Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 20:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 WingMakers 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 27, 2004 15:53
Posty: 3
Post WingMakers
Nie wiem co o tym myśleć (czy to nowa religia? moim zdaniem NIE, czy to sekta? raczej NIE, czy to przekaz od Boga w teraźniejszych czasach? Czy to możliwe?, czy to bujda? Moim zdaniem w pewnej części ale filozofia jest dość jasno przedstawiona.) moge sobie zadawać mase pytań na które nie odpowiem.

Z pewnej filozoficznej myśli wnioskuje że "Kreator"- Jest BOGIEM i to w więkrzej mieże podobnym do naszego.... a raczej taki sam...

"Pierwszy Stwórca (Pierwszy Kreator) jest pierwotnym źródłem, z którym wszystkie istnienia ostatecznie się połączą. To określenie czasami odnoszono do Ciała Kolektywnego Boga. Reprezentuje ono panującą świadomość wszystkich zjednoczonych rzeczy. To włącza ból, radość, cierpienie, beztroskę (jasność), miłość, stan ułudy (ciemność), obawę; wszystkie przejawy i warunki są połączone i znaczące w kontekście Pierwszego Stwórcy. On otacza wszystkie rzeczy i jednoczy je we wszech-obejmującej świadomości, która rozwija się i rośnie w podobny sposób jak każdy zindywidualizowany duch rozwija się i rośnie. "

To tylko część .... co o tym myśleć? do jakiego specjalisty się odezwać? jaka osoba duchowna mająca wiedzę Filozoficzną i wiedzę na temat wiary może mi przybliżyć postać tej żeczy?

Dla zainteresowanych tą dziwna tajemnica mam 2 strony:
http://www.wingmakers.prv.pl/
http://www.wingmakers.pl/
Proszę o małe wyjasnienie mój e-mail: nerro2@tlen.pl


Pn wrz 27, 2004 18:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL