Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Wątek pożegnalny 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 19, 2013 21:22
Posty: 751
Post Żegnam się z forum - do zobaczenia w przyszłym świecie
Choć już raz to robiłam(mało skutecznie hehe) to tym razem chciałabym ostatecznie pożegnać się z forum i forumowiczami. Mimo wielu rozbieżnych opinii i przkonań chcę wszystkim podziękować, gdyż każdy miał swój udział w tym co osiągnęłam.
Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że dojrzałam duchowo i rozwinęłam swoją wiarę na tyle by nie musieć tu dyskutować. Poznałam Boga i Jego ogromną miłość oraz Jego naturę (choć wielu nie da temu wiary) i zrozumiałam na czym polega sens naszego życia. Zbyt wielu tu ludzi, którzy podcinają skrzydła i nie dopuszczają do rozwoju duchowego, a ja nie chcę stać w miejscu. Chcę z każdym dniem poznawać lepiej Boga i życie duchowe i aby móc to zrobić czas by się z wami pożegnać. Wiem, że wielu z was powie, że schodzę na złą drogę, ale nie osądzajcie..... gdyż zawsze istnieje ryzyko, że się mylicie. Każdy musi odnaleźć swoją drogę w odpowiednim czasie. Ja swoją już znalazłam i obrałam kierunek. Czy dobry? To się okaże. Ja czuję, że tak :-) I czuję w sobie radość, miłość i piękno tego świata. Nigdy duchowo nie byłam bliżej Boga i chciałabym by każdy mógł poczuć się tak wolna i szczęśliwa jak ja, albo i bardziej.
Życzę wszystkim Bożej łaski i prowadzenia w życiu. I nie bójcie się Boga tylko go kochajcie.
Bóg jest miłością!!!!!!!!! Tak samo kochajcie jeden drugiego :-) Może kiedyś tu jeszcze zajrzę.
Bóg z wami bracia i siostry


Pn kwi 28, 2014 14:35
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
Zycze ci, zeby twoja wiara sie poglebiala i zeby byla rownie wielka, kiedy uczucia sie skoncza.
No i zebys nigdy nie przestala szukac Prawdy. Na jej znalezienie zycia nam nie starczy.


Pn kwi 28, 2014 15:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Wątek pożegnalny
Niemiła sugestia pożegnalna jakoby olijula wierzyła fałszywie....

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pn kwi 28, 2014 15:25
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
@Jajko, ciebie nie zegnam, ale tez ci zycze, zebys szukal Prawdy.
Problem jest w tym, ze Prawdy zaden czlowiek w pelni nie pozna na tym swiecie.
A akurat wiary @olijuli nie ocenialam.


Pn kwi 28, 2014 15:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Wątek pożegnalny
Kael, w ktorym miesie mieszkasz?
http://www.youtube.com/watch?v=KjWBcR2WFq0
:)


Cz maja 01, 2014 17:34
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
Aktywne wątki: Wątek pożegnalny, ostatni post: @lokis (wcześniej podobna sytuacja - @Jajko).
Człowiek wchodzi patrzy... i nic. Niepotrzebnie sobie tylko nadzieje robi :D


Cz maja 01, 2014 17:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Wątek pożegnalny
Nie czlowiek tylko kobieta! Kiedys bylo wiadome, kwiaty, mily usmiech i won do garow. Dzisiaj juz goscinia, ministra, prezesinia (prezestra nie, z prezerw... sie myli). Brakuje traktorzynia, baba na traktorze. :D


Cz maja 01, 2014 18:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Wątek pożegnalny
Spodziewając się zemsty modów chciałbym się z Wami pożegnać. Miło było z Wami porozmawiać na różne trudne tematy. Miło było mi poczytać wielu mądrych ludzi. Miło mi też, że wśród wierzących znajdują się wyjątki (nie chcę tu rzucać nickami, ale mam na myśli pewnego moda), które nie dostają spazmów na widok słowa 'bóg' czy 'Kościół kat.', a potrafią rzeczowo i spokojnie porozmawiać, operując siłą argumentów, a nie argumentem siły. Cieszę się, że miałem szansę budować to forum. Wszak jedna setna to mój udział! Założyłem wiele poczytnych wątków, sprowokowałem do licznych dyskusji. Starałem się zachowywać kulturalnie i nie obrażać rozmówców, chciałem pokazać, że ateista czy agnostyk (nie wiem jak byście chcieli mnie sklasyfikować: jestem osobą niewierzącą w bogów, tak Mediaval, w bogów, ze wszystkich panteonów jakie sobie życzysz, ze wszystkich religii i wyznań) nie jest człowiekiem bez moralności (jak zdaje się to sugerować wielu tzw. wierzących), a religie, a raczej ludzie religijni nie są li tylko źródłem samych dobrych wartości. To ostatnie pokazywałem szczególnie często (zwykle w kontekście Kościoła kat.), ale nie musiałem bynajmniej (wbrew temu co niektórzy sugerują) specjalnie przeszukiwać internetu, by siebie i Was o tym (próbować) przekonać. Uważam, że o działaniu Szatana (tak, WIELKĄ LITERĄ, mam tu na myśli konkretnego szatana, a nie jakiegoś tam upadłego aniołka) trzeba mówić głośno. Wierzący mówią, że jego największym sukcesem jest to, że ludzie przestali w niego wierzyć. Moim zdaniem jego sukces jest jeszcze większy, bo ci którzy w niego wierzą, nie widzą i nie chcą widzieć, jak działa. A ja chciałem to pokazać. Nomen omen, czarno na białym. I za to zapewne przyjdzie mi się z Wami pożegnać, choć oczywiście oficjalny powód będzie zgoła inny. Szatan działa. :diabel:

Lata bywania na tym forum utwierdziły mnie w moich obserwacjach ludzi wierzących. Wyjątki są wyjątkami, a większość jest jak widać. A najgorsi są neofici :D

No ale może będę miał jeszcze szansę z Wami pozostać. Kto wie? Wówczas moje pożegnanie proszę potraktować jako przedwczesne :D

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pn maja 26, 2014 23:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Wątek pożegnalny
Czasem to może byc kwestia innego charakteru i pewnych utartych wrażeń. Wierze ze moi koledzy i kolezanki nie maja na celu zgnebienia Cię. Wiec poczekaj jeszcze. Być może warto nie kruszyc kopii o mniej istotne problemy.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt maja 27, 2014 0:25
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
Raczej przedwczesne :)
Bywasz uparciuch przymulający, ale stanowisz cząstkę forum i sądzę, że tak pozostanie.


Wt maja 27, 2014 8:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wątek pożegnalny
Niektórzy to nawet na swój pogrzeb chca sami napisać przemowę...
8)

Jako - widzę, że do mnie, miedzy innymi, pisałeś... na szczęście zajrzałem do tego wątku, do którego zaglądam raz na ruski rok, bo inaczej nie dowiedziałbym się nawet, że jestem dla Ciebie tak ważną osobą ;-)

Czyżbyś szykował jakąś spektakularną akcję, żeby zasłużyć na bana i stąd to antycypowane pożegnanie?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz maja 29, 2014 20:48
Zobacz profil WWW
Post Re: Wątek pożegnalny
medieval_man napisał(a):
na szczęście zajrzałem do tego wątku, do którego zaglądam raz na ruski rok, bo inaczej nie dowiedziałbym się nawet, że jestem dla Ciebie tak ważną osobą ;-)

Czyli jednak warto było. Nie mówcie mi, że Was takie momenty nie wzruszają...
Demis Roussos


Cz maja 29, 2014 21:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Wątek pożegnalny
Żadnej akcji nie szykuję, ale po ostatniej serii bezpodstawnych ostrzeżeń spodziewam się "rozwiązania kwestii jajecznej".

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz maja 29, 2014 23:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Wątek pożegnalny
Oj jajko ty i ta twoja wyimaginowana wyobraźnia :)

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Pt maja 30, 2014 21:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Wątek pożegnalny
Hyhy, jaka wyobraźnia????

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt maja 30, 2014 22:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL