Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Dlaczego tak wiele absurdów na forum? 
Autor Wiadomość
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Alus napisał(a):
Cytuj:
Chcialabym wiedziec jakie masz uprawnienia do rozpoznawania i diagnozowania problemow psychicznych .

Odpowiedź znajdziesz w sobie w metodzie diagnozowania "galopującej głupoty".



Glupota nie jest problemem medycznym :)

"Galopujaca glupota" to raczej w uzytym przeze mnie znaczeniu problem jednostki nieprzystosowanej spolecznie do zycia poza grupa , do ktorej dana jednostka nalezy i ktora to grupa nacechowana jest fanatyzmem religijnym. :)

Do stwierdzania przypadkow galopujacej glupoty nie wymaga sie specjalnych uprawnien. :)


So lut 18, 2017 13:10

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Ada, Krzysztof - dzieki za przekonującą ilustrację do mojej diagnozy forum, ale teraz dobrze byłoby porozmawiać o możliwych terapiach.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So lut 18, 2017 13:13
Zobacz profil WWW
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
bylejaki napisał(a):
Marek, święta prawda.



Bylejaki, moglbys podac twoje kryteria "swietosci prawdy"...?


So lut 18, 2017 13:15
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek_Piotrowski napisał(a):
Ada, Krzysztof - dzieki za przekonującą ilustrację do mojej diagnozy forum, ale teraz dobrze byłoby porozmawiać o możliwych terapiach.



Proponuje zmienic nastawienie do forum i forumowiczow :) :)

Co ty na to...?


So lut 18, 2017 13:18

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Kael napisał(a):
Takie kolka wzajemnej adoracji wierzacych na pewno gdzies sa w necie. Katolik moze?



Czytaj ze zrozumieniem. Ja nie chcę siebie adorować, lub uczestniczyć w kółku wzajemnej adoracji. Ja chcę żeby Pan Bóg był adorowany. Koleżanka equles (przepraszam, nie pamiętam jak się to pisze) napisała, że Pan Bóg ją wyzwolił z homoseksualizmu czy czego takiego i mało jej ludzie nie zjedli udowadniając jej (w ich mniemaniu), że nieeeeeee, to musiał się jakiś przełącznik w mózgu przełączyć, ale Bóg to napewno z tym nic wspólnego nie miał. Zamiast wychwalać Pana Boga, to zrobią absolutnie wszystko, żeby Go nie wychwalać.


So lut 18, 2017 13:22
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
No, ale niestety tak zawsze bylo. Kazdy cud jest przez nie(do)wiarkow rozkladany na czynniki pierwsze. W Ewangelii tez masz to opisane.

Co nie znaczy, ze mamy cuda, ktorych doswiadczylismy przemilczac, ale raczej nie oczekujmy choralnego Alleluja.


So lut 18, 2017 13:27

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek; założyłeś świetny temat do pyskówek. W imponującym tempie się rozwija. Jeśli obaj się wycofamy to dwóch pyskaczy będzie mniej.


So lut 18, 2017 13:30
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Widze, ze zazdroscisz konkurencji?


So lut 18, 2017 13:34

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
A ja bym chciał chóralnego Alleluja! Może to i płonne nadzieje, przecież Zły nie przygląda się temu biernie :/ Tak czy siak, trochę za dużo się tu panoszy wszelkiej maści wywrotowców. Oni wszyscy myślą, że są jacyś wyjątkowi i tu na forum katolom dołożą. Tylko że my katole takich ludzi spotykamy dosłownie na każdym kroku, codziennie w różnych miejscach. To już jest zwyczajnie nudne.
A Panu Bogu należy się cześć i chwała :)

Ciebie, Boga wysławiamy, Tobie, Panu wieczna chwała,
Ciebie, Ojca niebios bramy, Ciebie wielbi ziemia cała!


So lut 18, 2017 13:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
adaBRD napisał(a):
1 . Skoro "poszukiwanie prawdy na własną rękę przy założeniu wielkości swojego rozumu" uwazasz za przyczyne urojen , to spodziewam sie uzasadnienia tej tezy i podanie oraz uzasadnienie alternatywy do poszukiwania prawdy na wlasna reke przy uzyciu rozumu.

2 . Chcialabym wiedziec jakie masz uprawnienia do rozpoznawania i diagnozowania problemow psychicznych .

ad.1. Poszukiwanie prawdy polega na uznania swojej małości, swojej nikłej wiedzy. Mój rozum pomaga mi odróżnić ziarno od plew, ale nie znaczy to, że wiem wszystko. Ty natomiast prawdy nie szukasz, bo uznałaś, że ją posiadasz, że jesteś naczelnym rozumem świata, a wszyscy w okół Ciebie są głupi (oprócz wybranej). I to jest właśnie największa głupota.
Ja, mimo jakiejś tam wiedzy/wykształcenia (nieważne jakiego) i zleconej misji nauczania, uczę się także od tych, którzy takiego papierka nie mają, ale na własną rękę, posługując się własnym rozumem i uznając swoją małość, ową wiedzę mają: znają Biblię, tzn. umieją ją czytać zgodnie z zasadami, a nie własnym widzimisię. Są to min. Marek Piotrowski, Kael, Alus, Soul (mimo, że nie jest nawet chrześcijaninem), Yarpen. Kiedyś tu pisał zefciu, Nektariusz. Obaj prawosławni, ale od nich też czerpałam wiedzę.
Wielkość rozumu uznana przez siebie samego nie jest obiektywna i wynika z charakteru: wyniosłości i zarozumialstwa. I te cechy diagnozuję u Ciebie.

ad.2. W którym miejscu zdiagnozowałam kogokolwiek w tym poscie?:
viewtopic.php?p=942729#p942729

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 18, 2017 14:14
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
AdeBRD obowiazuja jej wlasne prawa. Ona moze diagnozowac kazdego, byle “nie medycznie“.
adaBRD napisał(a):

"Galopujaca glupota" to raczej w uzytym przeze mnie znaczeniu problem jednostki nieprzystosowanej spolecznie do zycia poza grupa , do ktorej dana jednostka nalezy i ktora to grupa nacechowana jest fanatyzmem religijnym. :)

Do stwierdzania przypadkow galopujacej glupoty nie wymaga sie specjalnych uprawnien. :)


So lut 18, 2017 14:36
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Mnie ada może diagnozować. Mam to głęboko, ale diagnozując jako galopującą głupotę obraża KK, gdyż nie głoszę nic innego czego naucza UNK.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 18, 2017 14:56
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Małgosiaa napisał(a):
adaBRD napisał(a):
1 . Skoro "poszukiwanie prawdy na własną rękę przy założeniu wielkości swojego rozumu" uwazasz za przyczyne urojen , to spodziewam sie uzasadnienia tej tezy i podanie oraz uzasadnienie alternatywy do poszukiwania prawdy na wlasna reke przy uzyciu rozumu.

2 . Chcialabym wiedziec jakie masz uprawnienia do rozpoznawania i diagnozowania problemow psychicznych .

ad.1. Poszukiwanie prawdy polega na uznania swojej małości, swojej nikłej wiedzy. Mój rozum pomaga mi odróżnić ziarno od plew, ale nie znaczy to, że wiem wszystko. Ty natomiast prawdy nie szukasz, bo uznałaś, że ją posiadasz, że jesteś naczelnym rozumem świata, a wszyscy w okół Ciebie są głupi (oprócz wybranej). I to jest właśnie największa głupota.
Ja, mimo jakiejś tam wiedzy/wykształcenia (nieważne jakiego) i zleconej misji nauczania, uczę się także od tych, którzy takiego papierka nie mają, ale na własną rękę, posługując się własnym rozumem i uznając swoją małość, ową wiedzę mają: znają Biblię, tzn. umieją ją czytać zgodnie z zasadami, a nie własnym widzimisię. Są to min. Marek Piotrowski, Kael, Alus, Soul (mimo, że nie jest nawet chrześcijaninem), Yarpen. Kiedyś tu pisał zefciu, Nektariusz. Obaj prawosławni, ale od nich też czerpałam wiedzę.
Wielkość rozumu uznana przez siebie samego nie jest obiektywna i wynika z charakteru: wyniosłości i zarozumialstwa. I te cechy diagnozuję u Ciebie.

ad.2. W którym miejscu zdiagnozowałam kogokolwiek w tym poscie?:
viewtopic.php?p=942729#p942729




A wiec nie masz takich uprawnien... Dlatego zrozum wreszcie, ze twoje diagnozy sa g..o...wna warte :)


"Zlecona misja nauczania."..? A co mnie to obchodzi...? Nauczaj sobie zgodnie ze swoja misja...ale jesli cie prosze, zebys mnie z tej misji wylaczyla to uszanuj to...Mozesz to dla mnie zrobic...?...prosze uprzejmie :)


So lut 18, 2017 15:00
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek_Piotrowski napisał(a):
Jak to jest, że 90% postów na forum związane jest z absurdalnymi tematami? (..) na okrągło zajmujemy się albo "dyżurnymi" tematami antykatolickimi albo też zupełnymi urojeniami ludzi, którym wydaje się że są prorokami.
A kto każe zajmować się tymi tematami?

Marek_Piotrowski napisał(a):
Czy to naprawdę tak ma wyglądać?
Dopóki jest to forum otwarte, to tak. Być może czas na przekształcenie w forum zamknięte albo "dwóch prędkości" - twarde jądro, w skład którego weszłyby osoby wymienione przez Małgosięę + jeszcze kilka oraz resztę, która po spełnieniu określonych kryteriów miałaby szansę na awans do elity. Wtedy też będą warunki do prowadzenia dyskusji "ku pogłębieniu".


So lut 18, 2017 15:14
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
adaBRD napisał(a):
"Zlecona misja nauczania."..? A co mnie to obchodzi...? Nauczaj sobie zgodnie ze swoja misja...ale jesli cie prosze, zebys mnie z tej misji wylaczyla to uszanuj to...Mozesz to dla mnie zrobic...?...prosze uprzejmie :)

Uszanujesz prośbę katolików abyś zaprzestała na katolickim forum szkalowania, obrzucania durnymi pomówieniami KK????....uprzejmie Cię prosimy


So lut 18, 2017 15:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL