Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 16:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
 Wątek pożegnalny 
Autor Wiadomość
Post Wątek pożegnalny
Założyłam, bo chcę się pożegnać z odchodzącymi
z forum, nawet jeśli sami nie pomyśleli o tym, żeby
się z nami pożegnać.

@Maluczki, szkoda że nie chcesz już pisać na forum.
Jakby nie było dodawałeś mu kolorytu ;)

Do końca nie byłeś mnie pewien i pewnie
nadal uważasz, że ze mnie "kryptomamoniara"
a ja nie odpisałam Ci w kogo wierzę...
Więc niniejszym to czynię: Wierzę w Jezusa
(tak, wiem że i tak mi nie wierzysz ;) ).

Ps. Do tych, którzy zobaczywszy tytuł ucieszyli się,
że odchodzę - jeszcze nie tym razem :badgrin:


Wt lip 31, 2012 17:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Wątek pożegnalny
Ja się nie ucieszyłem że mogłabyś odejść, choć znamy się słabo.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt lip 31, 2012 18:38
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
Ja też nie. MARIEL to jedyna osoba, która wysłała mi (sensowną) prywatną wiadomość.


Wt lip 31, 2012 20:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wątek pożegnalny
Mariel, osz Ty, jak można tak dobrych ludzi straszyć :-)

Kiedyś wyśmiałbym każdego, kto by mi powiedział, że tak pomyślę, ale szkoda, że Maluczki odszedł z forum. Był nie do podrobienia :D

Brakuje też Kozła. Chociaż zawsze jest jeszcze nadzieja, że wróci, gdy np. ktoś napisze jakąś bzdurę o protestantach i się odpowiednio mocno wnerwi :P

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt lip 31, 2012 22:11
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
Soul33 napisał(a):
Kiedyś wyśmiałbym każdego, kto by mi powiedział, że tak pomyślę, ale szkoda, że Maluczki odszedł z forum. Był nie do podrobienia :D


Prawda? Miał swój urok, szkoda.
Soul33 napisał(a):
Brakuje też Kozła. Chociaż zawsze jest jeszcze nadzieja, że wróci, gdy np. ktoś napisze jakąś bzdurę o protestantach i się odpowiednio mocno wnerwi

Jakbym miała pewność, że czyta forum to złamałabym regulamin :x ,
zarejestrowałabym się pod innym nickiem i napisałabym, że
takich przekrętów z interpretacją Biblii jak metodyści
nie robi żadna inna dominacja.


Wt lip 31, 2012 22:22
Post Re: Wątek pożegnalny
mnie także nie podoba się to, ze maluczki zrezygnował.
ale każdy czyli zgodnie ze swoja wola..


Śr sie 01, 2012 2:17
Post Re: Wątek pożegnalny
MARIEL napisał(a):
inna dominacja.

Ojej...chyba nie powinnam się wpisywać po pewnej godzinie :-|


Śr sie 01, 2012 5:54
Post Re: Wątek pożegnalny
I mnie się smutno zrobiło jak zobaczyłam nick Maluczkiego na czarno :( Byliśmy z kompletnie różnych bajek, ale Go lubiłam, o czym zresztą już kiedyś pisałam.
Maluczki swoimi wypowiedziami rzeczywiście nadawał forum jakiś koloryt. Bardzo miło będę też wspominać różnorakie żarty i zabawne przepychanki słowne, jakie praktykowaliśmy swego czasu z Maluczkim w niektórych tematach :) No i nikt mnie z takim prawdziwym zaangażowaniem nie nawracał jak On (czy to na forum, czy na priv.) ;-) No a poza tym Maluczki lubił góry, tak samo jak ja :)

Ech... smutno tu będzie bez Maluczkiego :-( Podobnie jak i jest bez Kozła :-(
Chciałabym żeby jeszcze kiedyś wrócili...


A Tobie Mariel udało się nastraszyć tym wątkiem ;) No, no, Tobie odchodzić nie wolno :nonono:
;-)


Śr sie 01, 2012 10:06
Post Re: Wątek pożegnalny
MARIEL napisał(a):
MARIEL napisał(a):
inna dominacja.
Ojej...chyba nie powinnam się wpisywać po pewnej godzinie :-|

Ja jestem siła... *chlip* ...dominująca... *chlip*
[Edyta Jungowska w sztuce A. Ayckbourna Od czasu do czasu, reż. Juliusz Machulski, Teatr Telewizji, 2000]


Cz sie 02, 2012 6:53
nieobecny

Dołączył(a): Pt sie 03, 2012 13:34
Posty: 103
Post Re: Wątek pożegnalny
Jestem głęboko wzruszony!
Ja też za Wami tęskniłem, bo przez te nasze kontakty, staliście się dla mnie bliscy.
I niech jeszcze ktoś powie, że człowiek nie ma ducha! Nigdy Was nie widziałem, ani nie miałem kontaktu fizycznego, a każdy z Was ma już w mojej świadomości swój obraz osoby będącej wolnym bytem o określonym ukształtowaniu i oddziaływującym wg swej specyfiki na otoczenie.
To nie przez Was odszedłem. To moderacja zaczęła ze mnie robić głupka przez wycinanie moich wpisów i zagroziła mi banem za używanie słowa "mamoniarz", chociaż słowo to nie jest obraźliwe. Może się komuś nie podobać, ale nie wszystko się wszystkim podoba.
Dzięki wszystkim za okazaną serdeczność!


Pt sie 03, 2012 14:04
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
No i masz! Wywołali wilka z lasu. Witaj ponownie i nie sprawuj się dobrze
(jak napiszę sprawuj się-to na złość mamie odmrozi sobie uszy ;) )


Pt sie 03, 2012 14:32
Post Re: Wątek pożegnalny
Maluczki!
I ja się cieszę, że wróciłeś :) Zdecydowanie bardziej wolę Cię witać, niż żegnać ;-) A już najbardziej lubię jak jesteś tu, i piszesz z nami na forum :) I mam nadzieję, że tak już zostanie :)


Pt sie 03, 2012 16:29
Post Re: Wątek pożegnalny
@Maluczki, witam ponownie na forum ;)
No cóż moderacja swoje wie i trzeba się grzecznie dostosować. Zawsze też możesz wymyślić jakieś zastępcze słowo dla swojskiego "mamoniarza" :P
Mi też posty wycinają :twisted: , ale to pewnie stąd, że podejrzewali że za dużo czerwonego trunku spożywam, więc to tak w trosce o poziom :D


Pt sie 03, 2012 22:31
Post Re: Wątek pożegnalny
Val napisał(a):
Mi też posty wycinają :twisted: , ale to pewnie stąd, że podejrzewali że za dużo czerwonego trunku spożywam, więc to tak w trosce o poziom :D

Ech... a moje też bywają wycinane, chociaż spożywam ostatnio częściej białe trunki... :twisted:
:D


Pt sie 03, 2012 22:54
nieobecny

Dołączył(a): Pt sie 03, 2012 13:34
Posty: 103
Post Re: Wątek pożegnalny
Val napisał(a):
@Maluczki, witam ponownie na forum ;)
No cóż moderacja swoje wie i trzeba się grzecznie dostosować. Zawsze też możesz wymyślić jakieś zastępcze słowo dla swojskiego "mamoniarza" :P
Mi też posty wycinają :twisted: , ale to pewnie stąd, że podejrzewali że za dużo czerwonego trunku spożywam, więc to tak w trosce o poziom :D
Wycięli mi akurat posty, w których zwracałem się do adwersarza, aby udowodnił swoją tezę i przez to zrobili ze mnie durnia. Uważam że była to złośliwość moderacji.
Cóż się dziwić, środowisko GN ma niewiele wspólnego z katolicyzmem. Np. ks. A. Stopce w Radiu EM, z trudem przechodzą przez usta pozdrowienia "Szczęść Boże" . Słowa "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus", to chyba w ogóle nie przejdą mu przez usta.
Zawsze zastanawia mnie to, że księżom i biskupom występującym w mediach, ciężko przechodzą przez usta katolickie pozdrowienia. Tacy duchowni budzą we mnie wstręt. Jeżeli wstydzą się swojej wiary, to jaka ta wiara jest, albo w co oni naprawdę wierzą?

PS.
Ciekawe na czym opierali swoje podejrzenia co do spożywanych przez Ciebie trunków?

Lizo MAZUR, czy Ty jesteś tą Lizą, która namawiała mnie do pozostania na forum, a potem sama dała dyla?


So sie 04, 2012 9:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL