Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 Aktywne, żywe fora o wierze? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Aktywne, żywe fora o wierze?
Czy możecie polecić mi jakieś fajne forum o tematyce zbliżonej do tego co jest tu, ale z większą liczbą aktywnych uczestników? Padały tu adres katolik.pl, ateista.pl, ale nigdy nie byłem na tych stronach. Słyszałem tylko, że nasza moderacja to łagodne baranki w porównaniu do moderacji katolika. No ale tu jest portal "wiara" czyli formalnie o wszystkim, a tam "katolik" czyli o jednym i mają większe umocowanie by kasować nieprawomyślnych. Jakieś inne fajne, aktywne fora? Byle nie kółeczka wzajemnej adoracji. Co polecicie? Jak znajdę coś fajnego, to stąd zniknę :D Za duży mam wkład w to forum, a za mało wdzięczności. Opłaca się dobrze podpowiadać :D

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz kwi 24, 2014 22:05
Zobacz profil
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
A po co pytasz?
Przeciez juz slyszales o innych forach:
Padały tu adres katolik.pl, ateista.pl, ale nigdy nie byłem na tych stronach

Idz i zobacz.
My ci mozemy setki roznych linkow podac, a jak ty i tak nie pojdziesz ich zobaczyc, to po co mamy sie wysilac i nasz cenny czas marnowac?


Pt kwi 25, 2014 8:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Proszę o trzymanie się wątku poszukiwania ciekawych for internetowych oraz nie prowokowania. W przeciwnym przypadku zamknę temat.
moderator jumik

_________________
Piotr Milewski


Pt kwi 25, 2014 10:18
Zobacz profil WWW
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
@jumik. To lepiej zamknij. Przecież nie oczekujesz chyba, że ktoś podłoży świnię lubianym przez siebie społecznościom internetowym kierując tam Jajko.


Pt kwi 25, 2014 10:27
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Ja odradzam katolika ze względu na to, że żaden moderator, by nie wyciął wypowiedzi takich jak zostały wycięte (ochrona niedojrzałości człowieka). Po prostu tam należy bronić samemu swoich racji i jak są infantylne, uzyska się miażdżącą reakcję adwersarza, i nic modowi do tego. Na krótkie offtopy się pozwala a ten temat jest czysto osobisty i radę należy dostosować do typu osobowości. Jajko by sam stamtąd uciekł.

Na ateiście też nie radzę, bo może podejść mądry ateista i wyśmiać racje Jajko jako infantylne i zapunktowac tego, ktory to wskazuje. Dostanie jednak Jajko punkty za odwagę od tzw gimbusów- ateistów, jak ich sami ateści nazywają.

Mamy jeszcze forum biblijne, dla mnie nudne. To jednak tylko moja opinia. Ja się tam nie odnalazłam.

Jest forum Senior.pl- tam piszą w stylu Jajko. Tam się możesz odnaleźć. Proponuje więc Jajko to forum. Nikt Ci w dowód osobisty nie będzie zaglądał, mamy też wiek mentalny, nie tylko biologiczny.


Pt kwi 25, 2014 10:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Z Twojej relacji wynika, że katolik może być fajny, tylko że ja słyszałem coś zupełnie innego - znaczy się, że jak ktoś coś nie po linii, to banik od razu. No ale może się przesłyszałem. Skoro pozwalają, jak twierdzisz, miażdżyć i nic modowi do tego, to to forum dla mnie :D
Tylko się zastanawiam czy powinienem tam iść jako Jajko czy incognito? Zapewne znajdzie się jakiś "życzliwy" i doniesie, że Jajko to TO JAJKO i nie będę miał czystej karty. Z drugiej strony, zaraz po stylu i żelaznej logice argumentów mnie ktoś rozpozna i też doniesie...Pomyślę.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt kwi 25, 2014 10:57
Zobacz profil
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Odradzałam szczerze katolika. Będziesz miał problemy z modami, nie pomogą jak się będziesz skarżył. Taka jedna moderatorka wzruszy ramionami i będzie kazała radzić sobie samemu z adwersarzami, bo nie lubi skarżypytów. Będziesz potem wylewał krokodyle łzy, że zostałeś zostawiony bez wsparcia moderatorskiego na katoliku a tu tak dbają o Ciebie. I uznasz to oczywiście za prześladowania za przekonania.


Pt kwi 25, 2014 11:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Ależ przecież ja tu narzekam na nadgorliwość modów! Więc ich bezczynność będzie mi tylko na rękę.
Niemniej podejrzane te Twoje zachęcenia/zniechęcenia....chętnie poczekam na inne opinie.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt kwi 25, 2014 16:47
Zobacz profil
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
A kto pisał o bezczynności? Oni tylko dadzą zmiażdżyć Jajko argumentami adwersarzy. Nie będzie potem można latać na skargę, że boli i jest ad pesonam, tam gdzie nie ma. Nigdzie się nie oddalaj Jajko, tu masz jak u Pana Boga za piecem, pełna ochrona.
Jest forum katolik.us. Ono jednak ma charakter stricte religijny, więc musisz mieć wiedzę fachową. Jest chyba jakieś forum JHS.


Pt kwi 25, 2014 18:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Forum stricte religijne na temat jednej konkretnej religii mnie nie interesuje. Nie interesuje mnie jedna konkretna religia, ale wiara w sensie ogólnym. Dlatego tu trafiłem a nie na katolika.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt kwi 25, 2014 19:36
Zobacz profil
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Czyli sprawa wyjaśniona. Jesteś w dobrym miejscu. Moderatorom tego forum będzie policzone w niebie, że traktują Cię z taką cierpliwością. :)
Masz jeszcze forum Protestanci.


Pt kwi 25, 2014 19:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Protestanci już lepsze. Mógłbym się dowiedzieć co skłoniło ich (niektórych) do zmiany wiary z katolickiej na protestancką, co sądzą o kanonizacji, uchwale, ateistach itd itp. Ale nadal szukam takiego ogólnego o wierze. Ten portal był pierwszy i "zawłaszczył" domenę "skrzywiając" ją w określonym kierunku. Ale może nie ma takiego forum o wszystkich wiarach? Może ja jestem skrzywiony, że się interesuję wiarą w ogólności, a nie w detalach? Fajnie by było na przykład poznać zdanie przedstawicieli najróżniejszych wyznań na jakieś problemy, stawiane np. przez przedstawicieli tych wyznań. Wówczas cżłowiek mógłby wybrać sobie najbardziej odpowiadającą mu wiarę.. To by dopiero było coś!

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt kwi 25, 2014 19:55
Zobacz profil
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Musisz wejść na forum Protestanci i rozmawiać z zainteresowanymi. Ja się sporo nauczyłam o innych wyznaniach rozmawiając lub czytając tych, którzy wierzą inaczej (Islam, śJ, protestanci różnych denominacji, prawoslawni, grekokatolicy, Żydzi). Masz tu takie możliwości, więc z nich korzystaj. Wiele osób pisze równolegle na różnych forach.


Pt kwi 25, 2014 20:04
Post Re: Aktywne, żywe fora o wierze?
Raczej każdy sobie rzepkę skrobie:) Może po prostu krąż między różnymi formami?


Pt kwi 25, 2014 20:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL