Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 84  Następna strona
 Nasze zbawienie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Nasze zbawienie
Marek_Piotrowski napisał(a):
Infantylizm mający się za mądrość.
Śmieci.


Czy w takiej wizji widzisz infantylizm i śmieci? Nie odpowiedziałeś - dlaczego?

To może wizja nieba św.Faustyny Kowalskiej będzie bliższa twojemu wyobrażeniu.
Źródło:http://misyjne.pl/wizja-nieba-sw-faustyny/
Cytuj:
Dziś w duchu byłam w niebie i oglądałam te niepojęte piękności i szczęście, jakie nas czeka po śmierci. Widziałam, jak wszystkie stworzenia oddają cześć i chwałę nieustannie Bogu; widziałam, jak wielkie jest szczęście w Bogu, które się rozlewa na wszystkie stworzenia, uszczęśliwiając je i wraca do źródła wszelka chwała l cześć z uszczęśliwienia, i wchodzą w głębie Boże, kontemplują życie wewnętrzne Boga, Ojca, Syna i Ducha Św., którego nigdy ani pojmą, ani zgłębią.

Tą źródło szczęścia jest niezmienne w istocie swojej, lecz zawsze nowe, tryskające uszczęśliwieniem wszelkiego stworzenia. Rozumiem teraz św. Pawła, który powiedział: ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani weszło w serce człowieka, co Bóg nagotował tym, którzy Go miłują. I dał mi Bóg poznać jedną jedyną rzecz, która ma w oczach Jego nieskończoną wartość, a ta jest miłość Boża, miłość, miłość i jeszcze raz miłość – i z jednym aktem czystej miłości Bożej, nie może iść nic w porównanie. O, jakimi niepojętymi względami Bóg dany duszę, która Go szczerze miłuje. O, szczęśliwa dusza, która się cieszy już tu na ziemi Jego szczególnymi względami, a nimi są dusze małe i pokorne. Ten Wielki Majestat Boży, który głębiej poznałam, który wielbią duchy niebieskie, według stopnia łaski i hierarchii na które się dzielą, widząc tę potęgę i wielkość Boga, dusza moja nie została przerażona grozą, ani lękiem, nie, nie – wcale nie. Dusza moja została napełniona pokojem i miłością i im więcej poznaję wielkość Boga, tym więcej się cieszę, że takim On jest. I cieszę się niezmiernie Jego wielkością, i cieszę się, że jestem taka maleńka, bo dlatego, że jestem mała nosi mnie na ręku Swym i trzyma mnie przy Sercu Swoim.

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


N gru 03, 2017 23:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
Tutaj mamy typowy problem podwójnego standardu. Wybrana sobie wierzy w swoją wizję nieba ale ponieważ KK tego nie głosi to już jest infantylizm i śmieci, jak to określił M. Piotrowski.
Czyli obrażać można wiarę, byle tylko nie katolicką.
Prymitywne...


N gru 03, 2017 23:17
Zobacz profil
Post Re: Nasze zbawienie
Dajcie spokój już tej Wybranej. Jeżeli chce wierzyć w taki Obraz nieba to nie ma nic w tym złego. Nikt nie wie jak wygląda niebo. Ale możemy snuć domysły/marzenia


N gru 03, 2017 23:30

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Nasze zbawienie
Quinque napisał(a):
Dajcie spokój już tej Wybranej. Jeżeli chce wierzyć w taki Obraz nieba to nie ma nic w tym złego. Nikt nie wie jak wygląda niebo. Ale możemy snuć domysły/marzenia


Ależ my wiemy, jak wygląda niebo. Jakie jest Królestwo Boże nauczał nas Jezus Chrystus. W Biblii jest dużo informacji na temat nieba. Mamy również świadectwa ludzi, którzy byli po tamtej stronie i ich świadectwa, ktokolwiek tam był, są spójne i głoszą to samo. Tyle ludzi nie znających się w ogóle pochodzących z różnych stron świata, nie może mieć takich samych przeżyć, jeżeli one nie były by prawdą. Kto chce być głuchy i ślepy, to nigdy tego Królestwa nie ujrzy.

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


N gru 03, 2017 23:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
wybrana napisał(a):
Quinque napisał(a):
Dajcie spokój już tej Wybranej. Jeżeli chce wierzyć w taki Obraz nieba to nie ma nic w tym złego. Nikt nie wie jak wygląda niebo. Ale możemy snuć domysły/marzenia


Ależ my wiemy, jak wygląda niebo. Jakie jest Królestwo Boże nauczał nas Jezus Chrystus. W Biblii jest dużo informacji na temat nieba. Mamy również świadectwa ludzi, którzy byli po tamtej stronie i ich świadectwa, ktokolwiek tam był, są spójne i głoszą to samo. Tyle ludzi nie znających się w ogóle pochodzących z różnych stron świata, nie może mieć takich samych przeżyć, jeżeli one nie były by prawdą. Kto chce być głuchy i ślepy, to nigdy tego Królestwa nie ujrzy.


Jeśli oprzeć się na naukowych dowodach to nikogo nie było na tzw drugiej stronie. Każdy kto przeżył głęboką traumę i był śmiertelnie ranny mógł doświadczyć przeróżnych wizji z racji tego, jakie procesy neurologiczne zachodzą w mózgu w takich sytuacjach.


N gru 03, 2017 23:51
Zobacz profil
Post Re: Nasze zbawienie
hubris napisał(a):
wybrana napisał(a):
Quinque napisał(a):
Dajcie spokój już tej Wybranej. Jeżeli chce wierzyć w taki Obraz nieba to nie ma nic w tym złego. Nikt nie wie jak wygląda niebo. Ale możemy snuć domysły/marzenia


Ależ my wiemy, jak wygląda niebo. Jakie jest Królestwo Boże nauczał nas Jezus Chrystus. W Biblii jest dużo informacji na temat nieba. Mamy również świadectwa ludzi, którzy byli po tamtej stronie i ich świadectwa, ktokolwiek tam był, są spójne i głoszą to samo. Tyle ludzi nie znających się w ogóle pochodzących z różnych stron świata, nie może mieć takich samych przeżyć, jeżeli one nie były by prawdą. Kto chce być głuchy i ślepy, to nigdy tego Królestwa nie ujrzy.


Jeśli oprzeć się na naukowych dowodach to nikogo nie było na tzw drugiej stronie. Każdy kto przeżył głęboką traumę i był śmiertelnie ranny mógł doświadczyć przeróżnych wizji z racji tego, jakie procesy neurologiczne zachodzą w mózgu w takich sytuacjach.

A czy ktos kaze ci wierzyc innaczej? Twoj wybor, twoja wola.


Pn gru 04, 2017 0:00

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
jakub2 napisał(a):
A czy ktos kaze ci wierzyc innaczej? Twoj wybor, twoja wola.


Takie są fakty naukowe. Nikomu nie bronię wierzyć w co tam zechce.
Jeśli przedstawia to na forum publicznym to musi się liczyć z krytyką.


Pn gru 04, 2017 0:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Nasze zbawienie
hubris napisał(a):
Jeśli oprzeć się na naukowych dowodach to nikogo nie było na tzw drugiej stronie. Każdy kto przeżył głęboką traumę i był śmiertelnie ranny mógł doświadczyć przeróżnych wizji z racji tego, jakie procesy neurologiczne zachodzą w mózgu w takich sytuacjach.


Ludzie mówią i oceniają tyle, ile są wstanie pojąć. Nie ma żadnych naukowych dowodów - to tylko sugestie i przypuszczenia. Chyba zbyt mało na ten temat czytałeś i zapoznawałeś się z tym temacie. Czytaj, poznawaj i zgłębiaj. Najlepszym źródłem są ewangelie Pisma Świętego, bo tam mamy przekazane nauki od samego Boga. Nawet nie wiesz, jak wiara jest piękna i jakie wielkie dzieła Bóg czyni, gdy człowiek pragnie Boga i zaprosi Go do swojego życia. Gdy Bóg zamieszka w człowieku, to ta łączność jest niesamowita.
Dusza jest wewnętrznym światłem związanym z obecnością Boga w człowieku.

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


Ostatnio edytowano Pn gru 04, 2017 0:12 przez wybrana, łącznie edytowano 1 raz



Pn gru 04, 2017 0:09
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Nasze zbawienie
Cytuj:
Jeśli oprzeć się na naukowych dowodach
Jakich konkretnie?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn gru 04, 2017 0:10
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
Marek_Piotrowski napisał(a):
Cytuj:
Jeśli oprzeć się na naukowych dowodach
Jakich konkretnie?


Nie ma żadnych naukowych dowodów na potwierdzenie istnienia zaświatów. Znalazłeś może jakieś?


Pn gru 04, 2017 0:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Nasze zbawienie
hubris napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Cytuj:
Jeśli oprzeć się na naukowych dowodach
Jakich konkretnie?


Nie ma żadnych naukowych dowodów na potwierdzenie istnienia zaświatów. Znalazłeś może jakieś?


Tak, osobiście doświadczyłam realnego i żywego dotyku Boga.

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


Pn gru 04, 2017 0:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
wybrana napisał(a):

Tak, osobiście doświadczyłam realnego i żywego dotyku Boga.


Są tacy którzy twierdzą, że doświadczyli realnego i żywego dotyku kosmitów.
Na całe szczęście nauka takich "dowodów" nie uznaje...


Pn gru 04, 2017 0:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Nasze zbawienie
hubris napisał(a):
wybrana napisał(a):

Tak, osobiście doświadczyłam realnego i żywego dotyku Boga.


Są tacy którzy twierdzą, że doświadczyli realnego i żywego dotyku kosmitów.
Na całe szczęście nauka takich "dowodów" nie uznaje...


To dobranoc, bo dalsza rozmowa z tobą jest bez sensu.
Miłych snów. :-D

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


Pn gru 04, 2017 0:33
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Nasze zbawienie
hubris napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Cytuj:
Jeśli oprzeć się na naukowych dowodach
Jakich konkretnie?
Nie ma żadnych naukowych dowodów na potwierdzenie istnienia zaświatów. Znalazłeś może jakieś?
Nie wymiguj się.
Napisałeś wyraźnie:
Cytuj:
Jeśli oprzeć się na naukowych dowodach to nikogo nie było na tzw drugiej stronie.
Pytam zatem o jakie to "naukowe dowody" się opierasz, a Ty mnie pytasz. Twierdziłeś że je masz.
No więc?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn gru 04, 2017 1:01
Zobacz profil WWW
Post Re: Nasze zbawienie
hubris napisał(a):
jakub2 napisał(a):
A czy ktos kaze ci wierzyc innaczej? Twoj wybor, twoja wola.


Takie są fakty naukowe. Nikomu nie bronię wierzyć w co tam zechce.
Jeśli przedstawia to na forum publicznym to musi się liczyć z krytyką.


A powiedz ty mi co mnie obchodzi czyjas krytyka?

I czy w ogole jakakolwiek krytyka ma jakikolwiek sens jesli twierdzisz ze nie bronisz nikomu wierzyc w co tam zechce?
Masz swoja nauke ktorej nikt ci nie odbiera, wiec o co ci chodzi tu na forum, jaki masz cel?


Pn gru 04, 2017 3:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 84  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL