Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 21:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
 Czystość 
Autor Wiadomość
Post 
FZR napisał(a):
stary wyluzuj, w jakim ty świecie zyjesz? o ile czystość przedmałżeńską mogę jeszcze ewentualnie( :shock: ) zrozumieć o tyle to co piszesz jest dla mnie totalną głupotą. Czemu ma marnowac najlepsze lata swojego życia? A może lepiej twoim zdaniem powrócić do czasów i kultur gdzie małżonkowie poznawali się dopiero w dniu ślubu.

Wiesz, czym się różni prawdziwy męźczyzna od owada lub robala z ziemii ? Otóż ma jej do zaoferowania kobiecie coś wiecej niż seks. Jesli można go poznać w ciągu 2-ch dni, bo nie ma wnętrza (jest pusty), bo nic sobą nie reprezentuje w sensie ducha (nawet jeśli jest np. młodym doktorem), bo zupełnie nie pracował nad sobą, nad wyrywaniem grzechów, nad praktykowaniem i pobudzaniem miłości bezinteresownej do potrzebujących - to faktycznie pozostaje tylko seks. Ja tam owadów i robali nie lubię. Dlatego nie mam sentymentów dla wyrostków - owadów, co tylko kopulować potrafią.!


Pn cze 13, 2005 14:22
Post 
Cytuj:
Niech idzie mrówki macać, zboczeniec jeden:) Zalecam codzienny różaniec - 5 części i Koronkę do Miłosierdzai Bożego - codzienną......


Ja Tobie takze......i to koniecznie leżąc krzyżem

Cytuj:
Dlatego nie mam sentymentów dla wyrostków - owadów, co tylko kopulować potrafią.!


No comments


Pn cze 13, 2005 15:24
Post 
Może kogoś zgorszę, ale odmawiam różniec spacerując po pokoju - inaczej mnie modlitwa nuży. Nie zalecam nikomu sposobu modlitwy tego bez konsulatcji z księdzem. A może jestem nadpobudliwy. Nie wiem. Taki jestem....


Pn cze 13, 2005 15:30

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 14:04
Posty: 44
Post 
Cytuj:
Wiesz, czym się różni prawdziwy męźczyzna od owada lub robala z ziemii ? Otóż ma jej do zaoferowania kobiecie coś wiecej niż seks. Jesli można go poznać w ciągu 2-ch dni, bo nie ma wnętrza (jest pusty), bo nic sobą nie reprezentuje w sensie ducha (nawet jeśli jest np. młodym doktorem), bo zupełnie nie pracował nad sobą, nad wyrywaniem grzechów, nad praktykowaniem i pobudzaniem miłości bezinteresownej do potrzebujących - to faktycznie pozostaje tylko seks. Ja tam owadów i robali nie lubię. Dlatego nie mam sentymentów dla wyrostków - owadów, co tylko kopulować potrafią.!


i stąd biorą się nietolerancyjni, ograniczeni ludzie (czasem stający się fanatykami podkładającymi bomby) :) czemu uważasz, że współżyjący sa od razu źli, puści i wogóle niewarci bycia nazywanym ludźmi? nie wiem jak możesz oceniac kogoś tylko na podstawie jednego postu, co innego gdybyś mnie znał powiedzmy chociaż rok. Z tego co piszesz mołość i sex nie ida wogóle w parze a do tego nie mają mają mało wspólnego z małżeństwem, miałes wogóle kiedyś jakąkolwiek kobietę!? nie miej mi za złe, że mam inną opinię niż ty, po to jest forum, aby wymieniać opinie, a nie aby obrażać się nawzajem

pozdrawiam

_________________
Obrazek
woda z biedronki Twoim najlepszym źródłem żywych kultur bakterii


Pn cze 13, 2005 16:54
Zobacz profil
Post 
FZR napisał(a):
i stąd biorą się nietolerancyjni, ograniczeni ludzie

No właśnie.... Ktoś przedstawił problem. Wyraziłem swoje zdanie. Komuś się niespodobało no i huzia na Juzia...


Pn cze 13, 2005 17:00

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 21:25
Posty: 7301
Post 
Cóż, mnie prawdę mówiąc, oprócz Twojego zdania, nie podoba się również sposób jego przedstawienia. Ponieważ nie widzę szans na kulturalną dyskusję, zrezygnuję z niej w ogóle. Ale pamiętaj, że nasze posty świadczą właśnie o nas...

_________________
Czuwaj i módl się bezustannie,
a czyń to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.

P. M. Delfieux


Pn cze 13, 2005 17:08
Zobacz profil
Post 
No cóż:

a gdybyś pokochał nad życie to wiedz
że to prawdziwa jest miłość i taka ma sens
lecz jeśli kochasz jak umiesz- to dobrze
resztę później zrozumiesz i tak
i tak, i tak, i tak

nazywaj rzeczy po imieniu
a zmienią się w oka mgnieniu

nazywaj rzeczy po imieniu
a zmienią się w oka mgnieniu


Pn cze 13, 2005 17:13

Dołączył(a): Pn cze 06, 2005 7:12
Posty: 14
Post 
Prawde mowiac - moze przez swoje doswiadczenia troche - popieram ostre zdanie Rzepaka ... jesli chodzi o czystosc to istnieja tylko dwa rozwiazania ... albo sie ktos na to zgadza ... albo nie ... nie ma rozwiazania srodkowego ...


Śr cze 15, 2005 14:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 21:19
Posty: 401
Post 
Rzepak napisał(a):
No cóż:

a gdybyś pokochał nad życie to wiedz
że to prawdziwa jest miłość i taka ma sens
lecz jeśli kochasz jak umiesz- to dobrze
resztę później zrozumiesz i tak
i tak, i tak, i tak

nazywaj rzeczy po imieniu
a zmienią się w oka mgnieniu

nazywaj rzeczy po imieniu
a zmienią się w oka mgnieniu


.. mówię Ci nie pal , nie pal, nie pal papierosów
nie pal, nie pal, nie pal, mówię Ci
nie pal, nie pal, nie pal,
bo będziesz kasłał i będzie Ci źle .. :faja: :palacz: :-|

.. proszę wspomnić powyższe słowa, gdyby Pan zechciał zapalić na uspokojenie skołatanej od odmawiania różańca nadpobudliwej duszy ..
:zdrowie:

_________________
.. and still we laught / and still we run, and still we throw ourselves upon love's boats ..


Cz cze 16, 2005 14:25
Zobacz profil
Post 
Powiem Ci, że niczego tak nie pożądam jak drogocennej czystości: myśli, wzroku i czynów. Nic również nie czyni dzieczyny piekniejszej w mich oczach, niż niewinność, którą potrafię odczytać z oczu, żadne kolie diamentowe i złote kolczynki jej nie zastapią, jest jak tęcza - nie do kupienia i cudowna. Choć - jak już szczerze gadam - cały urok ptrafi zabić otyłość ....


Cz cze 16, 2005 20:30

Dołączył(a): Pn cze 06, 2005 7:12
Posty: 14
Post 
Rzepak ... fakt, ze od niedawna obracam sie dopiero w kregach religijnych ... ale jeszcze nigdy nie spotkalam faceta (no oprocz mojego Kierownika duchowego), ktory by tak ... "madrze" i "trafie" wypowiadal sie na temat czystosci ... moze chociaz jeden wyjatek :P

duzy + dla Ciebie...


Pt cze 17, 2005 8:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 21:43
Posty: 528
Post 
Rzepak:
Cytuj:
Jeśli kocha - uszanuje je.

problem jest taki: jeśli jedna osoba kocha powinna uszanować zasady drugije tak?
Ale czemu tylko ta osoba, ktora chce seksu ma uszanowac zasady tej ktora nie chce a w drugą stron już to nie działa?
sorry, ale zawsze mamy tu egoizm, albo jednej albo drugiej strony.

dla równowagi duży minus dla ciebie za sądzenie ludzi których nie znasz.

_________________
Słów parę o religii


Pt cze 17, 2005 9:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Cytuj:
Ale czemu tylko ta osoba, ktora chce seksu ma uszanowac zasady tej ktora nie chce a w drugą stron już to nie działa?


Yyyy Enson...

A czemu tylko? Jeśli nie chcę się kochać 'bo nie' to to jest egoizm a tym samym grzech wg mnie. Więc w czym problem?

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Pt cze 17, 2005 10:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 14:04
Posty: 44
Post 
Seks jest świetny o ile 2 osoby się na niego zgodzą :) a co do czystości, to co będzie, jak się okaże już w małżeństwie, że się absolutnie nie dobrały, a nikt chyba mi nie powie, że współżycie jest absolutnie nieważne, zwłaszcza w małżeństwie. http://www.funpic.hu/files/pics/00012/00012785.jpg

_________________
Obrazek
woda z biedronki Twoim najlepszym źródłem żywych kultur bakterii


Pt cze 17, 2005 11:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 08, 2004 23:56
Posty: 573
Post 
FZR napisał(a):
a co do czystości, to co będzie, jak się okaże już w małżeństwie, że się absolutnie nie dobrały

Tzn w jakim sensie sie nie dobraly??

_________________
Obrazek


Pt cze 17, 2005 12:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL