Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Następna strona
 Prawdziwe oblicze WOŚP 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Marek_Piotrowski napisał(a):
Daj sobie spokój - niech się pławią w swoim samozadowoleniu, że zaszczuli kolejną osobę, która chciała konkretnie, merytorycznie rozmawiać.

Zaszczuli? Bo chcieli dowodów pomówień? :o

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sty 22, 2017 22:07
Zobacz profil
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
:spioch:


N sty 22, 2017 22:14
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Oho – ja tu widzę niezłe jaja za parę miesięcy, a może tygodni tylko, jak apologeta Piotrowski zbierze grupkę i grupka zacznie pyszczyć. Same tuzy będą w tej grupce, mówię wam; będzie tyle blasku wkoło – a jednak...


N sty 22, 2017 22:17

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Widzisz sam Sapper. Takie właśnie m.in. wpisy miałem na mysli.
Szkoda klawiatury.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


N sty 22, 2017 22:33
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
ErgoProxy napisał(a):
Oho – ja tu widzę niezłe jaja za parę miesięcy, a może tygodni tylko, jak apologeta Piotrowski zbierze grupkę i grupka zacznie pyszczyć. Same tuzy będą w tej grupce, mówię wam; będzie tyle blasku wkoło – a jednak...

Ergo, dlaczego w tonie Twojej wypowiedzi słyszę pogardę dla pracy Marka? Ja mam szacunek do niego za to co robi. Chylę czoło przed tym.
Korzystam z jego pracy, czasem zwracam się z prośbą o pomoc i nigdy, mimo różnic w poglądach, nie odmówił.
Oddziel, proszę, apologetykę od niechęci do WOŚP.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sty 22, 2017 22:42
Zobacz profil
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Dlatego, że przeszedłem w dzieciństwie przez zbór zielonoświątkowy i mam zakarbowane, że świadczy się życiem. Dlatego również nie chowam urazy o jego uwagi pod moim adresem, jeśli chodzi o szinto, bo ze mnie ciągle dyskordianin wyłazi. Co natomiast wyłazi z pana Marka, jeśli odłoży swoje książki, odpręży się i zacznie klepać w klawiaturę z obfitości serca – ano wyłazi stary człowiek, nieprzyobleczony w Chrystusa.


N sty 22, 2017 23:53
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Odezwał się święty, któremu wolno sądzić Marka bo on zielonoświątkowiec
Dlaczego widzisz drzazgę a belki nie widzisz


Pn sty 23, 2017 0:00
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Mnie wolno sądzić, bo ja niechrześcijanin. Że mam jakąś skalę porównawczą, to naprawdę nie moja osobista zasługa, a zrządzenie losu. O belce powiedziałem, uczciwie i szczerze, że urazy dlatego właśnie nie chowam – ino Coronerowi nie chciało się pomyśleć.


Pn sty 23, 2017 0:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Coroner napisał(a):
Odezwał się święty, któremu wolno sądzić Marka bo on zielonoświątkowiec
Dlaczego widzisz drzazgę a belki nie widzisz

Skąd przyszło Ci do głowy, że Marek to zielonoświątkowiec? :o

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sty 23, 2017 0:45
Zobacz profil
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Nie no, to o mnie chodziło. Z tą urazą, hm... no, powiedzmy, że jakaś zadra została. Niech siedzi; przyda się w charakterze bodźca do pracy formacyjnej. Apologeta chrancowaty, jak znam życie, pewnie mógłby mnie poduczyć, bo się otarł w swojej pracy nawet i o szinto – ale że on katolik, to teraz siedzi cicho i się chichra.


Pn sty 23, 2017 1:06
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Małgosiaa napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Daj sobie spokój - niech się pławią w swoim samozadowoleniu, że zaszczuli kolejną osobę, która chciała konkretnie, merytorycznie rozmawiać.

Zaszczuli? Bo chcieli dowodów pomówień? :o

Tak zawsze bywa gdy ludzie tworzą sobie bożków z innych ludzi, lub postrzegają innych ludzi w kategorii wcielonego zła.....słowa krytyki, niezależnie bezzasadnej czy zasadnej, skierowane do bożka, czy dowodzenie błędu w postrzeganiu nielubianej postaci jako uosobienie zła, skutkuje pogardliwym zaszczuli....po drugiej stronie tylko ujadanie....nie jesteś godna butów sznurować...


Pn sty 23, 2017 7:57
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Ktoś tu sappera zakrzyczał?
To raczej sapper, zamiast skupić się na uzasadnieniu swoich tez (w formie pomówien) klepal w klawiaturę marnujac swój czas i rozmywając dyskusje.


Pn sty 23, 2017 8:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Dla tych, co są kategorycznie na nie w sprawie WOŚP. Mała wielkopolska wieś, około 600 mieszkańców i OSP: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Na razie tylko tyle z profilu strażaka, ale jak się pojawi informacja w prasie lokalnej, podam więcej szczegółów.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 06, 2017 18:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Wiesz, dla tych, co są na nie kategorycznie, to żaden argument. Ba, znajdą się tacy, co powiedzą, że to źle, że kupili i przekazali, bo jak się wyręcza samorządy, to one się potem nie starają. Takie publikacje, w tonie całkiem serio, przecież się już ukazywały.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt paź 06, 2017 18:25
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Tak się składa, że ja do tego konkretnego samorządu nie mam żadnych zarzutów. W Gminie wciąż powstają inwestycje ułatwiające życie mieszkańcom (w prawie wszystkich wsiach jest kanalizacja, gaz z sieci, nowe chodniki i coraz więcej ścieżek rowerowych. Są trzy szkoły podstawowe, które maja nowe hale sportowe, a to tylko kilka przykładów) za pieniądze samorządowe mimo, że nie ma przemysłu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 06, 2017 18:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL