Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
Zachęcam do odsłuchania wykładu ks. prof. Andrzeja Zwolińskiego pt. "Nowy porządek świata".
Słuchaczy uprzedzam, ks. prof. Zwoliński ma swój styl wypowiadania się i niestety czasami można się zgubić, trzeba odsłuchać fragment jeszcze raz, dykcję też ma fatalną :)
Ten wykład jest skrótowym ujęciem wielu różnych aspektów życia, które wpisują się w Nowy Porządek Świata. W celu ich zgłębienia albo otrzymania dowodów na stawiane tezy należy sięgnąć po fachową literaturę (również jego autorstwa).

cz. 1.:
https://www.youtube.com/watch?v=QjwRKYSnY1A

cz. 2.:
https://www.youtube.com/watch?v=4pOutDIKols


Pn mar 27, 2017 16:49
Zobacz profil
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
Chodzi o NWO? To po co nowy watek?
search.php?keywords=nwo&terms=all&author=&sc=1&sf=titleonly&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

I od razu mowie, ze zadnych filmikow na youtubie nie bede ogladac. Albo to strescisz i najlepiej w istniejacym watku, albo sam sobie dyskutuj.


Pn mar 27, 2017 17:01
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
Kael napisał(a):
Chodzi o NWO? To po co nowy watek?
search.php?keywords=nwo&terms=all&author=&sc=1&sf=titleonly&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

I od razu mowie, ze zadnych filmikow na youtubie nie bede ogladac. Albo to strescisz i najlepiej w istniejacym watku, albo sam sobie dyskutuj.

Filmików nie oglądałam, ale chyba urywek książki autorstwa ks prof wyjaśnia w czym rzecz
http://blogmedia24.pl/node/61869

PS. wolę filmiki o. Szustaka, które niosą radość i wskazują drogę do Boga, niż straszenia duchownych.


Pn mar 27, 2017 18:05

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
Zamieszczony przeze mnie wykład jest dla tych, którzy chcieliby otrzeć się o temat aby w ogóle mieć ogólne pojęcie o tzw. Nowym Porządku Świata. Termin "Nowy Porządek Świata" (ang. "New World Order", łac. "Novus Ordo Seculorum") został skutecznie wmieszany w jakieś teorie spiskowe i jest bagatelizowany przez ludzi stąd tak skrajne reakcje. Tematami silnie związanymi z Nowym Porządkiem Świata są np. masoneria czy New Age.

Jeżeli chodzi o o. Szustaka, to mnie strasznie irytuje w nim jego ostatnia zmiana. Zdjął habit (w sensie fizycznym, zdjął "mundur" zakonu) i występuje w portkach i koszuli jak zwykły cywil. Ja jako katol chcę widzieć pracowników Winnicy Pana Boga w odpowiednim stroju. Luzackość ujmuje powagi. Nie znam żadnych wypowiedzi o. Szustaka więc nie wiem o czym mówi.


Pn mar 27, 2017 18:36
Zobacz profil
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
Kael napisał(a):
Albo to strescisz
W skrócie - wrzucamy wszystko, co nam się nie podoba do jednego worka i na worku piszemy "NWO". Najpierw Zwolin narzeka, że w ramach NWO promuje się globalną świadomość, a za chwilę, że anglosasi mają być wyższą kastą niż słowianie. Raz mówi o masonach, raz o antropozofach, a potem o politykach. Ot taka wyliczanka mająca sprawić wrażenie czegoś spójnego.


Wt mar 28, 2017 8:59
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
bylejaki napisał(a):
Zamieszczony przeze mnie wykład jest dla tych, którzy chcieliby otrzeć się o temat aby w ogóle mieć ogólne pojęcie o tzw. Nowym Porządku Świata. Termin "Nowy Porządek Świata" (ang. "New World Order", łac. "Novus Ordo Seculorum") został skutecznie wmieszany w jakieś teorie spiskowe i jest bagatelizowany przez ludzi stąd tak skrajne reakcje. Tematami silnie związanymi z Nowym Porządkiem Świata są np. masoneria czy New Age.

Jeżeli chodzi o o. Szustaka, to mnie strasznie irytuje w nim jego ostatnia zmiana. Zdjął habit (w sensie fizycznym, zdjął "mundur" zakonu) i występuje w portkach i koszuli jak zwykły cywil. Ja jako katol chcę widzieć pracowników Winnicy Pana Boga w odpowiednim stroju. Luzackość ujmuje powagi. Nie znam żadnych wypowiedzi o. Szustaka więc nie wiem o czym mówi.

Bez habitu, sutanny porusza się tysiące duchownych na całym świecie, bo jak szata nie szata zdobi człowieka, tak sutanna i habit nie dowodzą pełni wiary.
O. Szustaka słucha dziesiątki tysięcy ludzie na portalu "stacja7", jak na stronie "Langusta na palmie" na FB.


Wt mar 28, 2017 9:26

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
Głupkowato żartując powiem: Fidela Castro słuchały miliony :) (to żart :))

Po to osoby duchowne ubierają inne stroje od reszty społeczeństwa żeby się od pozostałych ludzi odróżniać. Bardzo często sam strój już daje jakieś świadectwo. Zobaczyć teraz księdza w sutannie na mieście to niezły fart :)


Wt mar 28, 2017 11:07
Zobacz profil
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
To watek o o. Szustaku?


Wt mar 28, 2017 12:40
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
bylejaki napisał(a):
Po to osoby duchowne ubierają inne stroje od reszty społeczeństwa żeby się od pozostałych ludzi odróżniać. Bardzo często sam strój już daje jakieś świadectwo. Zobaczyć teraz księdza w sutannie na mieście to niezły fart :)

Dla jednych fart, dla innych okazja do bluzgów, opluwania, a nawet rękoczynów.


Wt mar 28, 2017 12:48
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
Alus napisał(a):
Dla jednych fart, dla innych okazja do bluzgów, opluwania, a nawet rękoczynów.
No to akurat argument na rzecz tezy forsowanej przez bylejakiego, że księża powinni ubierać się jak księża.


Wt mar 28, 2017 13:51
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
zefciu napisał(a):
Alus napisał(a):
Dla jednych fart, dla innych okazja do bluzgów, opluwania, a nawet rękoczynów.
No to akurat argument na rzecz tezy forsowanej przez bylejakiego, że księża powinni ubierać się jak księża.

Jako współczesna wersja chłopców do bicia?


Wt mar 28, 2017 14:15

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Ks. prof. Andrzej Zwoliński - Nowy Porządek Świata
Alus napisał(a):
Jako współczesna wersja chłopców do bicia?


Współczesna? Chyba żartujesz.. od jakiś 2000 lat ich nieprzerwanie prześladują. Symeon powiedział, że Pan Jezus jest znakiem, któremu sprzeciwiać się będą. Kapłan jest kapłanem, a nie cywilem. Jest żołnierzem Pana Boga, musi nosić strój przeznaczony dla niego. Tak samo jak mąż czy żona powinni nosić obrączki.


Wt mar 28, 2017 20:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL