Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:45



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 588  Następna strona
 Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy 
Autor Wiadomość
Post Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Matka Boża objawiając się bł. Alanowi de Rupe dała 15 obietnic tym, którzy odmawiają Różaniec Święty:

Ktokolwiek będzie Mi służył przez odmawianie Różańca otrzyma wyjątkowe łaski. Obiecuję moją specjalną obronę i największe łaski wszystkim tym, którzy będą odmawiać Różaniec. Różaniec stanie się groźną bronią przeciw piekłu, zniszczy, pomniejszy grzechy, zwycięży heretyków. Spowoduje on, że cnoty i dobre dzieła zakwitną otrzyma on od Boga obfite przebaczenie dla dusz, odciągnie serca ludu od umiłowania świata i jego marności, podniesie je do pożądania rzeczy wiecznych. Och, taka dusza uświęci siebie tym sposobem. Dusza, która poleci Mi się przez odmawianie Różańca nie zginie. Ktokolwiek będzie odmawiał Różaniec i odda się rozmyślaniom nad jego świętymi tajemnicami, nigdy nie będzie pokonany przez niepowodzenia. Bóg nie będzie go karał w Swojej sprawiedliwości, nie zginie śmiercią niespodziewaną, jeżeli będzie sprawiedliwym, wytrwałym w łasce Bożej i będzie godnym życia wiecznego. Ktokolwiek będzie miał prawdziwe nabożeństwo do Różańca nie umrze bez sakramentów. Wierni w odmawianiu Różańca będą mieli w życiu i przy śmierci światło Boże i pełnię Jego łaski. Uwolnię z czyśćca tych, którzy mieli nabożeństwo do Różańca. Wierne dzieci Różańca zasłużą na wysoki stopień chwały w niebie. Otrzymacie wszystko o co prosicie prze odmawianie Różańca. Wszystkich, którzy rozpowszechniają Różaniec będę wspomagała w ich przebaczeniach. Otrzymałam od Mojego Boskiego Syna obietnicę, że wszyscy obrońcy Różańca będą mieli za wstawienników cały Dwór Niebieski, w czasie ich życia i w godzinę śmierci. Wszyscy, którzy odmawiają Różaniec są Moimi synami i braćmi Mojego Jedynego Syna, Jezusa Chrystusa. Nabożeństwo do Mojego Różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do Nieba.

Chciałbym zaproponować utworzenie na naszym forum Grupy różańcowej.
Potrzebne jest min. 20 osób chętnych odmawiać jedną dziesiątkę Różańca codziennie.
Ze swej strony oferuję robić przydział tajemnic oraz dopisane intencje papieskie na każdy miesiąc.
Bardzo proszę o zgłaszanie się osób chcących dołączyć do wspólnej modlitwy różańcowej.
W tym wątku lub na moje PW.


So wrz 08, 2012 19:16
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
ok. zgadzam się, ale z zastrzeżeniem, ze mogę odwołać. poza tym, obawiam się, ze możesz mieć trudności w zebraniu tych "20tu wspaniałych" na tym forum.


So wrz 08, 2012 20:02
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dzięki za odzew :) Jeszcze 18 osób.


So wrz 08, 2012 20:11

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
popieram , i włączam się . zostaje 17 .

miłej niedzieli i smacznego obiadku wszystkim .


N wrz 09, 2012 10:31
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Zgłaszam się :)


N wrz 09, 2012 10:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Alus jest osobą 16, a ja będę 15. Podoba mi się ten pomysł.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Wt wrz 11, 2012 13:28
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Mamy więc... :
1. mkb
2. Dariusz-555
3. Alus
4. Iwona19
5. Arek
... 5 osób.
Czekamy na następne :)


Wt wrz 11, 2012 21:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
mkb napisał(a):
ok. zgadzam się, ale z zastrzeżeniem, ze mogę odwołać. poza tym, obawiam się, ze możesz mieć trudności w zebraniu tych "20tu wspaniałych" na tym forum.

Mkb, myśl bardziej optymistycznie. A może się uda?

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Wt wrz 11, 2012 21:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2009 14:36
Posty: 87
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Tyle, że do utworzenia Róży różańcowej potrzeba kapłana. Inaczej będzie to wspólnota modlitewna modląca się na Różańcu. Wiem, bo też chciałem kiedyś zakładać. Ale sam pomysł jest bardzo dobry. Trzeba zachęcać do modlitwy różańcowej.

_________________
''Kochajcie i odmawiajcie różaniec''


So wrz 15, 2012 18:45
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
to ilu osób jeszcze trzeba?


So wrz 15, 2012 19:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2012 16:01
Posty: 107
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Jestem chetna również sie wlaczyc do modlitwy i ofiarowac za kogos zawsze moja dziesiatke:)


So wrz 15, 2012 21:09
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dołączyli:

1. mkb
2. Dariusz-555
3. Alus
4. Iwona19
5. Questa
6. saraaa
7. Arek

... a gdy uda się zebrać grupę to będzie i kapłan.
Na razie dam znać na facebooku.
Zapraszamy chętnych! :)))


Śr wrz 19, 2012 15:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
A może jak zbierze się całą grupę to ustali się jakąś godzinę konkretną do odmawiania tego różańca, wiecie tak wspólnie. Modlitwa wspólnotowa ma wielką siłę. Znam jeden taki profil na Facebooku, w którym jest wspólny różaniec o 21:30?

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Śr wrz 19, 2012 20:04
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
6.Mariel :)
Jak myślicie o konkretnej godzinie to proszę później niż 21.30


Śr wrz 19, 2012 20:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Na profilu wiara.pl na Facebooku już zamieścili link do tego naszego wątku

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Śr wrz 19, 2012 21:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 588  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL