Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 1:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Zgwałcona 9 latka 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 15:52
Posty: 13
Post Zgwałcona 9 latka
Dzisiaj rano starym zwyczajem przeleciałem wszystkie stronki plotkarkie, znalazłem to : http://www.pudelek.pl/artykul/18593/wat ... a_9_latke/

Nie mieści mi się w głowie taka postawa Kościoła wobec DZIECKA ! Czy ideologia Kościoła jest ważniejsza już teraz niż dobro człowieka i w tym przypadku przyszłość tego dziecka, czy za mało cierpień doznała na tym świecie? Jak wy byście się poczuli na miejscu tej dziewczynki ?

I teraz mi powiedzcie, jak osoba powracająca do wiary, ma tego dokonać jeśli dzieją się takie rzeczy ?


Śr lip 22, 2009 7:36
Zobacz profil
Post 
Odgrzebujesz starą sprawę, przeduskutowaną, wiele razy wyjaśnianą...i jeszcze przeinaczoną ze strony plotkarskiego, zupełnie niewiarygodnego serwisu "pudelek".


Śr lip 22, 2009 8:23

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 15:52
Posty: 13
Post 
Jeśli przedyskutowana sprawa to możesz mi wysłać link z adresem tej dyskusji ? Wybacz, ale nikt tej historii nie wymyślił, nie patrze na komentarze pudelka, lecz na fakt tego zajścia.


Śr lip 22, 2009 12:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Szukający_Boga napisał(a):
Jeśli przedyskutowana sprawa to możesz mi wysłać link z adresem tej dyskusji ?


Pozwolę sobie wyręczyć Alus: Aborcja dziewięciolatki w Brazylii


Śr lip 22, 2009 12:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL