Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Dlaczego tak wiele absurdów na forum? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Jak to jest, że 90% postów na forum związane jest z absurdalnymi tematami?
Zamiast prowadzić dyskusję ku pogłębieniu, na okrągło zajmujemy się albo "dyżurnymi" tematami antykatolickimi albo też zupełnymi urojeniami ludzi, którym wydaje się że są prorokami.
Czy to naprawdę tak ma wyglądać?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt lut 17, 2017 21:48
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek_Piotrowski napisał(a):
Zamiast prowadzić dyskusję ku pogłębieniu, na okrągło zajmujemy się albo "dyżurnymi" tematami antykatolickimi

To proste:
"Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować" (J I5, 20).
Marek_Piotrowski napisał(a):
albo też zupełnymi urojeniami ludzi, którym wydaje się że są prorokami.

Tu przyczyny mogą być różne: choroba, poszukiwanie prawdy na własną rękę przy założeniu wielkości swojego rozumu itp. itd.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 17, 2017 21:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek, święta prawda. Jestem tutaj bardzo krótko ale jestem mocno zszokowany zagęszczeniem osób walczących z KRK. W normalnym życiu nigdy z taką nadreprezentacją wrogów Kościoła się nie spotkałem, a mam styczność głównie z młodymi, wyzwolonymi ateistami. Jak nie mający bezpośredni telefon do Pana Boga, to znowu wybitnie inteligentni i dobrze wykształceni wszech-kontestatorzy, dla których jedną z większych zabaw w ich ubogim życiu jest udzielanie się na forum religijnym w celu podobno zabawy. Są też jacyś bałwochwalcy, heretycy, bluźniercy i ogólnie pomyleni ludzie. Te wszystkie pseudo inteligenckie pyszne orgie są już nudne. Ja myślałem, że spotkam tutaj ludzi zwyczajnych, wierzących i będę mógł wychwalać Pana Boga, a tymczasem wdepnąłem w takie fekalia. Coś tu nie gra :)


Pt lut 17, 2017 22:00
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
bylejaki napisał(a):
Marek, święta prawda. Jestem tutaj bardzo krótko ale jestem mocno zszokowany zagęszczeniem osób walczących z KRK. W normalnym życiu nigdy z taką nadreprezentacją wrogów Kościoła się nie spotkałem, a mam styczność głównie z młodymi, wyzwolonymi ateistami. Jak nie mający bezpośredni telefon do Pana Boga, to znowu wybitnie inteligentni i dobrze wykształceni wszech-kontestatorzy, dla których jedną z większych zabaw w ich ubogim życiu jest udzielanie się na forum religijnym w celu podobno zabawy. Są też jacyś bałwochwalcy, heretycy, bluźniercy i ogólnie pomyleni ludzie. Te wszystkie pseudo inteligenckie pyszne orgie są już nudne. Ja myślałem, że spotkam tutaj ludzi zwyczajnych, wierzących i będę mógł wychwalać Pana Boga, a tymczasem wdepnąłem w takie fekalia. Coś tu nie gra :)

Przesadziłeś.....fekalia - nie zapominaj, że te twoje fekalia też sa dziećmi Bożymi.


So lut 18, 2017 9:19

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Sprostowanie:

"Ja myślałem, że spotkam tutaj ludzi zwyczajnych, wierzących i będę mógł wychwalać Pana Boga, a tymczasem wdepnąłem w takie fekalia."

powinno brzmieć:

"Ja myślałem, że spotkam tutaj ludzi zwyczajnych, wierzących i razem z nimi będę mógł wychwalać Pana Boga, a tymczasem nagromadzenie tych fałszywych myśli i nauk w tym miejscu, dają mi wrażenie wdepnięcia w fekalia."

Fekaliami nazywam tutaj myśli, a nie ludzi, którzy je formułują. Od początku taki był sens mojej wypowiedzi.


So lut 18, 2017 9:26
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Takie kolka wzajemnej adoracji wierzacych na pewno gdzies sa w necie. Katolik moze?
Swiat jest bardziej skomplikowany a to jest otwarte forum dyskusyjne. Dla wszystkich. I tak moderacja stara sie troli wycinac, ale wielu mysli jak pisze i gdzie moga uslyszec, ze swiat i wiara to nie taki chaos jak maja w glowach?


So lut 18, 2017 9:48

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Nie idzie o zgodność poglądów - to normalne że jej nie ma - tylko o absurdalność.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So lut 18, 2017 10:03
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Widzę, że jesteście podobni do tego polskiego sądownictwa tylko togi wam brak.


So lut 18, 2017 10:29
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie idzie o zgodność poglądów - to normalne że jej nie ma - tylko o absurdalność.



Polecam " Fedydurke " Gombrowicza... :)


„nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę ”....na tym to polega... :)


So lut 18, 2017 10:54
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
bylejaki napisał(a):
"Ja myślałem, że spotkam tutaj ludzi zwyczajnych, wierzących i razem z nimi będę mógł wychwalać Pana Boga, a tymczasem nagromadzenie tych fałszywych myśli i nauk w tym miejscu, dają mi wrażenie wdepnięcia w fekalia."

Fekaliami nazywam tutaj myśli, a nie ludzi, którzy je formułują. Od początku taki był sens mojej wypowiedzi.

Podaj 10 konkretnych przykładów "tych fałszywych myśli i nauk, które dają Ci wrażenie wdepnięcia w fekalia."


So lut 18, 2017 11:35
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Małgosiaa napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Zamiast prowadzić dyskusję ku pogłębieniu, na okrągło zajmujemy się albo "dyżurnymi" tematami antykatolickimi

To proste:
"Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować" (J I5, 20).
Marek_Piotrowski napisał(a):
albo też zupełnymi urojeniami ludzi, którym wydaje się że są prorokami.

Tu przyczyny mogą być różne: choroba, poszukiwanie prawdy na własną rękę przy założeniu wielkości swojego rozumu itp. itd.



1 . Skoro "poszukiwanie prawdy na własną rękę przy założeniu wielkości swojego rozumu" uwazasz za przyczyne urojen , to spodziewam sie uzasadnienia tej tezy i podanie oraz uzasadnienie alternatywy do poszukiwania prawdy na wlasna reke przy uzyciu rozumu.

2 . Chcialabym wiedziec jakie masz uprawnienia do rozpoznawania i diagnozowania problemow psychicznych .


So lut 18, 2017 12:21
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Cytuj:
Chcialabym wiedziec jakie masz uprawnienia do rozpoznawania i diagnozowania problemow psychicznych .

Odpowiedź znajdziesz w sobie w metodzie diagnozowania "galopującej głupoty".


So lut 18, 2017 12:34

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek; czy 90% postów na tym forum odbierasz jako przeciwne twoim poglądom albo zupełnie dla Ciebie niezrozumiałe? Wydaje mi się, że to forum dużo brutalniej mnie traktowało, a ja takich procentów nie widzę.
Co do Ciebie to może z 5% twoich wpisów było przeciwko mnie, około 15% z chęci reklamy a 80 % traktuję jako normalną dyskusje. Ty masz sporą grupę wsparcia, a ja dostałem wsparcie dopiero po pół roku obecności. Może Bóg próbuje Cię postawić na moim miejscu, skoro tak to widzisz.


So lut 18, 2017 12:49
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Krzysztofie - Twoje (wyrażane po raz kolejny) insynuacje i kłamliwe oskarżenia mnie nie wzruszają.
I nawet specjalnie mnie nie interesuje, czy "za to nie możesz" czy jest to po prostu cyniczna gra.

Natomiast z forum jest problem - bo jeśli tak samo poważnie dyskutuje się o rzeczach rzeczywiście trudnych i ważnych, jak i
  • o mniemanych "objawieniach" forumowiczów
  • o wziętych z sufitu twierdzeniach obsesyjnie powtarzanych w kolejno zakładanych wątkach,
  • o pospolitych oszczerstwach przepisanych z jakichś dziwnych stron (to już akurat nie Krzysztof)
... to znaczy że coś z forum warto byłoby zrobić.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So lut 18, 2017 13:01
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek: załóż własne forum i wycinaj wszystkich, którzy ci nie pasują.


So lut 18, 2017 13:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL