Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 czym jest niebo? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 11:46
Posty: 357
Post czym jest niebo?
Skoro wierzymy w życie po śmierci to musimy przyjąć, że po śmierci następuje jego ciągłość. już tam nie wnikając jak i co. ale jest ciągłość. więc jeżeli istnieją i my żyjemy w tym samym czasie. to są dwie opcje:
-albo stają się gwiazdami jak w gwiezdnym pyle gaimana
-albo istnieje inny wymiar.

więc niebo jest wymiarem. innym niż znamy. 4 wymiarem.



Nikomu nie wydaje się dziwne, że jesteśmy tworami tak złożonymi, że istniejemy w przestrzeni, która wydaje się być zrozumiała dopiero na pewnym poziomie rozumowania.
My zakładamy, że już na nim jesteśmy.

_________________
jeżeli Bóg to miłość to coś o nim wiem. Jeżeli Bóg to mądrość to go znam. Jeżeli Bóg to nadzieja, to nigdy w Niego nie zwątpiłem. Jeżeli Bóg jest jednym z nas, to lubię ludzi. Jeżeli Bóg to choroba, to zaraźliwa.


Pt sty 06, 2017 12:20
Zobacz profil
Post Re: czym jest niebo?
search.php?keywords=niebo&terms=all&author=&sc=1&sf=titleonly&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj


Pt sty 06, 2017 13:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 11:46
Posty: 357
Post Re: czym jest niebo?
mój temat podejmuje dyskusje z tym, czy na pewnym etapie nauki jeżeli potraktujemy religie jako jej integralną część a nie lukę, która łata to czego umysł pojąć nie może poznamy prawdę.

i to co pisze nie głupie czy naiwne. bo każdy powie, że przecież wtedy każdy by wierzył. otóż nie.

doświadczyłem tego. że są tacy ludzie.


poza tym, gdyby były takowe że niebo istnieje, to Ci ludzie wymyślili by setki innych, które by temu zaprzeczały.

tacy są. potwierdzam.

to ci katolicy od obrazu madonny ciemnej.

_________________
jeżeli Bóg to miłość to coś o nim wiem. Jeżeli Bóg to mądrość to go znam. Jeżeli Bóg to nadzieja, to nigdy w Niego nie zwątpiłem. Jeżeli Bóg jest jednym z nas, to lubię ludzi. Jeżeli Bóg to choroba, to zaraźliwa.


Pt sty 06, 2017 13:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: czym jest niebo?
supahiroł napisał(a):
Skoro wierzymy w życie po śmierci to musimy przyjąć, że po śmierci następuje jego ciągłość. już tam nie wnikając jak i co. ale jest ciągłość. więc jeżeli istnieją i my żyjemy w tym samym czasie. to są dwie opcje:
-albo stają się gwiazdami jak w gwiezdnym pyle gaimana
-albo istnieje inny wymiar.

więc niebo jest wymiarem. innym niż znamy. 4 wymiarem.


No to "już tam nie wnikając jak i co." czy jednak "już tam wnikając jak i co."? Nie bądź niedouczonym inteligentem. Naucz się zasad pisowni ojczystego języka, potem poczytaj trochę książek. Jak minie z 10 lat zacznij się nad tym wszystkim zastanawiać. Myślenie bez nauki jest tragikomiczne.


Wt sty 17, 2017 18:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL