Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Krytyka moderatorów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 19, 2005 14:44
Posty: 47
Post Krytyka moderatorów
Oj słaba jest wasza wiara, drodzy tajemniczy moderatorzy, w trwałość wiary użytkowników tego forum. Wydaje się wam, że przykrywanie biedych owieczek parasolem, który chroni przed kontrowersyjnymi poglądami zapobieże ich deprawacji i zejściu na złą drogę? Czy po prostu chodzi o to, żeby na tym portalu nie pojawiały się treści sprzeczne z doktryną katolicką? Po co w takim razie macie dział Wierzyć, nie wierzyć?

Wycinacie mi posty, kasujecie mi treść podpisów - i jeszcze mnie nie pouczacie za co. Nie wiem kto, nie wiem za co. Ja jestem dosyć pojętny - potrzebuję tylko informacji zwrotnej.


Wt cze 14, 2005 12:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post 
Po pierwsze :

Cytuj:
9. Moderator nie ma obowiązku informowania o powodach usunięcia postu (jednak zazwyczaj to robi).


Po drugie :

Cytuj:
(...) odchodzenia od tematu przez użytkownika, mimo wcześniejszych ostrzeżeń moderatora;

(...) jednozdaniowych lub jednosłownych wypowiedzi, które nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji

(...) jeżeli post ma charakter prywatnych uwag

(...) jeżeli rozmowa przestaje mieć charakter merytoryczny, a sprowadza się jedynie do próby przeforsowania własnego poglądu, z pominięciem argumentów;


Już raz Ci pisałam, za co został usunięty Twój post, miałeś się "zastosować do tych uwag" - a jednak się nie udało.
Zatem informacja zwrotna nie przyniosła żadnych rezultatów :| .

Dlatego też nie widzę sensu w informowaniu Ciebie "dlaczego", skoro nie przynosi to oczekiwanego skutku.
Jeżeli nadal będziesz popełniał te same "wykroczenia" - nie będziesz za każdym razem dostawał informacji - z jakiego powodu, bo nie ma to sensu.

Pozdrawiam :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt cze 14, 2005 12:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 19, 2005 14:44
Posty: 47
Post 
Gdy ostatnio dostałem od Ciebie upomnienie rzecz tyczyła się punktu:
Cytuj:
(...) jeżeli post ma charakter prywatnych uwag


Zastosowałem się do tego. 3 posty, które zostały dziś usunięte nie miały charakteru prywatnego. I wydaje mi się, że były jak najbardziej na temat (może oprócz ostatniego).

A to, że:
Moderator nie ma obowiązku informowania o powodach usunięcia postu (jednak zazwyczaj to robi).
Jest według mnie błędem, zwłaszcze wobec użytkowników z tak krótkim stażem jak mój. Ale cieszę się, że jednak mi odpowiedziałaś.

I taka uwaga na koniec, że gdybyś po usunięciu postów zostawiła inicjał (jak Zorro) to zwróciłbym się do Ciebie na priv i nie zakładał nowego, zbędnego zupełnie tematu.

Pozdrawiam


Wt cze 14, 2005 13:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post Re: Krytyka moderatorów
proch napisał(a):
Wydaje się wam, że przykrywanie biedych owieczek parasolem, który chroni przed kontrowersyjnymi poglądami zapobieże ich deprawacji i zejściu na złą drogę?


Ja jestem taka owieczka, która z własnej woli chce być przykryta parasolem. Czytanie bluźnierczych, czy gorszących mnie postów nie tyle jednak mnie deprawuje, co bardzo źle wpływa na moje trawienie. Złe trawienie może z kolei doprowadzić do wielu niebezpiecznych chorób żołądka. Moderatorzy jednak dbają o moje zdrowie - za co im chwała!! :D

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Wt cze 14, 2005 20:19
Zobacz profil
Post 
A mi wycieto fragment postu, bo jest drastyczny, smutny, skrajny i szokujacy (w odczuciu moderatora) oraz czytaja go dzieci.

Bezuzasadnienia wycieto mi zacytowana wypowiedz Hitlera "Piesc stanowi prawo".


Wt cze 14, 2005 22:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 19, 2005 14:44
Posty: 47
Post Re: Krytyka moderatorów
Pan Gąsienica napisał(a):
Czytanie bluźnierczych, czy gorszących mnie postów nie tyle jednak mnie deprawuje, co bardzo źle wpływa na moje trawienie. Złe trawienie może z kolei doprowadzić do wielu niebezpiecznych chorób żołądka. Moderatorzy jednak dbają o moje zdrowie - za co im chwała!! :D

Mam nadzieję, że poza tym portalem czytujesz jeszcze od czasu do czasu inne rzeczy? Może oglądasz coś w telewizji, albo słuchasz audycji radiowych? Tam też ktoś Ci dozuje zdrowe dla twego żołądka treści? Czy też poza tym portalem złych treści się już nie obserwuje? 8)


Śr cze 15, 2005 7:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post Re: Krytyka moderatorów
proch napisał(a):
Mam nadzieję, że poza tym portalem czytujesz jeszcze od czasu do czasu inne rzeczy? Może oglądasz coś w telewizji, albo słuchasz audycji radiowych? Tam też ktoś Ci dozuje zdrowe dla twego żołądka treści? Czy też poza tym portalem złych treści się już nie obserwuje? 8)


Oczywiście, poza portalem także czytuję/oglądam inne rzeczy. Obrońcą mojego układu pokarmowego jest wówczas pilot, ewentualnie śmietnik.

Przykro mi, ale o rzeczach świętych dla innych należy mówić z wielkim szacunkiem... Jeżeli oczywiście celem jest jakiś dialog, a nie manifestacja własnego zdania. I tak jest na ogół w telewizji, czy gazetach. Nie jestem przecież masochistą, nie czytam NIE, czy FiM (a może uważasz, że powinienem "zapoznać się z różnymi punktami widzenia"?? :D :D )

A żeby nie było, że się czepiam bez konkretów, piszę o Twoim poście o Jezusie. Wiesz, o co chodzi, mam nadzieję (bo mi to nie przejdzie przez klawiaturę). Napisałeś go i co?? Liczyłeś na to, że zaczniemy dyskutować nad jego treścią?? Czy chciałeś nam tak po prostu dokuczyć (nam, chrześcijanom)??

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Śr cze 15, 2005 9:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 19, 2005 14:44
Posty: 47
Post 
Tak. Liczyłem na to, że ktoś się ustosunkuje do jego treści i napisze np:
"Bzdura. Pismo święte mówi, że..."
albo
"Jezus mówił, że..."
albo
"Bzdura. Z samej statystyki wynika że..."
albo
"Nie da się tego stwierdzić"
itp.

Czy chciałem dokuczyć chrześcijanom? Nie. Chciałem was tylko lekko kolnąć w ten wasz "nadęty balon" przekonania o własnej nieomylności, drodzy chrześcijanie. Tak na otrzeźwienie. Pismo Święte o wszystkim nie mówi.


Śr cze 15, 2005 12:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post 
proch napisał(a):
Tak. Liczyłem na to, że ktoś się ustosunkuje do jego treści i napisze np:
"Bzdura. Pismo święte mówi, że..."
albo
"Jezus mówił, że..."
albo
"Bzdura. Z samej statystyki wynika że..."
albo
"Nie da się tego stwierdzić"
itp.


O.K. A ja jestem wielkim fanem różnorodności, dlatego jestem za tym, aby istniały takie fora (??), gdzie dyskutuje się nad ważkimi problemami tego rodzaju, jaki zapodałeś, oraz takie, w których uznaje się je za gorszące, bluźniercze i od razu kasuje.

proch napisał(a):
Czy chciałem dokuczyć chrześcijanom? Nie. Chciałem was tylko lekko kolnąć w ten wasz "nadęty balon" przekonania o własnej nieomylności, drodzy chrześcijanie. Tak na otrzeźwienie. Pismo Święte o wszystkim nie mówi.


No cóż, rozumiem. Po prostu dostrzegłeś nasze "nadęte balony" i postanowiłeś nas trochę otrzeźwić dla naszego własnego dobra. Bez żadnych złośliwych intencji. Ty tylko niesiesz pomoc, otwierając nasze przekonane o własnej nieomylności umysły :-D Treść zamiaru w rzeczy samej szlachetna, ale czy na pewno wybrałeś odpowiednią formę??

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Śr cze 15, 2005 20:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 19, 2005 14:44
Posty: 47
Post 
Pan Gąsienica napisał(a):
Po prostu dostrzegłeś nasze "nadęte balony" i postanowiłeś nas trochę otrzeźwić dla naszego własnego dobra.

Ano właśnie :-D Niezgrabiasz może ze mnie i grubianin. Nie potrafię się z wyczuciem dobrego smaku odnieść do delikatnych tematów. A raczej nie potrafię stwierdzić, że dany temat jest delikatny. Ale intencje miałem czyste!


Cz cze 16, 2005 14:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post 
proch napisał(a):
Ano właśnie :-D Niezgrabiasz może ze mnie i grubianin. Nie potrafię się z wyczuciem dobrego smaku odnieść do delikatnych tematów. A raczej nie potrafię stwierdzić, że dany temat jest delikatny. Ale intencje miałem czyste!


Idź i nie grzesz więcej ;)

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Cz cze 16, 2005 14:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL