Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 4:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6522 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Moderacjo! To jest wątek:Uwagi-TYLKO i WYŁĄCZNIE do moderacji, a więc niech Helenka przeczyta tytuł wątku ze zrozumieniem.


Pn cze 06, 2016 10:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Swoją drogą, nie wiem, kto na forum reprezentuje młodzież, która miałaby zakładać te wątki o Lednicy.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn cze 06, 2016 11:14
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Swoją drogą, nie wiem, kto na forum reprezentuje młodzież, która miałaby zakładać te wątki o Lednicy.

Ja tym bardziej nie wiem, może nie ma tu młodych ludzi?


Pn cze 06, 2016 11:56
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Skoro nie ma młodych ludzi, ani osób w innym wieku, które są zainteresowane tematem Lednicy, to i nie ma wątku, który by tej kwestii dotyczył. Oczywiście jeżeli Ciebie to interesuje i chciałabyś zagaić jakąś rozmowę na ten temat, to nic nie stoi na przeszkodzie: Załóż temat o Lednicy


Pn cze 06, 2016 12:09
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Skoro nie ma młodych ludzi, ani osób w innym wieku, które są zainteresowane tematem Lednicy, to i nie ma wątku, który by tej kwestii dotyczył. Oczywiście jeżeli Ciebie to interesuje i chciałabyś zagaić jakąś rozmowę na ten temat, to nic nie stoi na przeszkodzie: Załóż temat o Lednicy

Nie założę wątku o Lednicy, gdyż tegoroczne spotkanie młodych na polach Lednicy już się skończyło.


Pn cze 06, 2016 14:13
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Twój wybór.


Pn cze 06, 2016 14:16

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jako że jestem z natury czepialski, to czepnę się.

Jaki ma sens automatyczne blokowanie "złych" wyrazów i zastępowanie ich pięknym (censored)?

Argumentacje przeciw temu mam dwie.

Linia argumentacji pierwsza.


To zakrawa o pruderię i obłudę. Co wykażę na przykładzie. Otóż ja nie mogę napisać słowa p i e r d ó ł k a, bo filtr się czepia. O, tak: Pierdółka.

Ale co gorsze: słowo p i e r d ó ł k a, czy tekst podobny do tego:

jakiś tam forumowicz z forum.wiara.pl kiedyś napisał(a):
PIS tworzy jakiś rodzaj nowomowy.
To jest coś, tak mi się wydaje, w rodzaju onanizmu wewnątrzpartyjnego.
Co ich onanizuje, albo lepiej, czym mają się żołnierzyki na rozkaz szarej eminencji onanizować?


Chyba nie muszę pisać, który tekst jest ostrzejszy? Tymczasem powyższy tekst nie został wyciachany przez moderatora (moim skromnym zdaniem słusznie, że nie został), natomiast słowo p i e r d ó ł k a już ciachane (przez automat) jest.

Przykład drugi, choć nie z tego forum. W pewnym innym forum ktoś napisał, że massmedia plują "g ó w n e m". Mod się czepnął. Trzeba było zmienić na "ł a j n e m". (IMHO czepialstwo moda przesadzone). Ale na tym samym forum, w innym wątku, ktoś inny napisał do kogoś, żeby się zabił. Mod milczał. Ja uważam, że taki tekst jest niedopuszczalny. Stoję twardo na stanowisku, że życzenie komuś, by się zabił jest nieporównanie ostrzejsze aniżeli pisanie, że przekaz medialny to "g ó w n o".

Ale, żeby być "czystym", będziemy blokować wszystkie teksty które zawierają uznane za nieprzyzwoite zbitki liter (przepuszczając po drodze teksty ich niezawierające, ale nieporównanie bardziej obraźliwe, pogardliwe, uwłaczające godności człowieka).

Linia argumentacji druga.

To jest bez sensu, albowiem automat jest za głupi. Tak jak kiedyś nie można było na forum wpisać "ś m i e r ć", bo były spamy z zegarem śmierci. Czyli bezsensowne blokady. O ile pamiętam, dochodziło do tego, że automat cenzurował URLe!!

Więcej o tym bezsensie ktoś już napisał, więc ja nie muszę: https://blog.codinghorror.com/obscenity ... -bad-idea/

Nie wspominają już o tym, z jaką łatwością można obejść takie filtry. Piedrółka. Pie.rdółka. P1erdółka. Pіerdółka. (ogłaszam konkurs na to, kto mi powie, jak udało mi się obejść filtr w tym ostatnim przypadku!)

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


Pn cze 06, 2016 17:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dawno temu ktoś to tak ustawił bez przemyślenia i teraz pewnie nikomu nie chce się angażować informatyka, aby zmienić coś tak mało ważnego.

Ale myślę, że masz rację, jeśli to Ci poprawi humor. :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn cze 06, 2016 18:26
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Ponieważ nie mam zamiaru zniżać się do poziomu chamskich komentarzy zefciu, zwracam się do moderacji, czy nareszcie zareaguje np. na:"tak jak środowisko PiSu czci pedała z Żoliborza"
Nie donosiłam na tego osobnika, gdy obrażał tylko mnie np.pisząc o upośledzeniu umysłowym, już kiedyś pisałam, że żaden cham nie jest w stanie mnie obrazić, ale, jeśli obraża całe środowisko PiSu, to już za wiele.


Wt cze 07, 2016 15:08
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zgłoszenie postu to nie jest donos. Rzeczony tekst został usunięty, a zefciu upomniany.


Wt cze 07, 2016 15:18
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
"Donoszenie" to jest za okupacji, podobnie jak za komuny. Gdy władza jest wrogiem obywatela.
Natomiast w normalnym demokratycznym kraju to jest wyraz troski o wspólne dobro, jakim jest państwo, forum lub cokolwiek innego, co ludzie współtworzą i z czego wspólnie korzystają.

Przykładowo, gdy widzi się kogoś, kto demoluje chodnik, wtedy zgłoszenie tego odpowiednim władzom staje się wręcz obywatelskim obowiązkiem.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt cze 07, 2016 15:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Proszę o interwencję w sprawie postów:
gity: za "palanta"
Yarpena_Zirgina: za oszczercze oskarżanie mnie o "POwskie poczucie sprawiedliwości".
(wątek o Prezydencie A. Dudzie).


So cze 11, 2016 20:07
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
gita napisał(a):
gdy obrażał tylko mnie np.pisząc o upośledzeniu umysłowym
Szanowna moderacjo - gita łże, gdyż nie zarzucałem jej nigdy upośledzenia umysłowego. Poza tym w powyższym poście gita pisze dokładnie te słowa, które u mnie zostały wycięte.


So cze 11, 2016 20:59
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Szanowna Moderacjo! Tomek44 i zefciu to ewidentne przykłady osobników obrażających i prowokujących, a potem, gdy ktoś zrewanżuje się donoszących do Was . W/g mnie to przykłady podłych postaw i dlatego najczęściej staram się ich ignorować, niestety zdarza mi się złamać to postanowienie.
O upośledzenie umysłowe zefciu posądził mnie, gdy stwierdziłam, że wnuk nie nauczył mnie wysyłać SMSy, teraz pisze, że :"gita łże", taki jest zefciu.
SZKODA GADAĆ!, dlatego od tej chwili moje postanowienie o całkowitym ignorowaniu zefcia i Tomka44 jest mocne i ostateczne.


N cze 12, 2016 8:34
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Szanowna moderacjo! Jak widać gita nie potrafi wskazać linkiem, w którym to poście rzekomo posądziłem ją "o upośledzenie umysłowe" (a nie o udawanie upośledzenia umysłowego).


Pn cze 13, 2016 7:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6522 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL