Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 1:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Gorąca prośba o pomoc, odnośnie Zboru Chrześcijańskiego w RP 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 13:11
Posty: 1
Post Gorąca prośba o pomoc, odnośnie Zboru Chrześcijańskiego w RP
Witam Państwa Serdecznie

Nazywam się Łukasz i jestem zaocznym studentem I-go roku Wyższej Szkoły Finansów i Zarządaznia w Warszawie na wydziale Finanse i Rachunkowość. Wśród swoich przedmiotów na wydziale mam przedmiot który nazywa się religioznawstwo i z tegoż właśnie przedmiotu mam do napisania referat na temat który brzmi : "ZBÓR CHRZEŚCIJAŃSKI W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ". I tutaj kieruję do państwa ogromną prośbę (pytanie) czy mógłbym uzyskać od Państwa jakąś pomoc w postaci materiałów, pomocy, jakiejś wiadomości, wskazówki na temat Zboru Chrześcijańskiego. Ja niestety nigdzie nie mogę nic konkretnego znaleźć na ten temat (wiem tylko że zbór istnieje teoretycznie dość krótko bo 19 lat) a jeździć i szukać po bibliotekach czy też po innych instytucjach niestety nie mogę gdyż jestem człowiekiem który przez cały tydzień od poniedziałku do piątku do późnego wieczora pracuje a resztę czasu poświęcam rodzinie. Tak więc Państwo jesteście że tak się wyrażę Moją ostatnią deską ratunku gdyż do oddania referatu pozostało niewiele a ja jeszcze nic nie mam i nie wiem jak to dalej będzie wyglądać jeśli go nie oddam. Bardzo liczę na jakąkolwiek pomoc w tym temacie. Na koniec chciałbym serdecznie Pozdrowić i z góry podziękować. Teraz nie pozostaje Mi nic innego jak tylko z wielką niecierpliwością oczekiwać na odpowiedź. Jestem dostępny pod tym adresem email: pukash@aster.pl

Łukasz


Pt maja 29, 2009 15:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 12, 2009 0:04
Posty: 2
Post Re: Gorąca prośba o pomoc, odnośnie Zboru Chrześcijańskiego
Jeśli chcesz znależć coś o zborze chrzescijanskim to wpisz w google protestantyzm i Ci wyskoczy wiele ciekawych rzeczy.Zbory są w wierze protestanckiej ,a nie w katolickiej,pozdrawiam.


So cze 20, 2009 22:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post Re: Gorąca prośba o pomoc, odnośnie Zboru Chrześcijańskiego
Agnieszkabel napisał(a):
Jeśli chcesz znależć coś o zborze chrzescijanskim to wpisz w google protestantyzm i Ci wyskoczy wiele ciekawych rzeczy.Zbory są w wierze protestanckiej ,a nie w katolickiej,pozdrawiam.

Ale to nie jest forum katolickie... i sa tu protestanci, więc chyba dobrze zaadresowane pytanie.
Poza tym autor nie pyta o zbory, a o jeden konkretny zbór, który wymiania z nazwy.

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


N cze 21, 2009 13:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL