Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 2:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
 podróze astralne 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post 
nie wiem czy do egzyrcyzmowania, ale latanie w powietrzu z pownoscia potrzebuje modlitwy o uwolnienie.

tu jest ciekawy film, dla ludzi o mocnych nerwach, o ludziach ktorych |raczej nie sa pod boża opatrznoscia
http://www.youtube.com/watch?v=JbJxa2Zn ... re=related

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


N maja 10, 2009 23:21
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
ciekaw jestem co by na temat tych rewelacji napisał św.Józef z Kupertynu


Pn maja 11, 2009 0:13
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post 
pomodlcie sie do Pana Jezusa w czasie obe czy tej lewitacji, Wtedy moze bedziecie wiedzieli czy to dobre czy zle czy tak ma byc.
pozdr.

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


Pn maja 11, 2009 10:58
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 10, 2009 15:55
Posty: 9
Post 
jak bym nie wiedziala co to jest oobe to bym powiedziala ze to byl sen,
tylko mi nie muw ze zobaczenie ducha to tez nadaje sie do egzorcysty


Pn maja 11, 2009 17:41
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post u
oj z tymi duchami przesadzadzilem, taki zarcik. :) Lepiej porozmawiac ze specjalista i sie modlic. Po co gdybac na forum

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


Pn maja 11, 2009 18:13
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 10, 2009 15:55
Posty: 9
Post 
chyba nie podajesz sie za tego kim jestes


Wt maja 12, 2009 19:16
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 20, 2007 8:57
Posty: 937
Post 
labcio napisał(a):
nie wiem czy do egzyrcyzmowania, ale latanie w powietrzu z pownoscia potrzebuje modlitwy o uwolnienie.


Aha, a ja się to latanie wyegzorcyzmuje to ono spadnie i będzie chodzić?


N maja 17, 2009 18:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:55
Posty: 170
Post 
Odsyłacie do egzorcysty. Dla mnie jedyną rzeczą, którą pamiętam jak dziś z mojego czwartego roku życia, jest moment, gdy w nocy jakaś wola podnosi mnie z łóżka (nie widziałem, ale wiedziałem) i robię rundkę w powietrzu po swoim pokoju, po czym wracam do łóżka. To nie był sen. Jakich grzechów mógł dopuścić się ochrzczony czterolatek? Z relacji mojej rodziny, wiem, że do ukończenia pierwszego roku życia, każdej nocy kilkakrotnie budziłem cały dom głośnym krzykiem - rodzina lekarska, ojciec opisywał to słowami 'Ty nie płakałeś, to był nieprzerwany mózgowy krzyk, jakby cie coś bolało'. O czymś takim jak OOBE dowiedziałem się na rekolekcjach, gdzieś koło osiemnastego roku życia.


N sie 02, 2009 23:54
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post 
ty nie ,ale przodkowie tak. grzechy przodkow :/
tak mowią, ja nie wiem

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


N sie 02, 2009 23:57
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Gundam Freedom napisał(a):
Odsyłacie do egzorcysty. Dla mnie jedyną rzeczą, którą pamiętam jak dziś z mojego czwartego roku życia, jest moment, gdy w nocy jakaś wola podnosi mnie z łóżka (nie widziałem, ale wiedziałem) i robię rundkę w powietrzu po swoim pokoju, po czym wracam do łóżka. To nie był sen. Jakich grzechów mógł dopuścić się ochrzczony czterolatek? Z relacji mojej rodziny, wiem, że do ukończenia pierwszego roku życia, każdej nocy kilkakrotnie budziłem cały dom głośnym krzykiem - rodzina lekarska, ojciec opisywał to słowami 'Ty nie płakałeś, to był nieprzerwany mózgowy krzyk, jakby cie coś bolało'. O czymś takim jak OOBE dowiedziałem się na rekolekcjach, gdzieś koło osiemnastego roku życia.

Tylko dlaczego interpretujesz negatywnie takie zdarzenie,moze masz w sobie jakieś niezwykłe zdolnosci?Rozumiem,że dziecko w takiej sytuacji może wpaść w panikę sam bym wpadł i teraz w takiej sytuacji.Czemu od razu w takie sprawy mieszać złe duchy ? Są ludzie którzy mają rózne wrodzone dziwne zdolności :-)


Wt sie 04, 2009 12:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:55
Posty: 170
Post 
Jestem katolikiem, ufam Bogu. Nigdy w życiu nie było mi dane poznać pochodzenia tych 'niezwykłych' zdolności. Natomiast w świetle mojego sumienia, wykorzystywanie ich leży w jaskrawej sprzeczności w przyrodzoną godnością człowieka - nie wyjaśnia mi to oczywiście ani pochodzenia tych doświadczeń, ani logicznego ich przeznaczenia.


Cz sie 06, 2009 1:37
Zobacz profil WWW
Post 
Cytuj:
Natomiast w świetle mojego sumienia, wykorzystywanie ich leży w jaskrawej sprzeczności w przyrodzoną godnością człowieka...


Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl? Jak pojmujesz tutaj wykorzystywanie umiejętności z zakresu OOBE - bo przecież wszystkiego można używać zarówno w godnych, jak i niegodnych celach?


Cz sie 06, 2009 12:12

Dołączył(a): Wt wrz 01, 2009 19:38
Posty: 1
Post 
JESLI KTOS SZUKA INFO NA TEMAT PODROZY ASTRALNYCH (WYJSC Z CIALA) TO MAM KILKA PRZYDATNYCH INFORMACJI

Podroz astralna jest to swiadome opuszczenie swojego fizycznego ciala.
Kazdy czlowiek ma mozliwosc dokonania tego (nie jest to wcale takie trudne).
W swiecie astralnym poslugujecie sie dusza a nie cialem mozecie za pomoca mysli przeniesc sie w kazde miejsce na ziemi przenikac przez sciany itd.
Zauwazacie rowniez aure(stan duchowy) ludzi przebywajacych w normalnym materialnym swiecie widzicie rowniez atmoswere panujaca w danym miejscu (kolor przedstawia nastroj).
Podroz jest fascynujaca, wszystko wydaje sie inne, jednak podroz ta jest bardzo niebezpieczna.
w swiecie astralnym podrozuja inne zle lub dobre dusze chwila nieuwagi i pech moga sprawic ze inna dusza zechce wniknac w nasze cialo a wtedy nasza dusza zostaje zawieszona w astralnym swiecie az do tego momentu kiedy nie znajdziemy innego opuszczonego ciala lub ta inna dusza opusci nasze cialo.
Wtedy mamy szanse wrocic od materialniego swiata
NIE NARAZONE NA TO NIEBEZPIECZENSTWO SA TYLKO OSOBY KTORE OSIAGNELY STAN DUCHOWY NAZYWANY (MEDIUM).
Medium jest to bardzo zadki dar dzieki ktoremu czlowiek moze rownie swobodnie i bezpiecznie poruszac sie w swiecie astralnym jak i po ziemi.

PODSUMUJAC : Podroze astralne sa fascynujace ale zbyt niebezpieczne
ODRADZAM WIEC PRAKTYKOWANIA [/b]


Wt wrz 01, 2009 22:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2009 14:43
Posty: 184
Post 
Badania EEG wykazują, że ciało osoby doświadczającej OOBE, znajduje się w fazie REM, a fale mózgowe wykazują aktywność o częstotliwości od 4 Hz do 8 Hz (fale theta) - takie same jak przy marzeniach sennych

Teoria sceptyczna Zakłada, że OOBE to wrażenie opuszczenia ciała. Śniący rzekomo faktycznie nie opuszcza ciała, a jedynie zdaje mu się to. Wrażenia te są na tyle silne, by tworzyć poczucie wyjścia z ciała, co nie koniecznie musi być faktem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/OOBE

Podsumowując: OOBE to poprostu wrażenie opuszczenia ciała podczas snu


Wt wrz 01, 2009 22:15
Zobacz profil
Post 
oredaktor: i jest to jak najbardziej logiczne, biorąc pod uwagę, że cała psychika siedzi w mózgu i bez mózgu ginie.

Z drugiej strony, można by się zastanawiać, dlaczego, skoro wszystkie te zjawiska ezoteryczne są bzdurą, ludzie wierzą w nie od tysiącleci?


Wt wrz 01, 2009 22:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL