Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Dzieją się dziwne rzeczy. Jak mam to rozumieć? 555 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:09
Posty: 2
Post Dzieją się dziwne rzeczy. Jak mam to rozumieć? 555
Chciałbym się przywitać, ponieważ jestem tutaj po raz pierwszy. Mam na imię Marcin.

Zacznę od tego, że kilka miesięcy temu poznałem kobietę, która okazała się osobą bardzo wierzącą. Ja sam byłem raczej nikłej wiary. W miarę rozwoju naszej znajomości zacząłem zbliżać się do Boga i tym samym zacząłem zauważać różne, jak dla mnie dziwne "zjawiska". Pisząc bardzo ogólnie, każda modlitwa powodowała, że dosłownie następnego dnia, różne zbiegi okoliczności sprawiały np. że problemy, które wydawały mi się nie do rozwiązania, zaczęły stopniowo się rozwiązywać oraz stało się kilka rzeczy, które trudno wyjaśnić. O tym napiszę jutro.

Jednak dziś chciałem napisać o tym, co dzieje się od pewnego czasu. Od kilku tygodni budzę się regularnie o godzinie 5:55... Ostatnio zacząłem nawet robić zdjęcia mojego radiobudzika i screeny na telefonie, aby "mieć dowody". Dwa dni temu postanowiłem sprawdzić w internecie czy są jakieś informacje na ten temat. Okazało się, że są. Jak dla mnie wyjaśnienia, które się często przewijają czyli tzw. "Anielskie liczby" są lekko mówiąc mało przekonujące, jednak to się dzieje... Do tego np. w numerologii chińskiej liczba 555 oznacza... cyfrę Chrystusa. Wspomnę jeszcze o wydarzeniu sprzed może dwóch lat, kiedy wygłupiałem się z przyjaciółką i powiedziałem, że pokaże Jej sztuczkę karcianą. Potasowałem karty i wziąłem pierwszą z góry. To była piątka. Przyjaciółka lubi liczbę 5 (nawet ma tatuaż "pięć") więc mówię "Widzisz Natalia - magia". Odkrywam następną kartę: pięć. Mówię "jeśli następna to też 5 to to jest przynajmniej dziwne". Następna karta okazała się "piątką"...

Kryzys nastąpił dziś kiedy rano załączyłem komputer i zauważyłem, że zmieniła się data... na 24.12.2054. To się zdarza, ale przyznacie, że data jest dosyć specyficzna.

Ogólnie z ciekawości za namową znajomej, wpisałem sobie w google "przepowiednie rok 2054"
Jak pewnie się domyślacie, okazało się, że kilka przepowiedni mówi o tym roku, jako o ostatnim roku naszego istnienia.

Wszystko to może brzmi jak brednie, ale uwierzcie mi, że zaczynam się bać...


Pt lis 17, 2017 0:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:09
Posty: 2
Post Re: Dzieją się dziwne rzeczy. Jak mam to rozumieć? 555
Niestety nie mogę już edytować mojego posta, ale chciałem jeszcze dodać, że to nie jest głupi żart. Mam 38 lat i raczej nie posunąłbym się do tego typu niewyszukanych zabaw, tym bardziej, że naprawdę jestem w tej chwili już tą sytuacją mocno zaniepokojony i po prostu szukam odpowiedzi, dlaczego tak się dzieje.


Pt lis 17, 2017 0:50
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Dzieją się dziwne rzeczy. Jak mam to rozumieć? 555
Ta kobieta nie wpędza Cię w chorobę psychiczną?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt lis 17, 2017 1:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL