Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 20:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 Diabelski Kotek? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Diabelski Kotek?
Zaraz, zaraz, a czy KISS nie jest przypadkiem skrótem od Kochajmy I Sławmy Szatana, a?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt lut 28, 2014 13:41
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Ale czytając od tyłu dostajesz "Sławimy Stwórcę I Kościół".


Pt lut 28, 2014 14:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
proxy tak jak już się wcześniej wydałeś ,lubisz sprowadzać rozmowę na swój ulubiony grunt kłótnię.Ja nie będę z tobą polemizował i wchodził na twój grunt bo to nie przystoi katolikowi ,wdawać się w zaczepki ,przy czym pan tylko się nakręca.Nie potrafi pan pojąć kim jest BÓG ,NIEBO ,piekło.Tego nikt panu na siłę nie wpoi ,puki pana serce jest nie czułe na miłość BOŻĄ.Szuka pan zwady i powodów do kłótni by siać zamęt ,szkoda mi pana bo BEZ BOGA NI DO PROGA.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


So mar 01, 2014 8:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Diabelski Kotek?
A Ty wstawiasz wykłady kłamczuchów. Ha?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So mar 01, 2014 8:36
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Panie MK, racz pan zauważyć, że nie kłócę się z wszystkimi jak leci, ani o wszystko, co ci ludzie powiedzą...

Do rzeczy: Bóg docierając do człowieka posługuje się słowem, Szatan zaś, jak wiadomo, Boga tylko małpuje (albo nie umie, albo nie chce inaczej). Co to jest: słowo? To jest symbol, z którego można odcyfrować jakieś znaczenie. Wniosek: zarówno Bóg, jak i Szatan stają się całkowicie bezsilni wtedy, kiedy sens ich słów do człowieka nie dociera, kiedy człowiek w ich słowach słyszy bełkot.

Wniosek: człowiek nieświadomy "zagrożeń duchowych", kiedy na takowe się natknie, nie zrozumie zupełnie, czego od niego to "zagrożenie duchowe" chce i pozostanie absolutnie bezpieczny. Przykładowo, spodoba mu się muzyka zespołu Kiss albo nie, ale wszystkie sygnały typu "I Love Demon" przelecą koło niego niezauważone. Lub, co lepsze, obśmiane.

Dlatego właśnie wykłócam się z panem, Panie MK, o pańskie "uczulanie", które w istocie jest zarażaniem alergią. W dodatku, w jakim dziale...


So mar 01, 2014 8:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
A ja panu powiem w ten sposób ,wielką wygraną szatana jest to że ludzie są tak zmanipulowani przez niego że w niego nie wieżą.A on jest i istnieje tak jak i BÓG jeśli uważasz to co mówi BÓG czy szatan za bełkot to jesteś po jego stronie a on duszę którą pochwyci szybko nie puszcza,trzeba mieć naprawdę ogromną wolę walki aby się wyrwać z jego szponów.Pan widzę że wieży w naukę?A ta także jest zmanipulowana przez złego bo nawet ludzi opętanych przypisano jako objaw chorobowy.A co się nie da wytłumaczyć jak choćby to :

http://www.youtube.com/watch?v=R0ywm8ILDYs

to w suwa się między bajki i to jest wyraźne działanie złego na ogłupioną naukę jemu poddaną.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


So mar 01, 2014 9:47
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
No to wykręć-że pan sobie wreszcie korki w mieszkaniu; prąd elektryczny to również nauka.


So mar 01, 2014 10:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
co do nauki to gdy gubi trop i wchodzi na temat BOGA to wtedy zły oddziały wuje na tych mądrych ludzi i wmawia im to że to głupota.A człowiek jest niczym w walce z bytem ,nawet ten najmądrzejszy jak np Einstein .Jeśli się nie ma BOGA w sobie to ogłupi najznamienitsze umysły.A to co jest nauką daną np.prąd elektryczny to fakt którego zły nie musi obalać.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


So mar 01, 2014 10:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
a i widzi pan dobry dał pan przykład pan ma wiedzę naukową i w chwili gdyby złemu zależało na tym aby obalić np. to że prąd nie istnieje to by pan w to nie uwierzył i wychaczył by pan kłamstwo złego ,bo ma pan wiedzę ,tak ja mam wiarę i dowody na istnienie BOGA i zły nie może mi tego wyperswadować.Natomiast pan się pogubił i robi z panem co zechce sprawiając pozory że to pana intelekt jest ważniejszy od wiary.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


So mar 01, 2014 10:58
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Podsumowując: Szatan w pańskim życiu działa aktywnie i non-stop, Boga natomiast w ogóle pan nie spotkał - ma pan tylko wiarę i dowody. Panie MK: nie wiem, z jakiej otchłani dolatują pańskie posty, ale bardzo pana pana proszę - no kurka wodna - trzymaj-że się pan od dzieci z daleka...


So mar 01, 2014 11:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
i kto to mówi pan czy ten dla którego pan nie wieży a mu służy.To pan ma wielki problem z którego nie chce się pan uwolnić ,pana sprawa ale ta droga prowadzi wprost do otchłani.Ma pan wszystko podane na tacy ale zły w panu więcej ma do powiedzenia niż pan sam.Da BÓG a kiedyś może się pan ocknie tylko aby nie było za późno.Życzę panu NIEBA z BOGIEM.:)

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


So mar 01, 2014 12:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
A to są ideały jakie mi przyświecają i jakie staram się wpoić swoim dzieciom ,darowanym nam przez BOGA.

http://www.sorkovitz.blogspot.com/2014/ ... .html#more

A co pan przekazuje swym potomkom?

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


So mar 01, 2014 13:17
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Ja nie mam jeszcze potomków. Gdybym miał, tobym im wygóglał tę historię o pewnym oficerze, nie pamiętam, NSZ chyba, który w 1944 poszedł do Niemców i powiedział im tak: wy przestajecie być naszymi wrogami, bo opuszczacie Kraj; pozwólcie nam się ewakuować z wami. I w ten sposób bezpiecznie wyprowadził swoich ludzi na Zachód.

Pan natomiast uczy swoich potomków, że słusznie jest dać się zaszlachtować w bezsensownym boju w stanie kompletnego naprucia Niepodległą jak wódką czy innym narkotykiem. Powinszować pomyślunku, panie MK. Moi potomkowie (jeśli będę ich miał) będą oficerami; pańscy góra kapralami.


So mar 01, 2014 13:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
to niech będą i szeregowcami nawet ale BOGA niech mają za przywódcę a nie demona pieniądza.A BÓG rozstrzygnie kto wartościowszy.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


So mar 01, 2014 13:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Diabelski Kotek?
Możecie się kłócić gdzie indziej:?: :?: :?: :!: :!: :!:

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


So mar 01, 2014 13:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL