Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Portal randkowy mówi "nie" czekaniu z pocałunkiem do ślubu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sty 05, 2008 1:01
Posty: 3
Post Portal randkowy mówi "nie" czekaniu z pocałunkiem do ślubu
Chciałbym się podzielić tym, że zostałem dziś usunięty z katolickiego portalu randkowego zapisanisobie.pl za wpis odnośnie poglądu na temat czystości przedmałżeńskiej:
"[...] Pierwszy raz chciałbym pocałować swoją przyszłą żonę już po całej ceremonii ślubnej i weselnej. Niech to będzie coś niezwykłego."

Został odebrany jako ironia.

Co prawda regulamin serwisu przewiduję usuwanie w dowolnej chwili użytkowników bez przyczyny. Jednak nie zmienia to faktu, że jestem tym zirytowany i chciałem dać temu wyraz tym wpisem.

Dlaczego radykalny pogląd jest odbierany jako nieprawdziwy? :( Jestem zniesmaczony postępowanie zespołu zapisanisobie.pl Czy katolicyzm jest skazany jedynie na statystyczne poglądy co do czystości przedmałżeńskiej?


N gru 03, 2017 19:58
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Portal randkowy mówi "nie" czekaniu z pocałunkiem do ślu
A czy Ty przypadkiem nie przyszedłeś trollować tutaj teraz? Odezwałeś się po 9 latach, to chyba już najmłodszy nie jesteś.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 03, 2017 20:02
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 05, 2008 1:01
Posty: 3
Post Re: Portal randkowy mówi "nie" czekaniu z pocałunkiem do ślu
Polecasz jakieś lepsze miejsce na rozmawianie na takie tematy? Skoro z redakcją portalu nie ma dyskusji. Nie rozumiem sugestii.


N gru 03, 2017 20:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Portal randkowy mówi "nie" czekaniu z pocałunkiem do ślu
To forum nie jest dobrym miejscem do obgadywania ludzi z innych forów/społeczności. Nie mają szans obrony ani wytłumaczenia swoich działań. Dlatego temat zamykam.
moderator jumik

_________________
Piotr Milewski


Pn gru 04, 2017 22:57
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL