Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Świadkowie Jehowy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn maja 01, 2017 12:34
Posty: 3
Post Świadkowie Jehowy
Jeśli spotykacie się ze Świadkami Jehowy, polecam wam artykuł, który może posłużyć jako skuteczna broń do walki z ich systemem. ALE UŻYWANA TYLKO Z MIŁOŚCIĄ, PAMIĘTAJMY ŻE TAM TEŻ SĄ LUDZIE i można ich wyciągnąć z tego bagna!

Boskość Jezusa na podstawie Jana 14

_________________
https://apologiapolska.pl : Szukamy readaktorów na stronę Apologia Polska
Aplikacja społecznościowa do ewangelizacji na mieście in progress
Chcesz założyć Chrześcijańskiego bloga?
https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=39549


Pn maja 01, 2017 12:38
Zobacz profil
Post Re: Świadkowie Jehowy
Tylko poprzez wiarę w Jezusa Chrystusa i jego Krew przelaną za nasze grzechy można być zbawionym , jeżeli chcesz przekonać Świadka Jehowy to powiedz mu o tym , powinien od razu odejść jeżeli nie wierzy w Jezusa Chrystusa . Gdyby zaczął się zastanawiać i mówić ze jest jednym z 144 000 zapytaj się go z którego plemienia Żydowskiego pochodzi i czy jest obrzezany oraz czy jest dziewicem , może uda ci się wygrać jego dusze oferując mu Ewangelię : 1 List do Koryntian rozdział 15 wers 1-4.


Wt maja 30, 2017 17:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Świadkowie Jehowy
BloodOfJesusChrist napisał(a):
czy jest dziewicem

Jakby by był to by było coś, bo o czyms takim dotad nie slyszano, więc faktycznie niech spyta, bo może jest.

_________________
Tylko Bogu chwała


Wt maja 30, 2017 17:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 23, 2017 18:21
Posty: 34
Post Re: Świadkowie Jehowy
Ja tam ogółem spotkałem na necie niektórych Świadków Jehowy, i w sumie nic do nich nie mam, drażni mnie tylko przekręcanie imienia Pana Boga Świętego i ciągle pisanie go na sucho, czyli bez serca, jakby Pan Bóg Święty dopuścił ich do swojego Świętego imienia, to by im całą buzie wykrzywiało, bo by tak przez nie płonęli, nie chce ich wyprowadzać z ich systemu, bo sam się nie raz gubię jak oni, lecz w innych dziedzinach, ja mogę im wskazać drogę, lecz na siłę ich nawracać nie mam zamiaru, skoro i tak wierzą lecz po swojemu, najlepiej żeby więcej czytali prawdziwą Biblie, a nie swoją przekręconą strażnicę.


Cz lip 27, 2017 20:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL