Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy 
Autor Wiadomość
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Małgosiaa napisał(a):
wybrana napisał(a):
W życiu każdego człowieka, wcześniej czy później, przychodzi moment, kiedy zadać
sobie musi dramatyczne pytanie o cel i sens swojego życia. Dla ludzi wierzących ziemska
egzystencja nie jest pasmem mniej lub bardziej pomyślnych zbiegów okoliczności czy
przypadkowych wydarzeń, pociągających za sobą takie a nie inne konsekwencje. W sytuacjach
granicznych, czyli w skrajnych momentach egzystencjalnych, w sposób szczególny stajemy
przed prawdą, że nic na tej ziemi nie jest w stanie kompletnie wypełnić naszej duszy i ukoić
naszego serca. Ani dobra materialne, ani intelektualne bogactwo, ani satysfakcjonujące
kontakty z innymi. Przychodzi taka chwila, iż stajemy przed prawdą, że nie ma takiego
człowieka, ani takiego ziemskiego dobra, które byłyby w stanie obdarzyć nasze serce pokojem.
Ta trudna do nazwania tęsknota, którą nie zawsze rozumiemy, jest czymś świętym, ponieważ to
pragnienie głębszej relacji z Bogiem, gdyż dopiero wtedy, kiedy kompletnie otworzymy się na
Jego łaskę i działanie, pokój zawita w naszych sercach. Często jednak, zanim odkryjemy to
święte źródło naszych tęsknot i pragnień, upłynie sporo czasu. „Świat jest wypełniony ludźmi,
którzy wierzą w Boga, ale tak naprawdę nie wierzą, że On jest szczęściem i szczęścia szukają
poza nim.

To już nie jest zabawne. Kolejny plagiat: http://www.pmk-sa.com/Ala/Pragnienie.pdf
Jak można oczerniać innych (KK) przypisując sobie czyjeś autorstwo? I Ty śmiesz umoralniać kogokolwiek?


Jakbyś zechciała zauważyć, to jest to mój wpis z 11 października 2016 roku.
Poszukaj więcej, bo byłam zarejestrowana znacznie wcześniej.


Śr cze 07, 2017 17:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Tym gorzej dla Ciebie. Przez prawie rok niczego się nie nauczyłaś. Nadal kradniesz cudze teksty i masz to głęboko, a przy tym śmiesz pouczać innych i oczerniać Kościół. I niby jesteś wybrana do tego. Bóg Cię wybrał do misji oszustwa? :shock:

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr cze 07, 2017 18:04
Zobacz profil
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Małgosiaa napisał(a):
Tym gorzej dla Ciebie. Przez prawie rok niczego się nie nauczyłaś. Nadal kradniesz cudze teksty i masz to głęboko, a przy tym śmiesz pouczać innych i oczerniać Kościół. I niby jesteś wybrana do tego. Bóg Cię wybrał do misji oszustwa? :shock:


Ja zamieszczam piękne myśli, piękne testy i nie ważne kto jest ich autorem, najważniejsze abyś ty miała okazję je przeczytać.
Ty i tak tego nie zrozumiesz.


Śr cze 07, 2017 18:12
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Owszem, wazne. Pani Slawinska Panek zadala sobie w tym tekscie duzo trudu, zeby podac zrodla. Juz chocby z tego powodu jest malo prawdopodobne, ze ty nia jestes.
Mysle, ze to forum nie straci bez wklejanych przez ciebie cudzych mysli. A zyska wiarygodnosc, gdyby ich autorzy kiedys tu zajrzeli i znalezli swoje przemyslenia jako tworczosc “wlasna“ wybranej.


Śr cze 07, 2017 18:15
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
wybrana napisał(a):
Ja zamieszczam piękne myśli, piękne testy i nie ważne kto jest ich autorem, najważniejsze abyś ty miała okazję je przeczytać.
Ty i tak tego nie zrozumiesz.

Nadal nie rozumiesz? Czy rżniesz głupa? Kradniesz cudze teksty, bo nie zaznaczasz, że to cytat i nie podajesz linku do źródła. Tym samym sugerujesz, że jesteś autorką. Bezczelne oszustwo i kradzież. I ktoś taki śmie kogokolwiek pouczać, oceniać itp. :shock:
Ja spaliłabym się ze wstydu i uciekła gdzie pieprz rośnie (zlikwidowałabym konto), gdyby udowodniono mi oszustwo, a Ty brniesz dalej.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr cze 07, 2017 18:21
Zobacz profil
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Małgosiaa napisał(a):
Czyżby,ś sądził, że autorką jest wybrana? :o . W artykule są przypisy. Śmiem wątpić, że wybrana wie co to takiego, skoro nawet nie zaznacza cytatów i nie podaje linku do nich.
Autorką tego tekstu jest Alina Sławińska-Panek. Ok, niech wybrana udowodni, że jest tą osobą.

Autorka artykułu cytuje urywek książki o. Pelanowskiego i M. Wielgołaska "Bestia i prorok", co wyraźnie zaznacza.
Wybrana podkradła zetem tekst nie jednej osobie.


Śr cze 07, 2017 18:56

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Jakże piękne przesłane dla nas czytamy w Dzienniczku Faustyny Kowalskiej. Daje one nam dużą nadzieję i radość

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


Śr sty 10, 2018 16:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Jakże piękne przesłane dla nas czytamy w Dzienniczku Faustyny Kowalskiej. Daje one nam dużą nadzieję i radość niepojętą, jak wielka jest łaska, miłosierdzie i miłość Boga dla nas.

1074-1075-1076.
córko Moja umiłowana, zapisz te
słowa, że odpoczęło Serce Moje dziś w klasztorze tym. Mów światu o Moim miłosierdziu,
o Mojej miłości.
Palą Mnie płomienie miłosierdzia, pragnę je wylewać na dusze ludzkie. O jaki Mi
ból sprawiają, kiedy ich przyjąć nie chcą.
Córko Moja, czyń co jest w twej mocy w sprawie rozszerzenia czci miłosierdzia
Mojego, Ja dopełnię czego ci nie dostawa. Powiedz zbolałej ludzkości, niech się przytuli
do miłosiernego Serca Mojego, a Ja ich napełnię pokojem.
Powiedz, córko Moja, że jestem miłością i miłosierdziem samym. Kiedy dusza
zbliża się do Mnie z ufnością napełniam ją takim ogromem łaski, że sama w sobie tej
łaski pomieścić nie może, ale promieniuje na inne dusze
Dusze, które szerzą cześć miłosierdzia Mojego osłaniam je przez całe, jak czuła
matka swe niemowlę, a w godzinę śmierci nie będę im Sędzią, ale miłosiernym
Zbawicielem. W tej ostatniej godzinie nic dusza nie ma na swą obronę, prócz
miłosierdzia Mojego, szczęśliwa dusza, która przez życie zanurzała się w zdroju
Miłosierdzia, bo nie dosięgnie jej sprawiedliwość
Napisz - wszystko co istnieje, jest zawarte we wnętrznościach Mojego
miłosierdzia głębiej, niż niemowlę w łonie matki. Jak boleśnie rani Mnie niedowierzanie
Mojej dobroci. Najboleśniej ranią Mnie grzechy nieufności.(Dz1074-1075-1076)

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


Śr sty 10, 2018 16:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL