Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 slyszal ktos moze....? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 7:53
Posty: 4
Post slyszal ktos moze....?
Hm, czy ktos z Was moze wie, co to za numer 16, chyba z gadu gadu... ostatnio weszlam sobie na jakas stronke, a tam info wszedzie o tym numerze...??


Pn lip 14, 2008 9:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Google nie gryzą...

ekipa gadu-gadu na 16 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała do licytacji specjalny numer gg właśnie "16". Ktoś go kupił za 13 900,00 zł i postawił na nim bota (na silniku Alice), więc teoretycznie ten numer działa i można sobie z nim pogadać. Więcej masz w mojej generacji pon numerem użytkownika > http://www.mojageneracja.pl/16

Pozdrawiam.

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Pn lip 14, 2008 10:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 7:53
Posty: 4
Post 
o dziekuje...
hm zadalabym jeszcze jedno pytanie, co to bot, no ale sprawdze sobie juz na google :P

Dzieki za info:)


Wt lip 15, 2008 8:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Program wykonujący coś automatycznie, a akurat Alice wyposażono w sztuczną inteligencję i przynajmniej w komercyjnej wersji można z nią prawie inteligentne rozmowy prowadzić ;)

Nie mniej skorzystanie z google wskazane ;)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Wt lip 15, 2008 10:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 12:34
Posty: 3
Post 
rozmawiałem z bootem, ale nie doszliśmy do żadnego kompromisu, nie zna się na religii


Wt wrz 15, 2009 14:48
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 25, 2013 11:20
Posty: 2
Post Re: slyszal ktos moze....?
No dokładnie taki program, który będzie robił to co mu się zasugeruje i zaprogramuje. Od razu widać jak się pewne czynności powtarzają i piszę w oderwaniu od tego co my piszemy - znaczy że BOT


N wrz 29, 2013 10:22
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 14, 2013 11:44
Posty: 2
Post Re: slyszal ktos moze....?
Co roku Wielka Orkiestra świątecznej pomocy dostaje od Gagu-Gadu króciutki numer na licytacje.


Pn paź 14, 2013 12:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 14, 2013 11:44
Posty: 2
Post Re: slyszal ktos moze....?
Nie da się edytować postów ?

_________________
[url=http://naprawapiecykow.rzeszow.pl]naprawa piecyków rzeszów[/url]


Wt paź 15, 2013 13:56
Zobacz profil
Post Re: slyszal ktos moze....?
O ile kojarzę po 10 minutach od zapisania posta możliwość edycji znika. Nie wiem tylko, czy czas wynosi 10 minut od ostatniej edycji czy od pierwszego wstawienia?


Wt paź 15, 2013 14:00

Dołączył(a): Wt paź 22, 2013 16:01
Posty: 1
Post Re: slyszal ktos moze....?
pati78 napisał(a):
Nie da się edytować postów ?

Nie


Wt paź 22, 2013 16:03
Zobacz profil
Post Re: slyszal ktos moze....?
Pati jak chcesz możesz to przeczytać jak cie nie zmeczy. Też mi to doskwiera. Nie da się edytować - na innych forach które istnieją ponad 10 lat - na których jestem - edycja nikomu nie przeszkadza - i serio nigdy nie dochodziło do manipulacji, a jedynie poprawiano swe posty, żeby być lepiej zrozumianym - jedynie na "wierze" są ludzie którym wadzi edycja - maja paranoje, że ktoś może coś zmanipulować - (censored) prawda - ja na forach z edycją tego nigdy nie zauważylem - ale na wierze sraja w majtki bo ktos może sie poprawić, że mu nie wyszło, uważa coś za lepsze, chciał sie lepiej wyrazić - na forum niestety użytkownicy twierdza ze poprawienie się na lepsze to manipulacja. Naprawdę mają problem - a tego że to właśnie powoduje problemy - stresy i frustracje nie zauważają i gadają bzdury - to mobilizuje, żeby się dłużej zastanawiac. Ale nie rozumieja tego, że w ostateczności wcale brak edycji nie prowadzi do dłuższego zasstanawiania. Powiem wiecej powoduje wiecej problemów. Każde słowo jest jednocześnie zostawianiem na siebie pulapek - zawsze. Dlatego powinna być edycja. Gdyby mozna je poprawiać chyba oczywiste jest że byłoby to lepsze - nie tylko słuzyło komfortowi - psychicznemu, ale i przyslużyło się lepszej prezentacji postów - czytelności - i każdy prezentowałby się tak jak rzeczywiście najbardziej tego chciał. A tu tylko stress, czy zdążę zedytować przez dziesięć minut. Jak sie diabeł spieszy to sie człowiek cieszy czy jakos tak - nie odwrotnie - ja się czasem nie chcę stresować.

Komfort psychiczny jest naprawdę ważny - ale nie zwraca sie tu na to uwagi.
Tak naprawdę tłumaczenie, że brak edycji motywuje do zastanawiania się, jest bzdurą - ja się zastanawiam bez względu, czy jest edycja czy nie jest. Różnica polega tylko na tym że sie bardziej stresuję czy zdążę zedytować....Czy jest czy nie jest tak samo sie zastanawiam. Brak edycji tylko bardziej stresuje. No ale widać że forum jakoś nie chce brać pod uwagę komfortu psychicznego.

Tylko proszę mi bezmózgowych postów nie pisać - ja zdążę, mi to wystarcza, ja wiecej nie potrzebuję -

Ja nie jestem tobą i mi nie wystarcza egoisto - stawiam, że taki nie jesteś. Myśl sobie w myślach, ale nie pisz mi absurdalnych postów - tego typu. Gdy by była edycja na czytelności forum by zysskało, a ten post miał by mniej literówek, i lepiej bym go poprawił, lepiej byłby napisany. Mówie serio - byłby lepszy właśnie dla ciebie - nie tylko dla mnie. Czasem wolałbym ci ścian tekstu niewysyłać i lepiej pomyślałbym co nalezy wyłowić z tekstu. Doszedłbym do wniosku czy wybrać syntezę, czy dłuższy opis w celach precyzji. Zdania mogłyby być ciekawsze, może miałbym wiecej czasu na zwarte nierozwlekłe prezentowanie zdań - ciekawszy styl. Chciałem to naświetlić - dlatego wybacz długość. - to tyle w kwestii edycji.

A jeszcze jedno usuwanie ostatniego posta trwa tylko minutę - edycja tylko 10 minut - gdyby usuwanie ostatniego posta w wątku było nieograniczone czasowo nie byłoby postów pod postem - i naprawdę mniej problemów (usuwanie ostatniego nie daje możliwości manipulacji - ale to wiesz) - więc to byłby jakiś kompromis zwolenników bzdurnego w moim odczuciu braku edycji (czyt 10 minut)

Tylko znów proszę mi bezmózgowo nie odpowiadać typu "przecież możesz wypowiedż usunąć edytujac post" - więc minuta generalnie to 10 minut. taki sam efekt - durny nie jestem - a jak nie zauważyłeś to ja zupełnie o czym innym - zastanów się o czym ja tu mówię i co tak naprawde chodzi - ktoś już tak genialnie mi to tłumaczył - napisałem to na wypadek jakby mi ktoś tak odpowiadał jeszcze raz takimi tekstami - napisałem już chyba jak wołu - spoko ty nim nie jesteś i mi nie odpiszesz- napewno jakąś pułapke na siebie zostawiłem - ty też uważaj bo masz tylko 10 minut. - chcialem napisac coś o botach - się rozluźnić ale z powodu, że zauważacie ten problem co ja chciałem dookreślić coś - troche słabo sie rozluźniłem - no ale co tam i jak zwykle mam tylko 10 minut. Proszę mi nie wyrzucać za dużo - to wina 10 minut - byloby lepiej, gdyby nie to.


N lip 13, 2014 2:35

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: slyszal ktos moze....?
Opisz swoje problemy lekarzowi, powinieneś się załapać przynajmniej na Xanax. Nawet rodzinny może przepisać.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N lip 13, 2014 16:40
Zobacz profil
Post Re: slyszal ktos moze....?
Acha dzięki - juz jest lepiej, choć nie specjalnie mi pasuje branie chemii - lek który moze pomóc może na co innego zaszkodzić - prawie zawsze tak jest - no ale dzieki


Pn lip 14, 2014 5:29

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 16:27
Posty: 331
Post Re: slyszal ktos moze....?
emesz napisał(a):
No dokładnie taki program, który będzie robił to co mu się zasugeruje i zaprogramuje. Od razu widać jak się pewne czynności powtarzają i piszę w oderwaniu od tego co my piszemy - znaczy że BOT


Mam więc wrażenie że co najmniej połowa użytkowników czatów i forów internetowych to boty.


Pn lip 14, 2014 5:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 30, 2016 12:28
Posty: 1
Post Re: slyszal ktos moze....?
Taki numer to albo jakaś organizacja, albo ktoś bogaty to kupił.


Pn gru 12, 2016 10:36
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL