Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 problem masturbacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lut 05, 2018 22:46
Posty: 7
Post Re: problem masturbacji
Myślę, że taki marynarz ochoczo spróbuje czegoś nowego po długim rejsie i chętnie odda stery w ręce kobiety.


Cz lut 08, 2018 20:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: problem masturbacji
mapio napisał(a):
Myślę, że taki marynarz ochoczo spróbuje czegoś nowego po długim rejsie i chętnie odda stery w ręce kobiety.


Sprubuje ochoczo po 2 latach rejsu, natomiast jeśli rejs by trwał 30 lat, to już wtedy może być różnie, bo zmiany w psychice mogą być zbyt duże żeby sie przełamać.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz lut 08, 2018 22:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 05, 2018 22:46
Posty: 7
Post Re: problem masturbacji
O marynarza nie martwiłabym się aż tak. Bardziej przejęłabym się jego kobietą, która została na lądzie sama i jest narażona na zdecydowanie więcej pokus. Atak półżartem półserio wiesz co mówi się marynarzach? Podobno w każdym porcie mają kobietę.


Pt lut 09, 2018 9:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: problem masturbacji
mapio napisał(a):
O marynarza nie martwiłabym się aż tak. Bardziej przejęłabym się jego kobietą, która została na lądzie sama i jest narażona na zdecydowanie więcej pokus. Atak półżartem półserio wiesz co mówi się marynarzach? Podobno w każdym porcie mają kobietę.


Jeśli po 30 latach pływania po morzu, taki marynarz wróci do żony, to może być spory problem, i to nie z tego powodu że ta jego żona znalazła sobie innego, ale dlatego że 30 lat bez seksu spowodowało jakieś zmiany w psychice, i zwyczajnie może być z tym problem.
Tutaj opieram swoją wiedze, na tym co wyczytałem na innych forach, gdzie mówią że tak długa przerwa powoduje dość duże kłopoty, z którymi nie sposób sobie poradzić.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt lut 09, 2018 11:51
Zobacz profil
Post Re: problem masturbacji
A co to za mąż, który przez 30 lat swojej żony nie odwiedził? Z tego co wiem to każdy marynarz ma możliwość przyjazdu do domu raz na kilka miesięcy.


Pt lut 09, 2018 12:06

Dołączył(a): Pn lut 05, 2018 22:46
Posty: 7
Post Re: problem masturbacji
Problem powinno rozwiązywać się od razu, gdy się pojawi. Przynajmniej podjąć wspólną próbę zastanowienia się nad nim. Skąd się wziął, co zaniedbaliśmy? Dlaczego ten rejs się przedłuża?

Podryfuję w miejscu kolejne 5, 10 lat może sam się rozwiąże, a tym czasem będę korzystał z alternatywy, która w sumie nie jest dużo gorsza - to nie jest dobry pomysł.

Czy taki mężczyzna nie widzi, że zaczyna źle się dziać? Czemu nie reaguje? Czemu nie odpala racy? Rozumiem na początku można nie dostrzec, że to tak poważny problem i zbagatelizować go, ale kiedy sytuacja się przedłuża, to chyba należy jednak zacząć szukać przyczyny problemu, prawda?


Pt lut 09, 2018 12:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: problem masturbacji
mapio napisał(a):
Problem powinno rozwiązywać się od razu, gdy się pojawi. Przynajmniej podjąć wspólną próbę zastanowienia się nad nim. Skąd się wziął, co zaniedbaliśmy? Dlaczego ten rejs się przedłuża?

Podryfuję w miejscu kolejne 5, 10 lat może sam się rozwiąże, a tym czasem będę korzystał z alternatywy, która w sumie nie jest dużo gorsza - to nie jest dobry pomysł.

Czy taki mężczyzna nie widzi, że zaczyna źle się dziać? Czemu nie reaguje? Czemu nie odpala racy? Rozumiem na początku można nie dostrzec, że to tak poważny problem i zbagatelizować go, ale kiedy sytuacja się przedłuża, to chyba należy jednak zacząć szukać przyczyny problemu, prawda?


Skoro już gadamy o tych marynarzach, to już niech tak będzie :-D i powiedzmy że akurat ten marynarz nie ma żony, a romansować nie będzie bo mu religia zabrania :twisted: więc w tej sytuacji te 30 lat na statku, trzeba żyć w całkowitej cnocie.
Celowo nie wspominam o masturbacji, bo to w końcu grzech więc z tego również by wypadało zrezygnować, i przez 30 lat żyć w czystości, choć wam powiem że osobiście nawet przez internet, nie spotkałem sie z takim przypadkiem, bo dla każdego 40 letniego prawiczka, kwessia masturbacji, jest czymś dość dobrze poznanym.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt lut 09, 2018 18:03
Zobacz profil
Post Re: problem masturbacji
mapio napisał(a):
Masturbuję się, ale nie jest to nałóg. Po prostu przychodzą dni kiedy popęd seksualny jest większy(dni płodne) i wtedy muszę to zrobić. Wiem, że to grzech, że źle robię, ale nie odczuwam dużego poczucia winy… Chciałabym tego w ogóle nie robić. Macie jakieś rady dla mnie? Jak radzić sobie w te dni i jak wzbudzić poczucie winy?
Notuj, co jesz. Może się okazać że amunicji dostarcza pokusom dieta.


So lut 10, 2018 3:37

Dołączył(a): Śr lut 14, 2018 18:25
Posty: 22
Lokalizacja: Kraków
Post Re: problem masturbacji
Blaszak napisał(a):
mapio napisał(a):
Masturbuję się, ale nie jest to nałóg. Po prostu przychodzą dni kiedy popęd seksualny jest większy(dni płodne) i wtedy muszę to zrobić. Wiem, że to grzech, że źle robię, ale nie odczuwam dużego poczucia winy… Chciałabym tego w ogóle nie robić. Macie jakieś rady dla mnie? Jak radzić sobie w te dni i jak wzbudzić poczucie winy?
Notuj, co jesz. Może się okazać że amunicji dostarcza pokusom dieta.


Jeżeli ma duży popęd to znaczy że zdrowo się odżywia :D Jeśli chcesz go wykastrować to poradź mu żeby jadł dużo mięsa tłuszczu i przetworzonego żarcia ;-)


So lut 24, 2018 16:23
Zobacz profil
Post Re: problem masturbacji
Zajc napisał(a):
Jeśli chcesz go wykastrować to poradź mu żeby jadł dużo mięsa tłuszczu i przetworzonego żarcia ;-)
Sam mu to powiedz, a mnie do tego nie mieszaj. Efekty podobne do kastracji można osiągnąć przez nadużywanie ibuprofenu [KopalniaWiedzy]


Wt lut 27, 2018 21:13

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 9:41
Posty: 4
Post Re: problem masturbacji
Ze swej strony polecam książkę "Uwolnij się" https://www.izajasz.pl/ksiegarnia/onanizm


Cz mar 01, 2018 9:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 15, 2018 22:40
Posty: 57
Post Re: problem masturbacji
Co do samego problemu wytrysku - to należy pamiętać, że wiąże się on z utratą z organizmu pewnej ilości minerałów - zwłaszcza cynku (a sperma stanowi naprawdę znaczne rezerwy tego minerału), który jest niezbędny do wytwarzania spermy, ale pełni też kilka innych funkcji. O ile źródła które znam nie kłamią sperma magazynuje około 1/3 rezerw. Składniki te mogą być na powrót wchłonięte do organizmu wraz z nasieniem (które podlega regularnej wymianie). Im facet starszy tym dłużej zajmuje produkcja i wchłanianie niezbędnych składników, z drugiej strony im częstsze wytryski tym produkcja potrafi nieco przyśpieszać. Więc to skomplikowany mechanizm zależności. Do tego dochodzi wpływ hormonów uwalnianych w czasie orgazmu i samego wytrysku do organizmu. Bardzo częste wyrzuty w pewien sposób wpływają na zachowanie. W wieloraki sposób, nieco pozytywny, nieco niespecjalnie. Sprawa więc jest złożona z medycznego punktu widzenia.

Teraz jak to wygląda w różnych religiach.
Faceci od wieków "walili konia" we wszystkich kulturach i religiach. Byli nawet tacy co zrobili z tego sztukę ezoteryczną - patrz masturbacja tantryczna, gdzie osiąga się orgazm bez wytrysku nasienia - ale nawet mistrzowie tantry co jakiś czas "kończą na lepko" (co najmniej co 100 sesji (wliczając stosunki), jeśli to kogoś interesuje, co odpowiada mniej więcej 3 miesiącom).

O mnichach katolickich też wspominano w wątku iż u nich potrzeba nie wygasa.

Do tego masturbują się nawet osoby aseksualne, nie ma ona u nich związku z poczuciem podniecenia seksualnego a masturbując się nie myślą o niczym seksualnym. Ma ono czysto fizjologiczne podłoże. Pytanie czy osoby aseksualne masturbując się grzeszą? Wszak nie ma masturbacja u nich podłoża "lubieżnego".

W skrócie - kto jakby się nie starał, prędzej czy później dojdzie.


Cz mar 15, 2018 23:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL