Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 Chrzest dzieci. 
Autor Wiadomość
Post Re: Chrzest dzieci.
Ciekawe skoro nasz kolega przychodzi do Boga, sam w samotności, to może i sam siebie ochrzcił, bo jakoś wstydzi się przyznać, gdzie przyjął chrzest.


So kwi 22, 2017 20:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Chrzest dzieci.
servus napisał(a):
medieval_man napisał(a):
- zapytałem gdzie w Ap 3,17 znajduje się wezwanie do ponownego chrztu?

Gdzie widzisz w moim poście agresję?
Poza tym: w kilku wątkach, w których bierzesz udział prezentujesz z czapy wzięte pseudo-argumenty.

Nigdzie nie napisałem, że Biblia mówi o ponownym chrzcie. Napisałem jedynie, że jest to osobista sprawa między mną a Bogiem.
To co zaznaczyłem pogrubieniem świadczy, że nie jesteś chrześcijaninem Medieval, bądź może byłeś ale nie chodzisz już w duchu Bożym.

Nie jestem chrześcijaninem, bo widzę i wypominam ci, że nie potrafisz argumentować podczas rozmowy?
Teraz to popłynąłeś. Zarzuć jeszcze pozostałym, że nie są chrześcijanami, bo czynią ci jakieś zarzuty.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So kwi 22, 2017 20:41
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Chrzest dzieci.
BlueDraco napisał(a):
Następnym krokiem będzie reinterpretacja przykazań "między Tobą i Bogiem". Np. w Biblii stoi "nie cudzołóż", ale jak pseudobiblijny ze szczerym sercem ustali sobie z Bogiem, to może i pocudzołożyć, bo się na nowo narodził i chodzi w Duchu, więc wie lepiej.
10/10 :brawo:

servus napisał(a):
To co zaznaczyłem pogrubieniem świadczy, że nie jesteś chrześcijaninem Medieval, bądź może byłeś ale nie chodzisz już w duchu Bożym.
A kim Ty jesteś, że uzurpujesz sobie prawo do tego typu ocen medieval_man-a?
Na razie nawet nie udało Ci się obronić biblijnie żadnego z Twoich twierdzeń, a bierzesz się za ocenę kogoś?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


N kwi 23, 2017 10:16
Zobacz profil WWW
Post Re: Chrzest dzieci.
To tez mu pewnie Seba wyjawil na bazie Mt 5,23 i Mt 7,1-5


N kwi 23, 2017 10:34
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL