Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Monolog egzorcysty Piotra Glasa 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Po co ktoś miałby marnować czas na te bzdury patentowane?


Śr lip 05, 2017 17:29
Zobacz profil
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
To tak jak tracisz czas na czytanie o hotelu do ktorego jedziesz na wakacje. Wakacje trwaja 3 tygodnie góra - a wieczność...

Piekło to jeden z hoteli...


Śr lip 05, 2017 17:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Drobna różnica – o hotelach czytam w sprawdzonych źródłach. Natomiast zalinkowane przez Ciebie dyrdymały z tego co wiem ani nie posiadają uznania KRK (ten facet jest protestantem do Twojej wiadomości), ani się nawet kupy z grubsza nie trzymają. Wedle analogii, równie dobrze mógłbym czytać sobie "opinie" o hotelu w sekcji komentarzy na onecie – podobna doza wiarygodności i rzetelności. To że jesteś katoliczką nie znaczy że musisz czy nawet powinnaś wierzyć w każde wyssane z palca bzdury, które ktoś, w dodatku protestant,  pod płaszczykiem "objawień prywatnych" chce Ci wcisnąć. Trochę więcej krytycznej analizy a mniej naiwnej wiary we wszystko co popadnie.


Śr lip 05, 2017 17:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Iago, mamy wierzyć Tobie?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr lip 05, 2017 18:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Alus napisał(a):
To forumowy bobas odgrywa rolę zachwytu na używkami...


Jaka rola? przecież to jest moje życie.

Teresse napisał(a):
Piekło nie jest śmieszne Robek - polecam23 minuty w piekle Bill Wiese
https://www.youtube.com/watch?v=RlNPqSOS6dY


Oglądałem to kiedyś :mrgreen:
I z tego co pamiętam to tam było coś takiego że Bóg czy może to był Jezus, przyglądał się jak ludzie wpadają do tego piekła.
No i do tego że tam ludzie trafili, to najbardziej Bóg się przyłożył, bo przecież po pierwsze Bóg stworzył to piekło, więc jakby Bóg piekła nie stworzył, to również ludzie nie mieliby możliwości żeby do niego wpaść, no i też najważniejsze jest to że jeśli Bóg by nie chciał żeby ktokolwiek do tego piekła trafił, to by spowodował że na świecie by się rodzili jedynie tacy ludzie którzy by byli przeznaczeni wyłącznie do zbawienia.
A przecież tam było mówione, że na widok wpadających ludzi do piekła to Bóg rozpaczał, to tez trochę dziwne, bo jak może wszystkowiedzący Bóg rozpaczać nad tym co od początku po sam koniec zaplanował?
Też trzeba pamiętać że wariatów nie brakuje, więc nie pa pewności że ta wizja piekła jest prawdziwa :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr lip 05, 2017 18:36
Zobacz profil
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Nie jest tak jak piszesz.

1.Piekło nie bylo przeznaczone dla czlowieka a dla upadlych aniolow.
2.Bog nie musial nic tworzyc tylko wycofał swoje Atrybuty.
3.Gostek podaje duzo cytatow z Biblii.


Śr lip 05, 2017 18:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Teresse napisał(a):
Nie jest tak jak piszesz.

1.Piekło nie bylo przeznaczone dla czlowieka a dla upadlych aniolow.
2.Bog nie musial nic tworzyc tylko wycofał swoje Atrybuty.
3.Gostek podaje duzo cytatow z Biblii.


Cytaty z Biblii! :D
No dobra, czyli jednak jestem w błędzie, i Bóg nie wie którzy ludzie trafią do piekła?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr lip 05, 2017 19:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Andy72 napisał(a):
Iago, mamy wierzyć Tobie?


W którym miejscu bystrzaku podawałem coś do wierzenia?

Teresse napisał(a):
3.Gostek podaje duzo cytatow z Biblii.


Protestant podaje "dużo cytatów z Biblii"??!!111 Wielkie nieba, i co my teraz zrobimy? To prawie tak zaskakujące jak spotkanie lekarza w szpitalu albo dziecka w przedszkolu...


Śr lip 05, 2017 20:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Iago napisał(a):
W którym miejscu bystrzaku podawałem coś do wierzenia?

w "Po co ktoś miałby marnować czas na te bzdury patentowane?"

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr lip 05, 2017 20:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Pytam poważnie: cierpisz na jakieś zaburzenia rozwoju, które wpływają na to co piszesz? Nie jest to ad personam ani pytanie złośliwe – po prostu biorąc pod uwagę całą Twoją twórczość i powyższy przykład, uważam to za dosyć prawdopodobne a samą kwestię istotną w kontekście jakichkolwiek polemik z Tobą.


Śr lip 05, 2017 21:02
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Pytanie było, dlaczego mam wierzyć akurat Tobie mówiącemu że to bzdury patentowane?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr lip 05, 2017 21:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Iago napisał(a):
Pytam poważnie: cierpisz na jakieś zaburzenia rozwoju, które wpływają na to co piszesz? Nie jest to ad personam ani pytanie złośliwe – po prostu biorąc pod uwagę całą Twoją twórczość i powyższy przykład, uważam to za dosyć prawdopodobne a samą kwestię istotną w kontekście jakichkolwiek polemik z Tobą.


"Andy72" miał dość poważny kryzys w swoim życiu, i być może z niego jeszcze tak do końca nie wyszedł.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr lip 05, 2017 21:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Andy72 napisał(a):
Pytanie było, dlaczego mam wierzyć akurat Tobie mówiącemu że to bzdury patentowane?


A kto Ci na Dzeusa kazał w to wierzyć??? Na pewno nie ja. Jesteś dorosłym chłopem, masz myśleć samodzielnie i samemu wyciągać wnioski. Trudno o bardziej oczywiste stwierdzenie...


Śr lip 05, 2017 21:45
Zobacz profil
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa.
Teresse napisał(a):
Piekło nie jest śmieszne Robek - polecam23 minuty w piekle Bill Wiese
https://www.youtube.com/watch?v=RlNPqSOS6dY


Myślę ze raczej wypadałoby podchodzić z pewną dozą ostrożności do takich rzeczy czy też ''objawień''. Tym bardziej że autor kanału na Youtube wyznaje wiarę w płaską ziemię, obcych na Syriuszu i Księżycu.


Cz lip 06, 2017 2:03
Post Re: Monolog egzorcysty Piotra Glasa
https://www.youtube.com/watch?v=8Iaj4atgsSI&index=1&list=PLpuPfUqAC0OW_BgYIElxmjInYHj3vRFdI

Fajna playlista.


Cz lip 06, 2017 8:29
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL