputerowe
izolacja przed czym? i złamane serducho ,no fakt to boli więc sza

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz cze 12, 2014 22:38
Zobacz profil
Post Re: Gry Komputerowe
Przed niczym konkretnym. Ja po prostu nie umiem zabiegać o przyjaciół, tudzież innych znajomych, i tyle. Zresztą na jednej uczelni nie było prawie nikogo godnego uwagi. Na drugiej było już lepiej, ale ze mną było już gorzej. No i "się porobiło" w końcu.


Cz cze 12, 2014 22:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Gry Komputerowe
a nie uważasz że za dużo możesz od innych wymagać przez co da się to odczuć i tworzy się nie przyjemna atmosfera ,wręcz napięta i w ten sposób sam się zdystansowałeś od innych.Ja mam tak z "cwaniakami"takimi ludźmi którzy się uważają za lepszych od innych ,choć życzę im dobrze to nigdy z takimi nie mogę znaleźć wspólnego języka ,może dla tego że są fałszywi ta twoja wypowiedź odnośnie fałszywego śmiechu tu pasuje.Czy ty oby nie jesteś jednym z nich?

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz cze 12, 2014 22:48
Zobacz profil
Post Re: Gry Komputerowe
Skąd mogę wiedzieć? To ludzie wiedzą. Ludzie ze mną przestają, ludzie mnie oceniają. Ludzi pan zapytaj. Zresztą pytanie jest paradne, bo jeśli odpowiem że tak, to jestem fałszywy, a jeśli że nie, to pewno ściemniam, więc też jestem...


Cz cze 12, 2014 22:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Gry Komputerowe
Ja nigdy nie zabiegałem o przyjaciół czy znajomych, a zawsze ich miałem. No dobra, raz w życiu, na studiach, "zabiegłem" (wyjechałem studiować do innego miasta na innym końcu Polski, gdzie nikogo nie znałem) - i od razu w efekcie trafiła mi się spora grupka, a na dodatek z jednym elementem tej grupy się później związałem (z jej ostatecznej inicjatywy) :-D Być może jestem jakiś wyjątkowy, ale moje doświadczenie życiowe jest takie, że trzeba mocno chcieć, by być samotnym, a nawet i wtedy może się to nie udać..

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt cze 13, 2014 9:19
Zobacz profil
Post Re: Gry Komputerowe
A nie mówiłem? Pociecha w cierpieniu - a ulga gdzie? : P

A Panzer General mi się sypie konsekwentnie. Z kolei w LGeneralu brakuje pierwszej mapy, kampanie napisz sobie pan sam, a całość jedzie na tej idiotycznej bibliotece SDL, która gryzie się z odtwarzaczem VLC. Jak coś jest za darmo... a jak się zapłaci, też nie ma gwarancji. Bosz, co za czasy.


Pt cze 13, 2014 18:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Gry Komputerowe
lurek co dla ciebie jest ważniejsze ,jakaś tam gra czy ty sam i twoje szczęście.Nie utożsamiaj szczęścia z tym w co grasz to ułuda ,szczęście to to co możesz dać innym ,a możesz dać siebie swą nie wątpliwą wiedzę ,twe swoiste poczucie humoru i wreszcie co najważniejsze a o czym widzę zapomniałeś siebie samego ,pamiętaj tam gdzieś jest i czeka na ciebie osoba na której zrobisz wrażenie i będziesz jej spełnieniem marzeń ,to że kiedyś ci nie wyszło i na pewno strasznie cię to zabolało nie oznacza końca świata.Jeśli nie lubisz się spotykać tak fizycznie to są portale randkowe w których możesz popisać i a nuż coś zaiskrzy.Koleżko siedzenie w domu i granie do niczego dobrego nie prowadzi ale chęć zmienienia tego stanu już tak.Życzę ci porzucenia starych złych nawyków i szukania szczęścia i aby i ono cię znalazło dzięki BOGU.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Pt cze 13, 2014 22:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Gry Komputerowe
http://echomatkibozejniepokalaniepoczet ... ystusa.pdf

polecam ci tą książkę ,była ona wyznacznikiem życia kogoś dla mnie znamienitego ,wspaniałego BOŻEGO wojownika Witolda Pileckiego.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Pt cze 13, 2014 22:27
Zobacz profil
Post Re: Gry Komputerowe
Panie MK, ja mam aktualnie większy problem z forum niż graniem. Granie mi się bardzo ładnie komponuje z klepaniem kodu: kwadrans nad jednym, kwadrans nad drugim, mózg dobrze przewentylowany, robota zrobiona nie wiedzieć kiedy. ^_^ Natomiast jak się wdasz pan w rozmowę na forum, to ani się pan obejrzysz, jak dzień zleciał, mózg masz pan wyżęty, a robota czeka nie ruszona. Bo rozmowa przykuwa uwagę, w rozmowie trzeba brać udział, trzeba być na bieżąco.

Szczęśliwy mniej więcej jestem. Martwi mnie tylko jedno, że jestem na garnuszku trochę państwowym, a trochę rodziców. Ale te otchłanie wolnego czasu...


Pt cze 13, 2014 22:30
Post Re: Gry Komputerowe
A wiesz pan co, na 4chanie trafił się taki jeden, co całkiem serio wypłakiwał się, że nigdy nie będzie SS-manem... bo panie, Holokaustu nigdy nie było, to wszystko spisek żydowski. Kanadyjczyk, Azjata półkrwi. Chyba ze dwie godziny żeśmy się pojedynkowali, Raporty Witolda też były w robocie. W końcu zamilkł po Masakrze Hererów i Srebrenicy. Ale musiałem ustąpić, że Niemcy nie zabili sześć milionów, jak chciał Pilecki, tylko półtora. To było ważne dla gościa.


Pt cze 13, 2014 22:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Gry Komputerowe
Nie czytałem wszystkich raportów tylko kilka odnośnie obozowego życia które były zawarte jakiejś książce już nie pamiętam tytułu.Wiem natomiast jedno że Rotmistrz Pilecki był i jak dla mnie jest wciąż jednym z najznamienitszych Polaków.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Pt cze 13, 2014 22:40
Zobacz profil
Post Re: Gry Komputerowe
Dzielny człowiek. Właściwie dlaczego Sowieci go zaciukali?


Pt cze 13, 2014 22:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Gry Komputerowe
Właśnie dla tego że był wyznacznikiem Polskości a nie "psem"do szczucia.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Pt cze 13, 2014 22:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL