Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:29



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona
 RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje 
Autor Wiadomość
Post RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Jest na to wiele dowodów, że przeciwnicy Radia Maryja zaczęli je podsłuchiwać, aby móc znaleźć coś do krytyki i na skutego tego, przekonali się o jego wartościach; wielu się nawróciło. Mówią o tym dzwoniąc do Radia Maryja, rzadziej do Telewizji Trwam.
Wiele edukacyjnych tematów poruszanych jest w programie "Rozmowy niedokończone", które zwykle zaczynają się w Telewizji Trwam i kończą w RM, nawet po północy, np. wczoraj z udziałem prof. Grażyny Ancyparowicz oraz dzwoniącymi słuchaczami program skończył się około 2.00 w nocy.
Proponuję adwersarzom tych katolickich stacji, chociaż od czasu do czasu włączyć RM, lub Telewizję Trwam, aby się o tym przekonać.


Pt sie 29, 2014 6:51
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Przypominam sobie ten wałek, jak TV Trwam, które zgodnie z prawem nie może nadawać reklam, "edukowało" widza, jakim dobrem są SKOK-i.


Pt sie 29, 2014 7:28
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
zefciu napisał(a):
Przypominam sobie ten wałek, jak TV Trwam, które zgodnie z prawem nie może nadawać reklam, "edukowało" widza, jakim dobrem są SKOK-i.

TVTrwam może emitować reklamy o czym często przypomina się na antenie tej stacji.
To RM nie może nadawać reklam. Przed kolejną uwagą radzę podszkolić się w tej dziedzinie.


Pt sie 29, 2014 7:31
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Hmmm, rzeczywiście. Tym bardziej więc nie rozumiem po co robiono widza w bambuko, że jest to "edukacja".


Pt sie 29, 2014 7:59
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
zefciu napisał(a):
Hmmm, rzeczywiście. Tym bardziej więc nie rozumiem po co robiono widza w bambuko, że jest to "edukacja".

Możesz podać link do Twojej tezy?


Pt sie 29, 2014 8:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
gita napisał(a):
zefciu napisał(a):
Hmmm, rzeczywiście. Tym bardziej więc nie rozumiem po co robiono widza w bambuko, że jest to "edukacja".

Możesz podać link do Twojej tezy?
http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/skoki-na-rzecz-ewangelizacji/
http://www.stefczyk.info/-/media/Pliki%20serwisow/Dokumenty/1-36maly.ashx?download=1
http://glosrydzyka.blox.pl/2009/12/Osiemnastka-Radia-Maryja-czyli-SKOK-w-kosciele.html
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/wziac-pozyczke-czy-kredyt-a-moze-oszczedzac/

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pt sie 29, 2014 8:33
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Linki do faktów z roku 2009 i 2011, a teraz mamy rok 2014, ale i tak dziękuję.


Pt sie 29, 2014 9:21

Dołączył(a): So sty 04, 2014 22:42
Posty: 396
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Zagram twoją kartą:

Cytuj:
Jest na to wiele dowodów, że przeciwnicy Radia Maryja zaczęli je podsłuchiwać, aby móc znaleźć coś do krytyki i na skutego tego, przekonali się o jego wartościach; wielu się nawróciło. Mówią o tym dzwoniąc do Radia Maryja, rzadziej do Telewizji Trwam.


Cytuj:
Możesz podać link do Twojej tezy?


No i kilka pytań ode mnie.
Wiele dowodów to znaczy ile?
Jakie to są dowody?
Skąd wiadomo, że to naprawdę nawróceni przeciwnicy Radia Maryja, a nie podstawione osoby?
Jakie to są wartości?
Wielu nawróconych to znaczy ile?


Pt sie 29, 2014 9:25
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Zamiast linków konkretny przykład: Mój ś.p. mąż zaczął słuchać RM, aby znaleźć coś co można skrytykować. RM zaczęło pozytywnie na niego wpływać, gdy ciężko zachorował słuchał prawie wyłącznie RM, Telewizji Trwam, jeszcze wówczas nie było. Pod wpływem katechez oraz innych religijnych audycji nawrócił się, wyspowiadał, przyjął komunię i pożegnał się z doczesnym życiem. Był to rok 2000. Do RM nie dzwonił, nie podawał swego świadectwa nawrócenia, są więc również takie przykłady, ile?; tego nie wiem.
"Wielu nawróconych to znaczy ile?" Nikt ich nie liczył, o tym wie tylko Bóg.


Pt sie 29, 2014 10:49
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
gita napisał(a):
Zamiast linków konkretny przykład: Mój ś.p. mąż zaczął słuchać RM, aby znaleźć coś co można skrytykować. RM zaczęło pozytywnie na niego wpływać, gdy ciężko zachorował słuchał prawie wyłącznie RM, Telewizji Trwam, jeszcze wówczas nie było. Pod wpływem katechez oraz innych religijnych audycji nawrócił się, wyspowiadał, przyjął komunię i pożegnał się z doczesnym życiem. Był to rok 2000. Do RM nie dzwonił, nie podawał swego świadectwa nawrócenia, są więc również takie przykłady, ile?; tego nie wiem.
"Wielu nawróconych to znaczy ile?" Nikt ich nie liczył, o tym wie tylko Bóg.

A nie pomyślałaś, że to nie zasługa RM, a stary, niezawodny sposób na nawrócenie - jak trwoga to do Boga.


Pt sie 29, 2014 10:55

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
gita napisał(a):
Proponuję adwersarzom tych katolickich stacji, chociaż od czasu do czasu włączyć RM, lub Telewizję Trwam, aby się o tym przekonać.


Włączałem nie raz i nie dwa. Nie raz i nie dwa zostałem przez wypowiadajacych się na antenie obrażony, więc podziękuję.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt sie 29, 2014 13:22
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
JedenPost napisał(a):
gita napisał(a):
Proponuję adwersarzom tych katolickich stacji, chociaż od czasu do czasu włączyć RM, lub Telewizję Trwam, aby się o tym przekonać.


Włączałem nie raz i nie dwa. Nie raz i nie dwa zostałem przez wypowiadajacych się na antenie obrażony, więc podziękuję.

Czy poczułeś się jak faryzeusze, do których Jezus mówił:"groby pobielane"?


Pt sie 29, 2014 14:03

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Nie. Obraźliwe teksty nie miały nic wspólnego z moją etyką.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt sie 29, 2014 14:06
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
gita napisał(a):
Linki do faktów z roku 2009 i 2011, a teraz mamy rok 2014, ale i tak dziękuję.

Podałaś przykład nawrócenia twojego męża z 2000 roku, "a teraz mamy rok 2014, ale i tak dziękuję."


Pt sie 29, 2014 14:24
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
JedenPost napisał(a):
Nie. Obraźliwe teksty nie miały nic wspólnego z moją etyką.

Podaj przykłady.


Pt sie 29, 2014 14:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL