Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 czym jest i jak będzie wyglądało niebo? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 11:46
Posty: 357
Post czym jest i jak będzie wyglądało niebo?
żeby zacząć rozważania na temat nieba zastanówmy się nad życiem na ziemi. jeżeli przyjmiemy że ziemia będzie trwała & to przecież możemy dojść do wniosku że niebo nie istnieje.

zadajmy sobie jeszcze jedno pytanie: czym jest wiara?

przecież wiara to nie "wiara" z dopuszczalnym błędem pomiaru tylko świadomość istnienia Boga.

czy w Pś pisze że poznamy istote Boga? przecież Bóg to wiara, nadzieja, miłość.

zmieniając jeszcze temat odpowiedzmy sobie po co Jezus umarł na krzyżu. Żeby nam udowodnić że istnieje życie wieczne. a życie jest wieczne kiedy będziemy żyć wiecznie.

adam i ewa według mnie nie zostali wygnain z raju dlatego że zjedli "owoc" tylko dlatego że zgrzeszyli pierwszy raz - dlatego według mnie to nazywa się grzechem tym - proszę mnie sprostować.

sam bym sobie odpowiedział na te pytanie ale nie jestem znawcą Pś a nie ojcem zakonnym.

więc jeżeli ziemia to perpetumobile to będziemy żyć na ziemi razem po ponowym przyjściu Chrystusa.

powtorze się czy niebo to życie w pełnej miłości Boga i bez grzechu?

_________________
jeżeli Bóg to miłość to coś o nim wiem. Jeżeli Bóg to mądrość to go znam. Jeżeli Bóg to nadzieja, to nigdy w Niego nie zwątpiłem. Jeżeli Bóg jest jednym z nas, to lubię ludzi. Jeżeli Bóg to choroba, to zaraźliwa.


So lis 25, 2017 10:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL