Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 4:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Co myślicie o zabijaniu bezbronnych Irakijczyków 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 19:34
Posty: 131
Post 
Skoro jesteś tak dociekliwy to wystarczy przeczytać naszą prasę gdy nasi "bohaterowie" jechali na wojnę bo ponoć w Iraku była broń biologiczna,chemiczna o Sadamie raczej się nie mówiło.
Sadam należał do największych przyjaciół ameryki mimo zagazowania 40 tysięcy Kurdów więc wcale nie chodziło o ofiary tylko o ropę a jak tego nie rozumiesz no to Ty jesteś ofiara!


So paź 11, 2008 23:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
sołtys napisał(a):
(...) a liczby bo sobie poszukaj jak żeś taki dociekliwy!


Właśnie tak sobie wyobrażałem umocowanie w faktach Twoich zarzutów ;)


N paź 12, 2008 22:15
Zobacz profil
Post 
sołtys napisał(a):
Piusowi XII historia nie zapomni,że jako nuncjusz święcił sztandary Wermahtu i to jest fakt.A najbardziej wkurza mnie to jak widzę odprawianą Mszę Świętą w Iraku dla żołnierzy.
Niemcy też ponoć to robili przed atakami na polskich bandytów!
Ot hipokryzja!

"I to jest fakt"...napewno?? :D
Faktem jest, że Pacelli był nuncjuszem apostolskim w Republice Weimarskiej w latach 1917-1929r.
Wermacht powołany został jako siły zbrojne III Rzeszy dnia 16 marca 1935r.
Aby szermować faktami faktach musisz wpierw poznać historię - nie wystarczą antykatolickie strony :D


Pn paź 13, 2008 10:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 19:34
Posty: 131
Post 
Mój kochaniutki historii kościoła uczył mnie naprawdę mądry wykładowca już śp.i to nie z tej antykościelnej strony!Więc daruj sobie te uwagi!


Pn paź 13, 2008 17:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 9:12
Posty: 167
Post 
http://www.iraqbodycount.org/
http://icasualties.org/oif/
90-100tysięcy przy całości ludności 30 mln
co roku tylko w Polsce na drogach ginie ok 5000 ludzi w całej EU jest to liczba ok 40-50 tysięcy rocznie...
A żeby było jeszcze sympatyczniej to wyroby tytoniowe w XX wieku wywołały choroby powodujące zgon (rak, odma itp..) u ponad 100 milionów ludzi na całym świecie to chyba więcej niż w 2 wojnie światowej...
WHO:
http://www.who.int/mediacentre/factshee ... index.html
tylko w 2007 ponad 7 mln zgonów od raka.


Pn paź 13, 2008 18:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 19:34
Posty: 131
Post 
Fajnie tylko te dane są tak prawdziwe jak kiedyś dokładnośc czasu radia Tirana jest za 10 szósta albo 10 po szóstej.Teraz wyszukaj jeszcze dane jednej z arabskich statystyk i może coś Ci wyjdzie!
Amerykanie podają,że przypadkowo zabito pięciu cywili potem okazuje się,że to wesele i 76 trupów.
Inaczej byś śpiewał gdyby te dobre amerykańce zrzucili ci bombki na Twoją rodzinę.Ciekawy czy też porównywałbyś tą stratę do liczby zmarłych na raka!
Odpowiedz sobie sam!


Pn paź 13, 2008 19:51
Zobacz profil
Post 
sołtys napisał(a):
Mój kochaniutki historii kościoła uczył mnie naprawdę mądry wykładowca już śp.i to nie z tej antykościelnej strony!Więc daruj sobie te uwagi!

To coś nie tak z przekazaną, lub odebraną przez Ciebie nauką.
Nawet antykatolicki portal "Racjonista" dementuje to niby błogosławieństwo Wermachtu.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6067
A tu masz fakty historyczne:
http://portalwiedzy.onet.pl/63238,haslo.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wehrmacht


Wt paź 14, 2008 15:44

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Alus napisał(a):
To coś nie tak z przekazaną, lub odebraną przez Ciebie nauką.
Nawet antykatolicki portal "Racjonista" dementuje to niby błogosławieństwo Wermachtu.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6067
A tu masz fakty historyczne:
http://portalwiedzy.onet.pl/63238,haslo.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wehrmacht


To wszystko jedna wielka manipulacja, lepiej poszukaj, co podaje na ten temat Al Jazeera ;)


Wt paź 14, 2008 16:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 19:34
Posty: 131
Post 
Mnie naprawdę wykładali historię kościoła bardzo dobrze znający temat prof.w Krakowie i to z tej kościelnej strony!To,że teraz zrobi się z niego świętego to już nie mój problem.Kiedyś masowo robiło się świętych z królów i królowych!


Wt paź 14, 2008 18:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 19:34
Posty: 131
Post 
A co do faktów historycznych to może pisali je tacy eksperci jak ci z IPN.


Wt paź 14, 2008 18:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 9:12
Posty: 167
Post 
sołtys napisał(a):
Fajnie tylko te dane są tak prawdziwe jak kiedyś dokładnośc czasu radia Tirana jest za 10 szósta albo 10 po szóstej.Teraz wyszukaj jeszcze dane jednej z arabskich statystyk i może coś Ci wyjdzie!
Amerykanie podają,że przypadkowo zabito pięciu cywili potem okazuje się,że to wesele i 76 trupów.
Inaczej byś śpiewał gdyby te dobre amerykańce zrzucili ci bombki na Twoją rodzinę.Ciekawy czy też porównywałbyś tą stratę do liczby zmarłych na raka!
Odpowiedz sobie sam!

Przepraszam ale to nie ja krzyczę o masowych morderstwach weselników to ty masz udowodnić że coś takiego się dzieje, tak to działa ja przedstawiam jeden dowód ty przedstawiasz jakiś inny. A zarzutami typu "dane prawdziwe jak..." to i ja również mogę operować i mogę zarzucić to dowolnemu twojemu źródłu chcesz się tak bawić czy chcesz coś udowodnić?
Zresztą zawyż statystyki rządu USA nawet 3 krotnie to nadal da mniej niż 300 tysięcy zgonów na przeciągu 5 lat przy takiej skali operacji. I co to jest przy takiej skali operacji jak by była ona prowadzona 60-100lat temu to liczba zgonów poszłaby w miliony.
Przy okazji czemu jęczysz w Polsce? Pakuj w plecak granaty i kałasza, turban na głowę i walcz! pitolenie na forach internetowych jacy to ci amerykanie źli nie robiąc nic konkretnego nic nie zmieni. Chcesz zmian, działaj a nie pitol.


Śr paź 15, 2008 20:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 19:34
Posty: 131
Post 
Pitolenie na forach po to aby takie "bohatery"jak Ty zrozumiał,że nie wolno bezkarnie mordować ludzi walczących o wyzwolenie spod okupacji.Nie wolno nazywać terrorystami tych co giną za wyzwolenie swojej ojczyzny.
Szkoda,że w czasie II wojny Swiatowej nie używano słowa terrorysta tylko bandyta bo do dzisiaj w podręcznikach historii cywilizowanych szwabów byłby zapis Polscy terroryści zamordowali Kuczerę/piszę fonetycznie/
Ciekawy jak w podręcznikach historii ameryki jest nazwany Polak który zastrzelił prezydenta USA.
Myślę,że tacy ludzie jak Ty mają luksus myslenia do czasu jak mu kogoś z rodziny zamordują.Ciekawy co Ty byś zrobił jakby Irakijczycy zrzucili ci bombkie na chatę też bys poszedł z karabinem jestem pewny,że nie bo oprócz pustych słów na nic cię więcej nie stać.


Śr paź 15, 2008 21:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
Sołtysie, sprawdź z łaski swojej co znaczą słowa terrorysta, terror, terroryzm dziś, co znaczyły dawniej, jak i dlaczego ewoluowały. Po to by nie dokonywać oszczerczych porównań.

Zapamiętaj sobie dobrze: Nie było polskich terrorystów (=bandytów). Była regularna armia polska, tyle że działająca w konspiracji. Armia legalnego rządu, tyle że na uchodźctwie. Ta armia nie walczyła z cywilami, lecz z siłami zbrojnymi najeźdźcy i okupanta. To prawda, wykonywała również wyroki na cywilach, ale przede wszystkim na kolaborantach, zdrajcach. Wyroki będące wynikiem sądu wojennego.

Zamach na Kutscherę, był zamachem na funkcjonariusza sił zbrojnych okupanta.
Jeśliby się doszukiwać analogii z obecnym terroryzmem (islamskim, ETA, IRA), to ewentualnie w przypadku zamachu na Café Club. Tu rzeczywiście były ofiary przypadkowe wśród cywili, ale celem byli funkcjonariusze terroru niemieckiego.
Zresztą większość tzw. zamachów miała charakter odwetu za łapanki, masowe egzekucje, wywózki do obozów koncentracyjnych i nakazy niewolniczej pracy w Niemczech.

Waż słowa sołtysie.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Śr paź 15, 2008 21:46
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 19:34
Posty: 131
Post 
Każdy kto zbrojnie staje w obronie własnego kraju by wyrzucić okupantów jest bohaterem.Dobrze by było abys sprawdził jak nazywa ataki nasza prasa wszelkiej maści Irakijczyków na wojska okupacyjne w tym nasze.Terrorystami.Ja tam nie wiem czy wg nomenklatury Londyńskiej oddziały GL były tak nazywane jak mówisz!
Wg prawa międzynarodowego nie istniało państwo czy się to tobie podoba czy nie więc nie mogła istnieć armia!Bo nie istniało takie państwo jak Polska!
Może mi się to nie podobać ale historia jest historią.Istniał taki twór jak GG.
Twój problem i wielu moich adwersarzy przypomina mi trochę moralność Kalego jak Kali ukraść krowę to jest dobrze a jak Kalemu to grzech.
Prosta rzecz nie byłoby okupantów w Iraku nie byłoby zamachów na wojska okupacyjne.
Przykro mi,że zgineli Polscy chłopcy w Iraku tylko po co tam szli,z tego co wiem posyłani byli tam tylko ochotnicy.Oprócz Gromu oczywiście!


Śr paź 15, 2008 22:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
Widać, że masz zerowe pojęcie o prawie międzynarodowym, faktach historycznych, etyce i elementarnej logice niezbędnej do wyciągania prawdziwych wniosków.
Na prostowanie andronów które tu wypisujesz szkoda czasu.

Mnie żal zabijanych bezbronnych chrześcijan w Mosulu. Nie zabijają ich żadni okupanci, lecz wyznawcy islamu. Islam jak wiesz znaczy pokój.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Cz paź 16, 2008 7:03
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL