Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 16:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona
 Tęsknota za życiem 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Tęsknota za życiem
zenon52 napisał(a):
myslę, że za bardzo krytykujesz człowieka a co gorsza go praktycznie nie znasz. To jest przykre ale prawdziwe, szkoda


Kogo krytykuje?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz wrz 22, 2016 21:41
Zobacz profil
Post Re: Tęsknota za życiem
Robek napisał(a):
wybrana napisał(a):
Robek i znów jestem zachwycona twoim wpisem.


No więc skoro jesteś tak zachwycona tym co napisałem :mrgreen:
To sie zastanów, czyja jest to wina.
Czy to przez Zenona, który temu wszystkiemu nie podołał.
Czy może jednak to wina religii? bo przecież jakby religii nie było, to Zenon by sobie żył po swojemu, no ale niestety! religia istnieje.


O jakiej winie piszesz ? Uważam, ze bardzo dobrze napisałeś i przyznałam ci rację i to bez nutki złośliwości. Podoba mi się, że Robek coś napisze rzeczowo, a nie złośliwie.


Cz wrz 22, 2016 22:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Tęsknota za życiem
wybrana napisał(a):
O jakiej winie piszesz ? Uważam, ze bardzo dobrze napisałeś i przyznałam ci rację i to bez nutki złośliwości. Podoba mi się, że Robek coś napisze rzeczowo, a nie złośliwie.


Wina może być po stronie religii.
Bo Zenon mógł nie sprostać temu co wymagała od niego religia, i z tego powodu sie załamał.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz wrz 22, 2016 22:14
Zobacz profil
Post Re: Tęsknota za życiem
zenon52 napisał(a):
ja jestem ogólnie zadowolony z życia ale nie mogę stać w miejscu. Wiem, że ma sprawy do poprawienia. Wiem, że moja sytuacja jest dużo lepsza od wielu ludzi. Mam wiele uzdolnień, wiele rzeczy osiągnąłem dzięki ciężkiej pracy. Spotkałem wielu ludzi którzy mi pomogli (myslę, że wielu ja pomogłem). To nie jest tak, że nie spotykam się z ludzmi. Spotykam się ale spontanicznie, nie utrzymuję stałych kontaktów, dlaczego? Ogólnie jestem osobą dobrą dla innych ale zdarzają mi się niekiedy zawieszki myślowe, potrafię się wyłączać na jakiś czas. Wielu ludzi uważa to za olewanie kogoś a tak nie jest. Potrafię np coś włożyć gdzieś a póxniej szukać pół dnia albo coś robić i wyłącza mi się umysł na jakiś czas i coś spiernicze, albo jak oglądam mecz, patrze 20 min a po jakimś czasie 30 i wiem co sie działo. Te luki myślowe nie są do zniesienia dla wielu ludzi bo oni wysoko mnie uważają (mają ku temu powody, mam spore uzdolnienia), i nie wierzą w moje wady. W każdym razie dziekuję za wpisy


A nie zastanawiałeś się, że te wyłączania czasowe mogą mieć podłoże neurologiczne. Może powinieneś zrobić sobie badania neurologiczne, by wykluczyć chorobę. Samo z siebie nic się nie dzieje. Może lepiej skonsultować to ze specjalistą. To może nie wady, tylko przyczyna jest nie odnaleziona. Może przyczyną być również wyczerpanie twórcze organizmu i organizm obronnie tak reaguje, by naładować akumulatory.


Cz wrz 22, 2016 22:18

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Tęsknota za życiem
nie rozumiem tego wszystkiego. Mam coraz większy mętlik w głowie. Totalna czasami pustka. Czasami czuję nie kontrolowane odizolowanie się od świata


So wrz 24, 2016 20:55
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Tęsknota za życiem
ja powiem, że nigdy mnie nie zrozumiecie, ja sam siebie nie jestem w stanie do końca zrozumieć.


N wrz 25, 2016 11:21
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Tęsknota za życiem
czasem czuję że jestem na krawędzi przepaści (totalnie załamany) a czasem dotykam nieba (świetna kondycja psychiczna). To samotność uspokaja mnie, bo w samotności nic nie ryzykuje. Jeśli wejde do świata do zycia wówczas wiele ryzykuję. Jestem nietypową osobą, bardzo spokojną, wrażliwą, unikającą skrzywdzenia kogoś choćby słowem. Wielu to wykorzystuje co odbija sie na mnie. Kilku mi powiedziała, że lepiej abym był chamem w mojej sytuacji ale ja tak nie mogę


N wrz 25, 2016 11:26
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Tęsknota za życiem
mając te 30 lat, często czuję się psychicznie jakbym był u swego końca.


N wrz 25, 2016 12:31
Zobacz profil
Post Re: Tęsknota za życiem
Proponuję ci poczytaj to:

http://zywy-plomien.pl.tl/zasady-rozezn ... howego.htm


N wrz 25, 2016 15:04
Post Re: Tęsknota za życiem
Proponuję ci poczytaj jeszcze to:

http://zywy-plomien.pl.tl/Stany-duchowe ... owieka.htm


N wrz 25, 2016 15:37

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Tęsknota za życiem
ale ja jestem zmęczony ludźmi i ich agresywnym stylem życia. Za bardzo to przeżywam, a co gorsza przeżywam trochę i problemy tych co spotkam


N wrz 25, 2016 20:19
Zobacz profil
Post Re: Tęsknota za życiem
zenon52 napisał(a):
ale ja jestem zmęczony ludźmi i ich agresywnym stylem życia. Za bardzo to przeżywam, a co gorsza przeżywam trochę i problemy tych co spotkam


Jesteś wrażliwym człowiekiem, wrażliwym na zło. To piękna cecha, ale bardzo trudna, zwłaszcza w tym obecnym świecie przesiąkniętym przez zło. Zły duch zawładnął życiem wielu ludzi i dlatego spotykamy tyle złych ludzi, który tworzą tyle zła. My nie możemy zmienić tego, bo jesteśmy na to za słabi. Możemy za to zmieniać swoje życie. Powinniśmy starać się być dobrzy i tym dobrem dzielić się z innymi ludzmi. Tyle możemy dać drugiemu człowiekowi. Możemy wspomóc dobrym słowem, dobrą radą, jakąś przysługą. Całego zła na świecie nie zmienimy, ale wokół siebie możemy dzielić się dobrem. Nie możesz wszystkiego tak bardzo przeżywać, bo w ten sposób możesz zniszczyć swoją psychikę. Nie jesteś wstanie pomóc całemu światu. Jezus narodził się na ziemi, nauczał, umarł na krzyżu dla zbawienia ludzi, a wielu ludzi odrzuciło ten dar i nadal odrzuca. To dawane przez nas dobro jest miarą naszej wartości. Jeżeli nawet nie wszyscy ludzie to docenią, to Bóg to doceni na pewno. Największą zapłatą za nie jest nasze zbawienie. Życie nasze musi zaświadczać o tym, czy pragniemy swojego zbawienia. Jeżeli jesteś dobrym człowiekiem, to czuj się szczęśliwy, bo Bóg jet z tobą. To zły duch każe nam się smucić i wyzwalać w nas rozterki.


Śr wrz 28, 2016 15:59

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Tęsknota za życiem
dlatego jestem misjonarzem, spotykam wielu ludzi i im pomagam słowem. Jestem szczęśliwy ale idę dalej, jestem wymagający


Cz wrz 29, 2016 13:19
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Tęsknota za życiem
a ja i tak będę tęsknił za światem, za tym co mogło być. Nie piszcie bo i tak mnie nie zrozumiecie a tylko będziecie mnie drażnili. Ciągle nakazy, zakazy, ocenianie, bo tak powinieneś, bo to tamto. Ale z tego nic nie wynika. Każdy wiele mówi ale i tak ja zostaję w tym świecie, bardzo osamotniony i niezrozumiany. Ja sobie piszę bo wiem, że jakoś mówię do siebie i trwam w tym swoim ciężkim zyciu.


Cz wrz 29, 2016 21:06
Zobacz profil
Post Re: Tęsknota za życiem
zenon52 napisał(a):
a ja i tak będę tęsknił za światem, za tym co mogło być. Nie piszcie bo i tak mnie nie zrozumiecie a tylko będziecie mnie drażnili. Ciągle nakazy, zakazy, ocenianie, bo tak powinieneś, bo to tamto. Ale z tego nic nie wynika. Każdy wiele mówi ale i tak ja zostaję w tym świecie, bardzo osamotniony i niezrozumiany. Ja sobie piszę bo wiem, że jakoś mówię do siebie i trwam w tym swoim ciężkim zyciu.


To może zacznij pisać pamiętnik lub książki.


Cz wrz 29, 2016 21:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL