Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 2:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 seks 
Autor Wiadomość
Post 
[...]
Nie wszystko da sie udowodnic naukowo, chyba o tym wiesz.


Śr cze 27, 2007 15:20
Post 
[...]
Wiem, ale Ty widać nie wiesz. Ja nie mogę udowdnić naukowo, że Boga nie ma. Ty nie możesz udowdnić, że jest.

W takim razie każdy z nas ma prawo uważać po swojemu. Dlatego też, dla mnie Twoje stwierdzenia o Bogu, o kierunkach rozwoju itd są nic nie warte. Dlatego właśnie wyquotowałem Twoją wypowiedź do Mrocznego Pasażera. Po prostu trzeba zrozumieć inny punkt widzenia.

Ja nie zabraniam Ci wierzyć, że wszyscy jesteśmy dziłem Bożym itd - dlatego nie neguję Twojego odbioru tego artykułu. Ale musisz też zrozumieć, że inni moogą inaczej na to patrzeć i odbierać artykuł inaczej.


Crosis


Śr cze 27, 2007 17:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 08, 2007 19:55
Posty: 452
Post 
Crosis napisał(a):
Cytuj:
Czy człowiek o tym wie, czy nie.


Lucyno, a kiedy Ty zrozumiesz, że jest to tylko jeden z poglądów? Na dodatek bez naukowego dowodu? Przestań po prostu wciskać tą bzdurę ludziom, którzy to olewają z żadnym bogiem nie chcą mieć nic wspólnego.
Zrozum w końcu, że Ty masz prawo wierzyć, a niewierzący mają prawo nie wierzyć. Proste, nie? Ale jakie trudne....


Crosis


Jeśli piszesz, że coś jest bzdurą, to gdzie tu twoja obiektywność ? Dla Lucyny jest prawda, dla ciebie bzdura. Ale pisząc bzdura jako wyznacznik, narzucasz swój pogląd innym. I co, zatraciła się zdolność obiektywizmu, hę ? Jest to pogląd, którego nie można naukowo udowodnić, i tyle. Proste, nie ? Ale jakie trudne...

Trudno natomiast powiedzieć, jakoby artykuł był wulgarny. Zawiera pewne zwroty kolokwialne, owszem, i jego poziom intelektualny jest po prostu nędzny, żeby nie powiedzieć bardziej zdecydowanie.

_________________
Respexit orationem humilium, non sprevit preces eorum...


Śr cze 27, 2007 17:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 9:12
Posty: 167
Post 
wiecie co mnie najbardziej zaskoczyło w tym orum? mnogość tematow związanych z seksem i współżyciem, na forum buddyjskim mamy zdaje się jeden temat a i to podupadły, a tutaj te tematy kwitną, ciekawe dla czego?


Śr cze 27, 2007 20:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 08, 2007 19:55
Posty: 452
Post 
keylan napisał(a):
wiecie co mnie najbardziej zaskoczyło w tym orum? mnogość tematow związanych z seksem i współżyciem, na forum buddyjskim mamy zdaje się jeden temat a i to podupadły, a tutaj te tematy kwitną, ciekawe dla czego?


Nie ma chyba czemu się dziwić - seks jest dość istotnym elementem życia, a ponieważ wiara chrześcijańska narzuca na niego kilka wymogów, to zapewne dlatego tematy tu kwitną.

_________________
Respexit orationem humilium, non sprevit preces eorum...


Śr cze 27, 2007 21:06
Zobacz profil
Post 
Sex jest super ale tylko wtedy gdy ludzie są odpowiedzialni.Byle by tylko dzieci przyszły po ślubie bo inaczej sasiedzi zniszczą tych ludzi.


So lip 04, 2009 15:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 13, 2010 21:23
Posty: 569
Post Re: seks
Znalazłam ciekawy artykuł o seksie po katolicku.
Pomyślałam że wkleję tu linka, aby nie tworzyć nowego wątku na podobny temat.

http://www.charaktery.eu/artykuly/Milos ... %B3g-seks/

_________________
...spotykam ludzi którzy myślą że jestem kim nie jestem
widzę ich jak nie tych którymi są
słyszymy się pogrążeni we własnych światach...


Wt lut 09, 2010 17:17
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 23, 2010 14:42
Posty: 695
Post Re: seks
artykul przeczytalam.uwazam go za dobry i bardzo hm, zdrowy, bo jednoczesnie pokazuje życiową stronę problemu i mowi, gdzie w tym nalezy szukac Boga.
i swietnie, ze jest pokazane, ze seks to takze rozmowy, a przedewszytskim zrozumienie drugiej osoby, czego czesto w zwiazkach brakuje.

_________________
Lwy pożrą Chrześcijan... a Pogan zadepczą słonie...


Śr lut 10, 2010 0:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL