Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Quinque napisał(a):
Ehh szkoda gadać, w czasie fazy grupowej obstawialem że takie P$G może dojść i do półfinału. Ale przynajmniej wiemy że nie tylko pieniądze grają w piłkę. I całe szczęście


Tutaj chyba jednak grają pieniądze, bo z tego co mi sie wydaje to Real ma dużo większy budżet od PSG :biggrin: i ten większy budżet póki co dał rade wygrać.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz lut 15, 2018 0:42
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Myślicie, że Lewandowski przejdzie do Realu?:)


Cz lut 15, 2018 1:14
Post Re: Piłka nożna :)
Nie, szanse na taki transfer szacuje na jakieś 1/1000

Robek, Real ma droższy skład. Ale PSG ma więcej pieniędzy


Cz lut 15, 2018 1:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Quinque napisał(a):
Nie, szanse na taki transfer szacuje na jakieś 1/1000


W sezonie 2018/2019 to w Realu Lewandowski nie zagra, bo ma jeszcze ważny kontrakt z Bayernem, a Realowi chyba jednak nie będzie sie chciało wykładać dziesiątek milionów na to żeby Lewandowskiego z Bayernu wykupić.
No i też dzisiaj Atletico Madryt wygrało z FC Kopenhaga, na wyjeździe i to aż 4:1 :mrgreen:
W sumie najbardziej sie obawiałem że Atletico sobie nie poradzi i odpadnie z Ligi Europy, w końcu to jest ich najsłabszy sezon i to od dobrych kilku lat, więc było spore ryzyko że nie dadzą rady, no ale teraz to raczej jestem już pewny awansu, bo u siebie z Kopenhagą to przecież 4:0 nie przegrają.
No i teraz czekam na ostatni klub na który stawiałem, czyli Bayern Monachium, zobaczymy jak im pójdzie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt lut 16, 2018 23:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Obrazek

Real Madryt wgrał 2:1 :mrgreen: :mrgreen:

Jeszcze w pierwszym meczu jak Real na początku stracił bramkę, to przez chwile nawet zwątpiłem, no ale nieco szczęśliwie nawet trochę niezasłużenie Real ten pierwszy mecz wygrał, a w drugim to już poszło sporo łatwiej.
Jeszcze czekam na ostatni mecz Bayernu który będzie grał 14 marca, i jak awansuje do ćwierć finału Ligi Mistrzów, to jade po kase do STSa :lol:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr mar 07, 2018 20:59
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
A teraz się okazało że Juventus zepsuł kupon XD


Śr mar 07, 2018 22:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Quinque napisał(a):
A teraz się okazało że Juventus zepsuł kupon XD


To stawiałeś na Juventus? :mrgreen:


Obrazek

Bayern wygrał!!! :mrgreen: możecie mi już składać gratulacje :zdrowie:
Najgorzej było z Realem!! gdzie w pierwszym meczu już na początku u siebie Real stracił bramke, i wtedy się trochę przestraszyłem że przegram, no ale wygrałem :mrgreen:
W sumie to trochę to słowo "wygrana" mi nie pasuje, bo to by sugerowało, że to jest gra losowa, i wyniki meczów to jest zwykła loteria.
No ale nie zawsze tak jest, pamiętajmy że co niektóre zespoły, potrafią z 10 razy pod rząd, awansować do ćwierćfinału Ligii Mistrzów, więc tutaj to jest oparte na wiedzy, niż na szczęściu, bo zwyczajnie trzeba się znać na piłce :lol:
W poniedziałek jade po kase, to jest 620zł z groszami :lol: więc na kilka dziewczyn spokojnie wystarczy :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: też powiem wam w niedziele na kogo jeszcze będe obstawiał, no ale teraz za symboliczne 50zł, w końcu to już jest większe ryzyko że sie nie uda.
No i z tym Juventusem co kiedyś stawiałem że wygrają 1:0 :D to przecież nie mogło sie udać! co prawda Juventus często wygrywa 1:0 no ale to trzeba na upartego obstawić z 10 najbliższych meczów, żeby to miało sens, więc zwyczajnie rezygnuje.
I ciekawe na kogo teraz Bayern w Lidze Mistrzów trafi? jak na Real, to pewnie znowu odpadną :D w sumie to gwiazdy Bayernu starzeją się szybciej niż gwiazdorzy z Realu :-D
Też ciekawe czy jednak Lewandowski zmieni klub i będzie w przyszłym sezonie w Realu Madryt, czy może jednak nie?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz mar 15, 2018 20:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Obrazek

Było losowanie par Ligi Mistrzów, i Ligi Europy, i już wiem na kogo postawie :-D
Wcześniej w tym co obstawiałem, byłem pewien wyniku tak na 99%, teraz jest to zaledwie 50%, a więc troche to ryzykowne, więc symbolicznie postawię tylko 50zł.
I o to mecze na jakie stawiam
Awans do półfinału Ligi Mistrzów, Bayernu Monachium, Romy i Manchesteru City.
Awans do półfinału Ligi Europy, Atletico Madryt.
Ja również wygrane w swoich ligach
PSG z St. Etienne
Bayernu Monachium z Augsburg
Realu Madryt z Las Palmas
Barcelony z Leganes
Do wygrania jest niecałe 250zł, i ja tutaj nie wiem czy to będzie bliżej 230 czy 250, bo będe obstawiał dopiero we czwartek, a jeśli do tego czasu któraś z tych drużyn wygra czy tez przegra, to kursy też mogą sie zmienić, więc na razie nic jeszcze, nie jest z tym pewne.
I tu też licze na to że Lewandowski awansuje do półfinału Ligi mistrzów, i jak zwykle trafi na Real, i jak zwykle przegra :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N mar 18, 2018 23:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Obrazek

Las Palmas przegrało z Realem 0:3 więc pierwszy mecz już jest trafiony, a z tego co się orientuje to geograficznie Las Palmas, znajduje się w Afryce :mrgreen:
Jeszcze chyba z 15 meczów zostało :D choć w sumie zbytnio nie wierze w to, że tym razem sie uda, bo jak już mówiłem wcześniej byłem na 99% pewnien kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, natomiast teraz to w wielu meczach jest tak pół na pół, choć ten mecz z Realem to raczej byłem pewien.
Ostatni mecz dopiero, chyba za 2 tygodnie, już mniejsza o to, ale jak wygram bajeczną kwotę 270zł :D to dam wam znać.

Obrazek

No i kwestia Lewandowskiego.
W sumie zmienił swojego menadżera, na takiego który być może, jest w stanie mu załatwić transfer do Realu Madryt.
I tutaj Real by musiał za Lewandowskiego zapłacić 100 może i 150 milionów euro, więc nie wiadomo czy Real będzie chciał tyle wydać.
No i oczywiście jest jeszcze jedna możliwość, w końcu takie działanie ze strony Lewandowskiego, może nie świadczyć o tym że on chce zmienić klub, a może domaga się podwyżki? i straszenie odejściem do Realu, może w tym trochę pomóc.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So mar 31, 2018 20:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Obrazek

Atletico Madryt wygrało z Deportivo 1:0 :mrgreen:
Więc zostało mi jeszcze tylko 11 spotkań, i kasa jest moja :twisted:
Oglądałem ten mecz i było widać że Atletico dość słabo grało, co prawda wizualnie ładnie to wygląda, ale co z tego jak nie ma bramek? to przecież nie liczy się jak kto ładnie gra, ale to żeby strzelać bramki, i samemu ich nie tracić.
Też jak tak na to patrze, to Deportivo również zbyt dobrze nie grało, w sumie ich poziom jest gdzieś w okolicach Legii Warszawa, więc bardzo słaby :D w sumie aktualnie Deportivo jest na 19 pozycji w lidze hiszpańskiej, i jakby Legia grała w tej lidze, to też by była w tych okolicach :D w końcu aktualnie polska piłka klubowa, to jest dno.
Ale pamiętam to Deportivo z przed 15 lat! kiedy jeszcze u nich grały prawdziwe wielkie gwiazdy, i w tamtych czasach potrafili wygrać praktycznie z każdym, i to bez większych problemów, nawet był kiedyś półfinał Ligi Mistrzów :mrgreen:
Też jeśli ktoś się interesuje co się dzieje w piłce, czy również w Polskiej reprezentacji, to zachęcam do oglądania Misji Fudbol.

https://www.youtube.com/watch?v=VL7svoI5YjM

Tam są podstawowe informacje odnośnie tego co sie dzieje w piłce 8)

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn kwi 02, 2018 14:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Obrazek

Już po ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i Ligi Europy :mrgreen:
Przegrałem cały mój majątek, gdzie jest moje 50zł!! :D
I o ile porażka Manchesteru City, była czymś co w sumie by dało rade jeszcze jakoś tam przewidzieć, czy nawet remis w lidze Francuskiej PSG też mógł się przydarzyć, to czegoś takiego jak przegrana Barcelony z Romą, nie były w żaden sposób do przewidzenia, więc zwyczajnie to nie mogło się udać.
I tutaj tradycji stało sie za dość, bo rok temu również przegrałem te 10zł postawione na Juventus.
Ale jakby nie patrzeć to jestem 270zł do przodu, i co prawda te kobity w tym STS, przestały sie do mnie uśmiechać (choć w sumie na co mi to że się do mnie uśmiechają? co mi po czymś takim? :-D) w końcu moja wygrana to dla nich strata, bo przecież one żyją z tego co ludzie tam w tym STS przegrają, a czasami to tam były spore tłumy, więc widać że ludzie lubią takie zabawy.
Ciekawe kto teraz awansuje do finału? chyba znowu Real, bo jakoś w możliwości Lewandowskiego za bardzo nie wieże, choć w tym pojedynku Bayernu z Realem, to będzie decydować dyspozycja dnia, bo przecież nie poziom piłkarski, który w tym przypadku jest dość podobny.
Tu też jakby Lewandowski strzelił Realowi tak z 5 bramek, to by mogło pomóc mu w przejściu do Realu, w końcu trzeba w tym meczu zrobić dobre wrażenie :biggrin:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt kwi 13, 2018 19:56
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Roma jeszcze wygra w LM. A jak to się stanie, to wszelkie zasady logiki i prawa fizyki zostaną załamane


Wt kwi 17, 2018 20:48

Dołączył(a): N maja 06, 2018 13:05
Posty: 10
Post Re: Piłka nożna :)
baranek napisał(a):
Myślicie, że Lewandowski przejdzie do Realu?:)


Myślę, że nie przejdzie. Niemniej twierdzę, że będzie dużo zamieszania (ktoś nawet pisał, że będzie dużo zamieszania, ale Lewandowski zostanie w Bayernie).


N maja 06, 2018 13:26
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Ale był meczyk. Ostatecznie Totenham "wygrał" z Ajaxem 3-3 w dwumeczu i awansował do finału LM. Gdzie zagra z Liverpoolem. Szkoda trochę, bo liczyłem na finał Barcelona - Ajax


Śr maja 08, 2019 22:04

Dołączył(a): Cz lip 18, 2019 8:55
Posty: 4
Post Re: Piłka nożna :)
Meczyk to był wczoraj wieczorem. Rok temu przeggrane występy na mistrzostwach w Rosji wyleczyły mnie z oglądania piłki, a wczorajszy mecz Piasta dobił konkretnie.


Cz lip 18, 2019 9:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL