Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 23:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 45  Następna strona
 Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przypadku 
Autor Wiadomość
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
homo_homini_canis_est napisał(a):
To zanim mnie zbanujecie, powiem może najważniejsze słowa, dla których tu i w ogóle w świecie jestem:

Jezus Jest prawdziwie Synem Bożym, Panem wszelkiego Stworzenia, Świata i Wszechświata.


No jasne! Nie znajdziesz postów Alus potwierdzajacych Twoje KŁAMSTWA, dlatego przeczuwasz ban...

Słowa które napisałes na koniec postu...sa w Twoim wydaniu zwykłym szyderstwem...


Wt paź 02, 2012 13:10
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
humalog napisał(a):
Kolejny raz posługujesz sie kłamstwem i manipulacja!!!

homo_homini nie manipuluje, tylko wyciąga zdecydowanie zbyt daleko idące (zawsze jak najgorsze) wnioski, a potem się do tego nie przyznaje, gdy ktoś zwróci na to uwagę.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt paź 02, 2012 13:11
Zobacz profil
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
homo_homini_canis_est napisał(a):
To zanim mnie zbanujecie, powiem może najważniejsze słowa, dla których tu i w ogóle w świecie jestem:

Jezus Jest prawdziwie Synem Bożym, Panem wszelkiego Stworzenia, Świata i Wszechświata.

Za to^to Cię raczej nikt nie będzie banował ;)



Możecie już wrócić do tematu bioenergo??


Wt paź 02, 2012 13:14
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Podam tylko cytat, o który prosiła MARIEL:

Cytuj:
Chrystus, który precyzyjnie powiedział - Królestwo moje nie jest z tego świata - Król nieba i ziemi nie potrzebuje potwierdzenia tego faktu od ludzi.

To, że Chrystus tak powiedział, nie oznacza tego, że gorszący sprzeciw wobec Jego uroczystej intronizacji na Króla Polski jest uzasadniony słowami Jezusa - to jest jedynie interpretacja Alus.

viewtopic.php?p=631396#p631396

W temacie było znacznie więcej stron niż aktualne 8. Dopiero w wyniku interwencji użytkowników, i dramatycznego apelu jednego z nich, moderacja zabrała się za wycinanie tych najbardziej gorszących i najbardziej niezgodnych z Ewangelią postów.
Charakterystyczne jest i zabawne, że Alus, która pracuje na forum od bodaj 10 lat i ma wynik około 6 postów dziennie, w tym newralgicznym temacie niemalże milczy.

"Milczy" bo jej posty o władcy tego świata, wszystkie zostały usunięte.
Oczywiście nie mogę tego udowodnić, bo nie dysponuję archiwalnymi gorszącymi wymianami zdań. Radziłbym tego nie wydobywać, MARIEL.
Jeśli sobie życzycie, to mogę odwołać twierdzenie, ze Alus twierdziła na forum i przekonywała wielokrotnie, że Panem tego świata jest Szatan.
Z pewnością nie widzę już na to dowodów na forum.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Wt paź 02, 2012 13:43
Zobacz profil
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Bardzo proszę o odwołanie, będzie to na pewno krok w dobrym kierunku.


Wt paź 02, 2012 13:47
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Odwołuję twierdzenie, że Alus twierdziła na forum i przekonywała wielokrotnie, że Panem tego świata jest Szatan. :)

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Wt paź 02, 2012 14:03
Zobacz profil
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
homo_homini_canis_est napisał(a):
Odwołuję twierdzenie, że Alus twierdziła na forum i przekonywała wielokrotnie, że Panem tego świata jest Szatan. :)



ALEŻ PANIE HOMO_HOMINI - PANEM TEGO ŚWIATA JEST SZATAN - CZYTAJ UWAŻNIE BIBLIE -nie ma w tym kłamstwa :)


Cz paź 04, 2012 1:30

Dołączył(a): Pt lis 04, 2011 20:22
Posty: 296
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Piszesz, że bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przypadku.
To znaczy, że masz wątpliwości?
Jesli mój wikary mówi o zagrożeniu ze strony bioenergoterapeutów na kazaniu co niedziela to ja mu bezgranicznie wierzę. On jeszcze nigdy się nie pomylił

_________________
*****


Pt paź 05, 2012 19:03
Zobacz profil
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Może nie chodzi o wątpliwość a o zrozumienie czy działa to w każdym przypadku w mniejszym bądź większym stopniu .Poznałam człowieka który takowe możliwości posiada jednak nie wykorzystuje ich w takich celach jak właśnie bioenergoterapeuci.Nie wie dlaczego " to ma" nie wie " skąd ma" - wie - " że ma"


So paź 06, 2012 3:11

Dołączył(a): Pn lip 23, 2012 14:58
Posty: 71
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Za życia papieża JP II "myszy tak nie harcowały" w tym temacie.


So paź 06, 2012 5:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 13, 2005 18:36
Posty: 116
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Pora na wybiórcze podsumowanie:
Magdalena_i napisał(a):
... bioenergia nie jest produktem samego człowieka, nie jest to możliwe, człowiek jest tylko jej przewodnikiem i przekaźnikiem takiej energii.Gdyby człowiek był twórcą takowej energii żaden egzorcysta w Kościele nie byłby potrzebny ...

jak najbardziej,
MIXer napisał(a):
...Energia zdolna do uzdrowienia z choroby może pochodzić nie tylko od Boga, ale także od złych duchów. ... Korzystają z tej mocy, by przekonać człowieka, że najważniejsze w życiu jest bycie zdrowym, a nie służba Bogu.
Bioenergoterapeuci zazwyczaj nie przyzywają imienia Jezusa Chrystusa, ale powołują się na siłę niewiadomego pochodzenia. Taka terapia jest zła w każdym przypadku.

oczywiście, ponieważ:
silgar napisał(a):
... oddziaływanie duchowe może pochodzić tylko od Boga albo od Szatana ...

jednak
helleki napisał(a):
...
Dopiero jak zaczęły się pojawiać się nowe choroby na miejsce " wyleczonych " a przede wszystkim problemy w życiu duchowym, relacjach z Bogiem , to zaczęto zastanawiać się nad naturą tych "uzdrowień " i kto za tym stoi...

i dlatego
Magdalena_i napisał(a):
... tworzą się mszę uzdrawiające, egzorcyzmy uwalniające, internet jest zasypany różnymi rodzaju uwolnieniami przez Duchownych i świadectwami ludzi doświadczonych przez działania bioenergoterapeutów.Wypowiedzi egzorcystów czasem dają bardzo do myślenia - wszystko ostrożnie jednak ukierunkowane jest w stronę działania Złego Ducha...
...Z tego co wiem działania bioenergii otwierają u człowieka wolną drogę dla Złego Ducha ( za przyzwoleniem człowieka) jeśli do tego dojdzie człowiek w większości przypadków nie zdaje sobie sprawy z czym ma do czynienia.Mogę otwarcie przyznać iż w takich przypadkach ludzie zdani są sami na siebie.Duchowni pomimo studiowania teologii nie mają pojęcia jak w takiej sytuacji się zachować i co zrobić...


Aleksander napisał(a):
...
można tylko przypuszczać na podstawie zgłoszeń osób wiernych do egzorcystów i ich późniejszych świadectw, że oddziaływanie bioenergoterapii ma złe skutki...


Bioenergoterapeuci i inni magowie, okultyści, ezoterycy, tarociści itd. (że tak wrzucę do jednego worka) - jeżeli tylko zdają sobie sprawę z jakimi mocami się zadają starają się świadomie, bądź nieświadomie w jakiś sposób zabezpieczać się przed ryzykiem otwarcia się na działanie Zła. Mają na to różne metody. Np. w magii zwykle wykonują różne rytuały ochronne, mające ich zabezpieczyć. Spotkałem się również z przywoływaniem świętych chrześcijańskich lub archaniołów jako strażników własnego bezpieczeństwa. Jakoś tak się dziwnie składa, że ci którzy stosują (stosowali) tą ostatnią metodę ochrony mieli bardzo małe osiągnięcia magiczne (magowie, okultyści) lub lecznicze (bioenergoterapeuci). Bywały sytuacje, że dyskretna modlitwa do Boga (w myślach) jednego z uczestników rytuału lub seansu uzdrawiania przeszkadzała lub uniemożliwiała wykonanie rytuału.

Moim skromnym zdaniem sama intencja i działania uzdrawiacza nie są złe same w sobie, natomiast swoim działaniem (najczęściej nieświadomie) otwiera drogę dla osobowego, inteligentnego zła. Myślę, że swoje miejsce ma tutaj również grzech pychy. Ego uzdrawiacza syci się złudzeniem posiadania mocy, podczas gdy tak naprawdę jest tylko przewodem-kanałem dla nieznanej tak naprawdę siły.

Trudno tak na 100% od razu sprawdzić czy dana moc pochodzi od Dobrego czy od Złego. Jakąś wskazówką może być zachowanie "uzdrawiacza". Jeżeli ktoś uzdrawia własną 'bioenergią' lub jakąś inną energią kosmiczną to należy się go bać i uciekać jak najdalej. Jeżeli zaś uzdrowienie dokonało się na skutek i w atmosferze modlitwy do Boga, a osoba za pośrednictwem której to się stało, wycofuje się skromnie jako nieużyteczny wykonawca woli nieba negując swoją zasługę. - takich ludzi należy szanować, a nawet naśladować ich życie.

Nie jestem znawcą żywotów Świętych, ale wydaje mi się że przynajmniej niektórzy z nich mieli dar uzdrawiania (jeżeli tak można powiedzieć), ale nie była to przecież komercyjna bioenergoterapia jaką znamy współcześnie, ale raczej dar od Boga, polegający na umiejętności wypraszania od Boga zdrowia dla bliźnich. Czy taki człowiek został świętym po to by uzdrawiać? raczej nie. Jego dar pojawił się jako "efekt uboczny" jego świętości.

helleki napisał(a):
... Świadectwa osób , które doświadczyły różnych łask od Pana a między innymi uzdrowienia z chorób, poczęcia się dzidziusia czy nawet otrzymania dobrej pracy usłyszysz i przeczytasz na stronie http://www.mimj.pl
...


Dla mnie wniosek może być tylko jeden: od bioenergoterapii trzymać się z daleka i ostrzegać przed nią innych. A czy w każdym przypadku jest niszcząca? Na szczęście nie w każdym, bo niektórym udaje się wydostać z tej pułapki.

_________________
Zrozum aby uwierzyć, uwierz aby zrozumieć.


N paź 07, 2012 20:10
Zobacz profil
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Świetne zakończenie donpedro i dobrze wyciągnięte wnioski .Nigdy jednak do końca nie będziemy wstanie odróżnić całkowicie działania jednego i drugiego, możemy tylko mieć nadzieję, iż postępujemy słusznie.
Nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć i racjonalnie zdiagnozować dlaczego ludzie dotknięci przez " dotyk bioenergii" potrafią przewiedzieć przyszłość , przecież Szatan nie zna przyszłości, tak powie każdy kapłan - więc dlaczego wiedzą?
Nie dla człowieka jest spojrzenie w Boga , nie dla człowieka jest Jego zamysł.Jak to kiedyś ktoś powiedział - " Bóg bardziej kocha człowieka niż Anioły" - człowiek musi przejść przez puszczę życia by trafić na Jego ślad , musi omijać sidła, czasem wpada w pułapki lub siedzi w gęstych zaroślach bezradności. Jednak z ciemnych pułapek Szatana Bóg sam nas wyciąga ponieważ wtedy wiemy że NIKT PRÓCZ BOGA nie jest w stanie nam pomóc, wtedy JESTEŚMY TEGO ŚWIADOMI - IŻ NIKT TYLKO BÓG .
Anioły cieszą swoje serca Miłością , karmione non stop nie pragną, czerpią cały czas, nie ma dla nich ani jednej chwili pragnienia Boga, One Go mają, One przeżywają wieczność w każdej sekundzie swojego istnienia, One niczego nie potrzebują, One wiedzą że w danej chwili otrzymują wszystko co jest do istnienia Im potrzebne i to wystarczy za wszystko.Całkowite wypełnienie istnienia Bogiem.

Człowiek musi się natrudzić na ziemi i Bóg o tym wie.


N paź 07, 2012 20:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2012 11:32
Posty: 318
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
biznes-info napisał(a):
Bardzo trudno uwolnić się od takiego magicznego pojmowania świata, podobnie jak kuzynowi Froda od myśli o pierścieniu. Nawet ja sam obecnie mam z tym problem. A co np sądzicie o orgonicie? Sam z pewną ostrożnością testuję, obmadlam tą sprawę, i wydaje mi się że istnieje ta energia orgonowa, tylko wiedza na jej temat nie jest podana masom.

http://chem-trails-everyday.blogspot.co ... ction.html

Ponawiam pytanie: Czy ktoś z Was zetknął się z tym?

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Pn paź 08, 2012 11:52
Zobacz profil
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Pierwszy raz słyszę o energii orgonowej, człowiek jednak wszystko jakoś musi nazwać.


Pn paź 08, 2012 14:07

Dołączył(a): Pn lip 23, 2012 14:58
Posty: 71
Post Re: Bioenergoterapia- niszczycielska siła-czy w każdym przyp
Magdalena_i napisał(a):
Może nie chodzi o wątpliwość a o zrozumienie czy działa to w każdym przypadku w mniejszym bądź większym stopniu .Poznałam człowieka który takowe możliwości posiada jednak nie wykorzystuje ich w takich celach jak właśnie bioenergoterapeuci.Nie wie dlaczego " to ma" nie wie " skąd ma" - wie - " że ma"

Napisz co ten Twój znajomy "to ma" co to takiego jest co ma.
Bo podobno "bioenergoświęci" nic nie maja oni tylko przekazują, a to może robić każdy i Ty też jak poćwiczysz to się nauczysz. "Jednym to wychodzi lepiej innym trochę gorzej bo śpiewać każdy może"


Pn paź 08, 2012 15:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 45  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL