Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:09



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ? 
Autor Wiadomość
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Samoluub napisał(a):
Czemu taką możliwość odrazu odrzucasz ?
Ponieważ nie mam żadnych przesłanek, by ją przyjąć. To na Tobie spoczywa onus, by jakkolwiek choćby uprawdopodobnić istnienie owych iluminatów i ich wpływy na polską politykę. Każdy może rzucić pytaniem "czy blerblanie spotykający się w tajemnicy w piwnicy u Józka kontrolują tajemniczo politykę Azerbejdżanu". Ale jeśli nie przedstawi na potwierdzenie takiego przypuszczenia niczego, to odpowiedź brzmi "nie".


Pn maja 15, 2017 7:33

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
No przeciez o tym dyskutujemy, więc czemu się czepiasz ? Czekamy na opinie i dowody ludzi znających i obserwujących ten proceder : D

Ja nadal nie wiem co Ty chcesz sobie czy komuś udowodnić. Ale dzięki za Twoją opinie bo na tym polega temat x D


Pn maja 15, 2017 14:22
Zobacz profil
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Samoluub napisał(a):
No przeciez o tym dyskutujemy
O czym dyskutujecie? Kto to "Wy"?
Cytuj:
Czekamy na opinie i dowody ludzi znających i obserwujących ten proceder
Jaki proceder?
Cytuj:
Ja nadal nie wiem co Ty chcesz sobie czy komuś udowodnić.
Ja niczego nie chcę udowodnić. To Ty masz za zadanie udowodnić, że w ogóle jacyś "iluminaci" istnieją i że mamy jakiekolwiek przesłanki za tym, że kontrolują to co się dzieje w Polsce. Lub z drugiej strony - że to co się dzieje w Polsce wymaga wyjaśnienia, którym mogłoby być istnienie jakiejś tajnej grupy kontrolującej.
Cytuj:
Ale dzięki za Twoją opinie bo na tym polega temat x D
Nie przedstawiłem tutaj żadnej opinii.


Pn maja 15, 2017 14:26

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Zefciu, Illuminaci to taki zakon i kazda grupa prawie szuka slawy i wladzy, nawet laski w szkole podstawowej kombinuja bo taka natura ludzka. Nie kazdy sobie jednak finansowo pozwolic może, a Illuminaci mogą i nie beda grac na warunkach jawnych czy Twoich gdzie argumenty logiczne padają.

Pytanie brzmi tylko czy pośrednio ingerują/finansują partie bądz mają swoje wtyczki typu Rozstowski, Balcerowicz, Marcinkiewicz itp odmęty.


Pn maja 15, 2017 15:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Samoluub napisał(a):
Zefciu, Illuminaci to taki zakon

Ech... istne Nowe Ateny. Definicja prosta i wyczerpująca, jak definicja konia przez Chmielowskiego.


Cytuj:
i kazda grupa prawie szuka slawy i wladzy, nawet laski w szkole podstawowej kombinuja bo taka natura ludzka. Nie kazdy sobie jednak finansowo pozwolic może, a Illuminaci mogą i nie beda grac na warunkach jawnych czy Twoich gdzie argumenty logiczne padają.


A widzisz zefciu? Ty tutaj onus probandi, a nawet laski w podstawówce są dowodem na słuszność argumentacji. Quod erat demonstrandum.

A ty się z logiką pchasz. Ech...

Cytuj:
Pytanie brzmi tylko czy pośrednio ingerują/finansują partie bądz mają swoje wtyczki typu Rozstowski, Balcerowicz, Marcinkiewicz itp odmęty.

Pytanie jest, mówiąc kolokwialnie, co palisz?

(Najwyżej moderacja wytnie)



I czy bardziej wnerwiasz przez swój styl pisania, czy jednak dostarczasz taniej rozrywki.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn maja 15, 2017 15:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Obrażanie i wyśmiewanie to żaden argument, to tylko potwierdza że dobrze Cie uśpili i zaszczepili gen niewolnika : )


Pn maja 15, 2017 15:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Samoluub napisał(a):
Obrażanie i wyśmiewanie to żaden argument, to tylko potwierdza że dobrze Cie uśpili i zaszczepili gen niewolnika : )


A nie, że jestem ich tajnym agentem, wysłanym żeby wyśmiewać poszukiwaczy PRAWDY*?

(Pisownia wielkoliterowa zamierzona)

A pisząc że "Iluminaci to taki zakon" sam się wystawiasz na pośmiewisko. Przykro mi, ale też mam swoje słabości i wyłapuję takie kwiatki.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn maja 15, 2017 16:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Samoluub napisał(a):
Obrażanie i wyśmiewanie to żaden argument, to tylko potwierdza że dobrze Cie uśpili i zaszczepili gen niewolnika : )

Nie widzę tu obrażania, co najwyżej lekkie natrząsanie się z Ciebie, ale sorry, kolego - sam się wystawiasz.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pn maja 15, 2017 16:30
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
bert04 napisał(a):
Samoluub napisał(a):
Obrażanie i wyśmiewanie to żaden argument, to tylko potwierdza że dobrze Cie uśpili i zaszczepili gen niewolnika : )


A nie, że jestem ich tajnym agentem, wysłanym żeby wyśmiewać poszukiwaczy PRAWDY*?

(Pisownia wielkoliterowa zamierzona)

A pisząc że "Iluminaci to taki zakon" sam się wystawiasz na pośmiewisko. Przykro mi, ale też mam swoje słabości i wyłapuję takie kwiatki.


To tak w skrócie Kermit. Nadal gen niewolnika w Tobie dominuje, ale kwestia czasu i urwiesz się ze smyczy.


Pn maja 15, 2017 18:20
Zobacz profil
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
No prosze: kolega rzuca bezpodstawnymi obelgami a obraza sie za prawde.

Masz jakis pomysl po co sie na tym forum zarejwstrowales? Bo takimi metodami nikogo nie nawrocisz. Sam nie wiesz na co.


Pn maja 15, 2017 18:27
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Oj, zlitujcie się nad gościem. Ziomale też muszą czuć, że ich życie ma sens.


Pn maja 15, 2017 21:38
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Ja chciałbym tylko wiedzieć, ile pieniędzy trzeba mieć, żeby prawa logiki przestawały obowiązywać.


Wt maja 16, 2017 5:10

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Samoluub napisał(a):
Nie kazdy sobie jednak finansowo pozwolic może, a Illuminaci mogą i nie beda grac na warunkach jawnych czy Twoich gdzie argumenty logiczne padają.

Sam się zdemaskowałeś, kasiasty Illuminacie :lol:


Wt maja 16, 2017 13:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Temat niewygodny, zamiatany pod dywan, a ja wam mowie że każdy kto siedzi wyżej w Kościele Katolickim, innym czy polityce już ma bardzo blisko do takich stowarzyszeń. Nigdy sąsiad czy znajomy nie oszukał? Albo rodzina? W sklepie, na uczelni, w nauce, w wierze wszedzie jest jakieś kłamstewko, a pomyśl nad selekcją elit tego świata i najgorszych parchach jakich produkuje system i masz wypisz wymaluj Illuminatów co nie.


Pn maja 22, 2017 19:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: PIS, PO, SLD, PSL pod kontrolą Illuminatów ?
Cóż, nie jest rzeczą nową, że ludzie prości (czy wręcz prostaccy) nie rozumieją niuansów otaczającego ich świata i aby sobie jakoś rzeczywistość poukładać w ciasnej główce, wymyślają sobie chochoła, na którego mogą literalnie wszystko zwalić– czy to illuminatów, czy to reptilian - nie ważne, schemat pozostaje taki sam. Globalny kryzys finansowy – illuminati; nie dostałem podwyżki w robocie – illuminati; sąsiad kupił sobie lepszy samochód niż ja – illuminati; wyszedł mi zakalec zamiast ciasta – pewno illuminati siedzi w piekarniku. :)

Doprawdy ciężko się dziwić że wiara w głupawe teorie spiskowe raczej rzadko idzie w parze z inteligencją i wykształceniem...


Pn maja 22, 2017 19:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL