Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 06, 2024 22:17



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 OOBE, sny i astral 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 18:51
Posty: 34
Post OOBE, sny i astral
Niestety w najodpowiedniejszym dziale dla tego toipka-"duchowość" nie mógł się rozwiąć, napisałem to w dziale "sekty" :D liczę na komentarze
Cytuj:
Witam,
Jakie jest stanowisko kościoła w tych sprawach? Jakie stanowisko ma kościół i Wy wobec "wyjścia z ciała", tego, że podczas głębokiego transu można opuscić swoje ciało celowo, ew niecelowo w pół-śnie?Czym to dla was jest, czy to jest niebezpieczne, czym są istoty spotykane 'tam', na ile to twory podświadomości a na ile odrębne istoty? Sam miałem jakiś czas temu coś takiego dwukrotnie, nie był to bynajmniej świadomy sen, bo nigdy nie śniłem tak realistycznie, nigdy nie śniłem że leżę w łóżku i nigdy we śnie słońce nie świeciło tak samo jak tuż po przebudzeniu(7 rano)Nie było to niewiadomo co, niektórym zdarzają się ciekawsze 'tripy' Osobiście bałem się jak mało kiedy, tym bardziej że w drzwiach mojego pokoju widziałem(i słyszałem) jakąś astralną świnię, która mocno ze mnie szydziła, niestety nie miałem odwagi żeby dokładnie zbadać gdzie jestem, wyobraziłem sobie że ruszam ręką 'prawdziwą' i po paru sekunadach się obudziałem, pierwsze co pomyslałem po przebudzeniu, k****, to jednak prawda, ale to nie na moje nerwy(wcześniej interesowałem się takimi sprawami)Nie był to zwykły sen, bo raz zwyczajnie śnilem że jestem poza ciałem i były to zupełnie inne doznania, nie jest to też żaden okultyzm, demonologia itp. Dużo ludzi ma podobne przeżycia ale traktuje to jako 'zwyczajny sen'.Co wy na to?


Wt sie 01, 2006 19:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42
Posty: 4717
Post 
Chyba był już podobny temat :)

viewtopic.php?t=3870


Wt sie 01, 2006 20:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL