Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 7:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Wiara a gry komputerowe????? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
ToMu napisał(a):
A ja apeluję - ludzie, chyba nie ma głupszej śmierci niż z powodu gdy komputerowej...

żeby miało lepszy skutek, to musisz zaapelować po chińsku 8)

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Śr kwi 12, 2006 14:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Czy ja wiem :?:

W każdym języku.

Nie rozumiem tego... Ja w wieku powiedzmy 12 lat każdą wolną chwilę spędzałem na rowerze, albo grając w piłkę. I to jest normalne. A jak widzę nastoletnich grubasów, którzy nie potrafią rozmawiać o niczym innym jak tylko grach, nie są aktywni sportowo (poza w-fami...), spędzają po 8 godzin dziennie przed kompem - to mi się słabo robi.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Śr kwi 12, 2006 15:46
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Czasy się zmieniają...

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Śr kwi 12, 2006 17:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
A co będzie dalej, za dwa-trzy pokolenia, jak to tak ma wyglądać :?:

Nie chciałbym tego widzieć.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Śr kwi 12, 2006 18:11
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 20, 2007 10:55
Posty: 6
Post 
Przesadzić można z wszystkim... palacze zabijąją się dymkiem... kierowcy samochodami... a jak ktoś ma problemy z psychiką to się zabije siedzeniem przy komputerze... można pozabijać, poćwiartować postacie w grze :] dla czystej zabawy... i nie jestem chory... w normalnym życiu nie jem nawet miesa... krowy i inne stworzenia czują


Wt cze 19, 2007 12:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 10:27
Posty: 72
Post 
Cytuj:
Ja w wieku powiedzmy 12 lat każdą wolną chwilę spędzałem na rowerze, albo grając w piłkę. I to jest normalne.


WIdzisz, dla Ciebie to jest normalne, a dla innych nie. Ja np nie rozumiem jak można podniecać się kilkoma ludzmi, którzy biegaja za kulą wypełnioną powietrzem. Niektórzy wolą grac, a inni kopać piłke itp.

Grac można, byle nie przesadzać.


Pt cze 29, 2007 14:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Nie chodzi o to, że każdy musi lubić piłkę nożną.

Chodzi o to, że nienormalne jest, gdy ktoś nie uprawia ŻADNEGO sportu, a pół życia przed komputerem spędza.

Spędzanie pół dnia przed komputerem i czerpanie rozrywki z zabijania czegokolwiek przez cały ten czas :o

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


So lip 07, 2007 19:58
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt paź 27, 2006 10:41
Posty: 93
Post 
Każdy robi co mu się podoba jesli nie krzywdzi innych, nauczcie się tej zasady a będzie nam łatwiej zyć na ziemi.

_________________
The Vampires Are Coming


N lip 08, 2007 22:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 15:49
Posty: 25
Post 
Gry to jakby kontunuacja sportu, pierwsze gry właśnie sportu dotyczyły... No ja sam miałem taki okres, kilka lat, że tylko gry i gry, cel w szkole: dotrwać do konca i granie... Ale jakoś tak głupio było, kiśnie się do nocy przy kompie, czasami gry ważniejsze od innych ludzi... Luz, jak ktoś sobie czasami pogra z kumplem w jakąś tam w miare normalną gre, np. jak zła pogoda żeby na zewnątrz wyjść, ale jak ktoś większość dnia spędza przy kompie :? Jak się gra z kumplem np. w tenisa, czy wyjdzie pojeździć na desce, to tak od razu jakoś zajawkowo jest, świeże powietrze, słoneczko :)
Tak więc ja stanowczo polecam zainteresowanie się jakimś sportem, jaki Tobie się podoba, zamiast kiśniąć przed kompem :) Ale też znowu nie przedkładać wszystko nad sport! Maksymalnie głupio się np. gra w tenisa, jak gra się dla wygranej, żeby pokonać przeciwnika (dla mnie tenis jest walką z piłką, nie z człowiekiem)... Tylko grając dla zajawy naprawde spoko się gra :)

Zajawkowego uprawiania sportu życzę! :-D


Pt lis 16, 2007 17:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 22, 2007 10:35
Posty: 12
Post 
madzia:))) napisał(a):
Adam ale serio niektorzy zyja gra i zapominaja o rzeczywistosci czyli o wyrzuceniu smieci i zrobieniu zakupow serio...mam kumpla w grze ktory o ktorej godz bys nie wszedl on zawsze jest (jest inf zarobi raz na jakis czas kase i ma spokoj no i ma sluzaca a jego zona i dziecko tez graja) szanuje to ze ma takie hobby bo kazdy jest inny ale jak wszyscy zaczna tak robic??albo mam kumpla z ktorym jak chce sie spotkac to mowi ze dzis nie moze bo robi jakas postac. ja do gier nic nie mam tylko bo niektore sa fajne nawet zabijanki tylko ze trzeba pamiec by one nas nie obwladnely. wiem ze czepiam sie szczegolow ale od szczegolow wszystko sie zaczyna...


- No wiesz mi np przeszkadza jak ktoś notorycznie pali w mojej obecności nie przejmując się moim zdrowiem...on ma to głęboko gdzieś. Ale hmm nazywanie osób, które grają sektą?:)))) Gram nałogowo ale jakoś nie mam problemów z odejściem od kompa:P


Cz lis 22, 2007 11:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL