Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 1:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Dlaczego mohery sa agresywne??? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Dlaczego mohery sa agresywne???
Mohery.
Główną treścią słowa tego jest pogarda. Każde użycie jest przejawem chęci poniżenia, dokuczenia komuś. Niekoniecznie używającemu moherowego beretu, niekoniecznie słuchającego RM. A nawet niekoniecznie popierającego PiS. Wystarczy, aby ktoś ten był mniej lewicowy niż używający tego określenia.

Uważam, że używanie określenia moher w stosunku do kogokolwiek jest przejawem agresji. Werbalnej.

A agresję starszych pań tłumaczę obroną. Niedosłysząc, nie zawsze rozumiejąc, żyjąc w innym świecie trudno im zrozumieć, że ktoś młody, najlepiej z kamerą i mikrofonem, celowo wywołuje ich emocje. I czyni to tak, aby emocje te były negatywne. Moim zdaniem agresorem jest ten "kulturalny" prowokator.


So mar 11, 2017 10:48
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 23, 2011 11:09
Posty: 916
Post Re: Dlaczego mohery sa agresywne???
Cytuj:
Witam. Dawno mnie nie bylo, bo zwykle staram sie unikac dyskusji o wierze. Niestety, nie zawsze moge. Jestem katoliczka - moja wiara jest jednak mniejsza z kazdym dniem, a wina w tym lezy wlasnie katolikow.


Twoja wiara jest mniejsza z każdym dniem, ale wiara w co? Twoja osobista wiara w Jezusa Chrystusa, czy wiara w KK? Nie pozwól żeby inni ludzie sprawili, że zaczniesz wątpić w Boga. Twoja więż z Bogiem ma być twoja i niezależna od tego jacy są inni i co wyprawiają. Natomiast jeśli zaczynasz wątpić w KK, to ja tylko mogę się cieszyć że zaczynasz podchodzić jakoś zdroworozsądkowo do tego wszystkiego. Ja jestem protestantem i co mam sie przejąć opinią tej kobiety z którą rozmawiałaś? Ma to zachwiać moją wiarą w Boga? Jeśli ty zaczynasz wątpić, tylko dlatego, że jakaś kobieta coś tam nagadała, to jakiś chwiejny ten fundament twej wiary. Może sama musisz się zastanowić w co ty tak naprawdę wierzysz, dlaczego w to wierzycz, i czy naprawdę w to wierzysz?

A tak w ogóle to wybrana bardzo trafnie moim zdaniem napisała jak się sprawy mają z tą kobetą. Pozdrawiam.


So mar 11, 2017 11:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 28, 2013 13:05
Posty: 469
Post Re: Dlaczego mohery sa agresywne???
Dodam do tego, co powiedział andej, że w ogóle dość często obserwuję agresję młodszych w stosunku do starszych ludzi i taki brak zrozumienia dla faktu, że często są słabsi i ta słabość obejmuje także układ nerwowy, więc łatwiej ich sprowokować. Na pewno wiele złego zrobiło w tym względzie poltyczne wsparcie dla takich postaw, jakiego udzielił swego czasu popularny polityk, wzywajac do pozbawienia starszych praw wyborczych poprzez schowanie dokumentów tożsamości.
Przy okazji zwracam honor, rzeczywiście przeoczyłem fragment o prezydencie -sataniście. Nie wiemy co prawda, kogo ta wypowiedź dotyczyła, więc trudno dyskutować o jej sensowności, ale była.

_________________
laudare benedicere praedicare


So mar 11, 2017 11:59
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego mohery sa agresywne???
andej napisał(a):
Mohery.
Główną treścią słowa tego jest pogarda. Każde użycie jest przejawem chęci poniżenia, dokuczenia komuś. Niekoniecznie używającemu moherowego beretu, niekoniecznie słuchającego RM. A nawet niekoniecznie popierającego PiS. Wystarczy, aby ktoś ten był mniej lewicowy niż używający tego określenia.

Uważam, że używanie określenia moher w stosunku do kogokolwiek jest przejawem agresji. Werbalnej.

A agresję starszych pań tłumaczę obroną. Niedosłysząc, nie zawsze rozumiejąc, żyjąc w innym świecie trudno im zrozumieć, że ktoś młody, najlepiej z kamerą i mikrofonem, celowo wywołuje ich emocje. I czyni to tak, aby emocje te były negatywne. Moim zdaniem agresorem jest ten "kulturalny" prowokator.

Tylko leming....plujki....Tweedly...ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie to wyrazy pełne szacunku wobec bliźniego.

brunero napisał(a):
Dodam do tego, co powiedział andej, że w ogóle dość często obserwuję agresję młodszych w stosunku do starszych ludzi i taki brak zrozumienia dla faktu, że często są słabsi i ta słabość obejmuje także układ nerwowy, więc łatwiej ich sprowokować. Na pewno wiele złego zrobiło w tym względzie poltyczne wsparcie dla takich postaw, jakiego udzielił swego czasu popularny polityk, wzywajac do pozbawienia starszych praw wyborczych poprzez schowanie dokumentów tożsamości.
Przy okazji zwracam honor, rzeczywiście przeoczyłem fragment o prezydencie -sataniście. Nie wiemy co prawda, kogo ta wypowiedź dotyczyła, więc trudno dyskutować o jej sensowności, ale była.

Zabierz babci dowód - to nie dzieło żadnego konkretnego polityka, ale wpis na stronie internetowej rozpowszechnione przez wiele stron internetowych i media
http://www.tvn24.pl/akcja-zabierz-babci ... 534,s.html


So mar 11, 2017 12:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL