Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
 Pogaduchy o wszystkim i niczym 
Autor Wiadomość
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
Ciekawostek jest w cholerę i nie wiem, czy będę znał akurat tę konkretną, ale konfrontuj.


N sie 21, 2016 9:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 17:15
Posty: 257
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
ErgoProxy napisał(a):
Ciekawostek jest w cholerę i nie wiem, czy będę znał akurat tę konkretną, ale konfrontuj.



Podaj maila , tu nie mogę

_________________
" Wolność w Miłości należy do Ciebie "


N sie 21, 2016 9:12
Zobacz profil
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
ErgoProxy napisał(a):
Oglądałem tylko jedynkę i fragmenty dwójki. Fajna rzecz. Natomiast sam gdzieś tutaj pisałem o sojuszu ludzko-szympansim, gdzie szczytem technologii militarnej była kusza. : ))).

E tam. Film byl do kitu w porównaniu z książką. Zupełnie inna fabuła.


N sie 21, 2016 11:39
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
Ech, wieczorem coś napiszę, bo jak się rozgadamy, to znowu nic nie zakoduję dzisiaj. : ) Pogoda mi się zwarzyła i leje dysc.


N sie 21, 2016 16:11
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
ErgoProxy napisał(a):
Aj. Miało być po głowie, a nie duszenie różańcem (bo ja niekatolik jestem : ).

W moim przypadku, niestety, brzuszek "sam urósł"; chyba przez zażeranie się lodami. Jest póki co dyskretny. Ale wkurza.

No to będzie po głowie. Przestan biadolić, rusz cztery litery sprzed kompa do apteki, kup Tabex, a gwarantuję, ze nawet sie nie spostrzeżesz jak nie będziesz palił. Tylko pilnuj godzin brania tabletek.


N sie 21, 2016 19:01
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
Aj. Dobrze, kupię, jeśli to nie na receptę i nie kosztuje pół stówy za dziesięć tabletek. Tymczasem: profesor Duch bierze nauczanie Kościoła pod fleki.


N sie 21, 2016 20:52
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
Bez recepty i kosztuje:
http://www.ceneo.pl/17813716


N sie 21, 2016 20:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 17:15
Posty: 257
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
ErgoProxy napisał(a):
Aj. Dobrze, kupię, jeśli to nie na receptę i nie kosztuje pół stówy za dziesięć tabletek. Tymczasem: profesor Duch bierze nauczanie Kościoła pod fleki.




Macieju, opowiadaj no co tam do czytania dorwałeś , Twój Przyjaciel wpadnie jak zaliczy magisterkę

_________________
" Wolność w Miłości należy do Ciebie "


Pn sie 22, 2016 21:47
Zobacz profil
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
buckets.js – to jest taka lekkowagowa biblioteka JavaScriptu. : P Czytam i piszę własną, coby portfolio pustkami nie świeciło.

Ducha przejrzałem tylko, w pamięć mi zapadło, że óczeni niektórzy domagają się rewizji etyki z racji odkrycia, że nie ma wolnej woli, są tyllko zdeterminowane procesy fizyczne i wobec tego nikt za nic nie odpowiada. Bardzo przepraszam, ale nie odpowiadam za to, że zdeterminowane procesy fizyczne wykształciły we mnie pojęcie odpowiedzialności za swoje czyny. : P


Pn sie 22, 2016 22:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 17:15
Posty: 257
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
ErgoProxy napisał(a):
buckets.js – to jest taka lekkowagowa biblioteka JavaScriptu. : P Czytam i piszę własną, coby portfolio pustkami nie świeciło.

Ducha przejrzałem tylko, w pamięć mi zapadło, że óczeni niektórzy domagają się rewizji etyki z racji odkrycia, że nie ma wolnej woli, są tyllko zdeterminowane procesy fizyczne i wobec tego nikt za nic nie odpowiada. Bardzo przepraszam, ale nie odpowiadam za to, że zdeterminowane procesy fizyczne wykształciły we mnie pojęcie odpowiedzialności za swoje czyny. : P



Matko, Macieju toż sobie taką filozofią umysł do zwarcia doprowadzisz :lol: . Przecież to oczywiste że wolna wola JEST i życie w wolnej woli jest zarąbiste !
Mykam spać , do miłego następnego

_________________
" Wolność w Miłości należy do Ciebie "


Pn sie 22, 2016 22:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 21, 2016 13:02
Posty: 67
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
Ergo Proxy, pozwolę sobie zapytać, jak tam walka z nałogiem? 8)


Wt sie 23, 2016 13:58
Zobacz profil
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
Nie mam się czym pochwalić za bardzo. Owszem, z circa dwóch paczek dziennie (bo paliłem tytoń fajkowy ile fabryka dała) zszedłem do jednej, ale nie do zera niestety i dlatego z tabletkami muszę poczekać do końca miesiąca. Słabość nie radość. : |


Wt sie 23, 2016 14:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 17:15
Posty: 257
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
ErgoProxy napisał(a):
Nie mam się czym pochwalić za bardzo. Owszem, z circa dwóch paczek dziennie (bo paliłem tytoń fajkowy ile fabryka dała) zszedłem do jednej, ale nie do zera niestety i dlatego z tabletkami muszę poczekać do końca miesiąca. Słabość nie radość. : |



Macieju - nigdy automatycznie

_________________
" Wolność w Miłości należy do Ciebie "


Wt sie 23, 2016 15:22
Zobacz profil
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
No wiem, ale zaraz Helenka przyjdzie i będzie biła po głowie. : )


Wt sie 23, 2016 16:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 17:15
Posty: 257
Post Re: Pogaduchy o wszystkim i niczym
ErgoProxy napisał(a):
No wiem, ale zaraz Helenka przyjdzie i będzie biła po głowie. : )



Obronię Cię :))

_________________
" Wolność w Miłości należy do Ciebie "


Wt sie 23, 2016 16:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL