Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 15:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Moja odpowiedź to kuriozalnych, oderwanych od rzeczywistości zarzutów @wybranej z tego wątku: viewtopic.php?p=946266#p946266

wybrana napisał(a):
Użytkownik ten mimo, że dobrze wie, że 18.03.17 otrzymałam ostrzeżenie, dzisiaj za te same moje błędy wystąpił, ab mnie ponownie ukarano.


Dwa łgarstwa w jednym zdaniu:
Łgarstwo nr. 1 – użytkownik @Iago nie wie iż  18.03.17 otrzymałaś ostrzeżenie za gwałcenie prawa cytatu (reg. II/2), ponieważ zgodnie z uzasadnieniem uiszczonym przez moderatora ostrzeżenie otrzymałaś, cytuję , "za rażące łamanie zasad rzeczowej dyskusji przez nagminne odpowiadanie nie na temat (reg. II/3)".
viewtopic.php?p=945914#p945914

Łgarstwo nr. 2 – mój post do którego @wybrana się odnosi nie występował o jej ukaranie a o zwrócenie uwagi na jej zachowanie. Umotywowane to było moja dzisiejszą z nią konwersacją, która to aż nazbyt wykazał jej niespotykanie wręcz lekceważący stosunek oraz ignorancję względem materii prawa cytatu.

wybrana napisał(a):
Poza tym stosował dzisiaj w dziale wiara i prawda złośliwe uwagi dla mojej osoby. Posty te zostały usunięte i nie wiem, gdzie są.


Prawda w oczy kole, prawda? :D W rzeczonej konwersacji pozwoliłem sobie jedynie wypunktować jej ostatnie wybryki rozciągające się od kradzieży własności intelektualnej, przez publikowanie oczywistych kłamstw (i brak jakiejkolwiek refleksji względem tego), po totalne ignorowanie czasu interlokutorów, którzy zmarnowali go na prostowanie bezmyślnie ukradzionych przez nią treści z Internetu.

wybrana napisał(a):
Z tobą sobie już dzisiaj porozmawiałam w innym temacie, w którym nazwałeś dzieci uwiedzionych żon przez księży - bękartami.


Znów łżesz i wyrywasz poszczególne słowa z właściwego im kontekstu, który kilkakrotnie w rzeczonym wątku tłumaczyłem. :)


Pn mar 20, 2017 19:44
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
wybrana napisał(a):
Owszem, może zawierają pewne błędy, ale w większości(wytłuszczenie moje) są prawdziwe.

Jakie masz kompetencje, aby stwierdzić autorytatywnie, że owe źródła w większości są prawdziwe?
Iago napisał(a):
Prawda w oczy kole, prawda? :D W rzeczonej konwersacji pozwoliłem sobie jedynie wypunktować jej ostatnie wybryki rozciągające się od kradzieży własności intelektualnej, przez publikowanie oczywistych kłamstw (i brak jakiejkolwiek refleksji względem tego), po totalne ignorowanie czasu interlokutorów, którzy zmarnowali go na prostowanie bezmyślnie ukradzionych przez nią treści z Internetu.

Potwierdzam. Czytałam ten Twój post.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn mar 20, 2017 19:51
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Iago napisał(a):
Moja odpowiedź to kuriozalnych, oderwanych od rzeczywistości zarzutów @wybranej z tego wątku: viewtopic.php?p=946266#p946266

wybrana napisał(a):
Użytkownik ten mimo, że dobrze wie, że 18.03.17 otrzymałam ostrzeżenie, dzisiaj za te same moje błędy wystąpił, ab mnie ponownie ukarano.


Dwa łgarstwa w jednym zdaniu:
Łgarstwo nr. 1 – użytkownik @Iago nie wie iż  18.03.17 otrzymałaś ostrzeżenie za gwałcenie prawa cytatu (reg. II/2), ponieważ zgodnie z uzasadnieniem uiszczonym przez moderatora ostrzeżenie otrzymałaś, cytuję , "za rażące łamanie zasad rzeczowej dyskusji przez nagminne odpowiadanie nie na temat (reg. II/3)".
viewtopic.php?p=945914#p945914

Łgarstwo nr. 2 – mój post do którego @wybrana się odnosi nie występował o jej ukaranie a o zwrócenie uwagi na jej zachowanie. Umotywowane to było moja dzisiejszą z nią konwersacją, która to aż nazbyt wykazał jej niespotykanie wręcz lekceważący stosunek oraz ignorancję względem materii prawa cytatu.

wybrana napisał(a):
Poza tym stosował dzisiaj w dziale wiara i prawda złośliwe uwagi dla mojej osoby. Posty te zostały usunięte i nie wiem, gdzie są.


Prawda w oczy kole, prawda? :D W rzeczonej konwersacji pozwoliłem sobie jedynie wypunktować jej ostatnie wybryki rozciągające się od kradzieży własności intelektualnej, przez publikowanie oczywistych kłamstw (i brak jakiejkolwiek refleksji względem tego), po totalne ignorowanie czasu interlokutorów, którzy zmarnowali go na prostowanie bezmyślnie ukradzionych przez nią treści z Internetu.

wybrana napisał(a):
Z tobą sobie już dzisiaj porozmawiałam w innym temacie, w którym nazwałeś dzieci uwiedzionych żon przez księży - bękartami.


Znów łżesz i wyrywasz poszczególne słowa z właściwego im kontekstu, który kilkakrotnie w rzeczonym wątku tłumaczyłem. :)


Sam siebie zdemaskowałeś, bo podałeś do moderacji linki, za które otrzymałam ostrzeżenie.
Informacja o ostrzeżeniu moderator Soul umieścił w temacie w którym rozmawialiśmy - Prawdziwy Kościół.
Kto jest oszczercą i kłamcą?- sam się obnażyłeś.
Życzę ci - dobrej nocy. Wyśpij się, to jutro będziesz w lepszym nastroju. :-D


Pn mar 20, 2017 19:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
wybrana napisał(a):
Sam siebie zdemaskowałeś, bo podałeś do moderacji linki, za które otrzymałam ostrzeżenie.
Informacja o ostrzeżeniu moderator Soul umieścił w temacie w którym rozmawialiśmy - Prawdziwy Kościół.
Kto jest oszczercą i kłamcą?- sam się obnażyłeś.

Przeczytaj ze zrozumieniem treść ostrzeżenia. Już teraz nie mam wątpliwości, że kłamiesz świadomie, bo niemożliwe jest, aby nie rozumieć treści ostrzeżenia, które dostałaś. To zrozumiałoby dziecko umiejące czytać.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn mar 20, 2017 19:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
wybrana napisał(a):
Sam siebie zdemaskowałeś, bo podałeś do moderacji linki, za które otrzymałam ostrzeżenie.
Informacja o ostrzeżeniu moderator Soul umieścił w temacie w którym rozmawialiśmy - Prawdziwy Kościół.
Kto jest oszczercą i kłamcą?- sam się obnażyłeś.


Echm... Raczysz żartować, trollować czy rżnąć głupa?

W tym wątku Soul napisał dokładnie to samo co w temacie z ostrzeżeniami, który zacytowałem. viewtopic.php?p=945908#p945908

Dostałaś ostrzeżenie za łamanie punktu regulaminu §II.3, który mówi o "rażącym łamaniu zasad rzeczowej dyskusji przez nagminne odpowiadanie nie na temat" nie za §II.2. a on właśnie tyczy się prawa cytatu.

Doprawdy niechlujstwo intelektualne wręcz wylewa się z Twoich wypowiedzi...


Pn mar 20, 2017 20:07
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
No coz, nieczyste sumienie wybranej mowi jej, ze powinna dostac osta za zle cytowanie. Nawet nie doczytala, ze co innego tez jest nie w porzadku.

Na zlodzieju czapka gore...


Pn mar 20, 2017 20:19
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Odnoszę wrażenie, że jestem w świecie gdzie otaczają mnie chorzy ludzie.
Bawcie dalej się sami, bo na taki debilizm, to ja już nie mam siły.


Pn mar 20, 2017 21:50
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Jak wszyscy wokół wydają ci się chorzy, to może zastanów się czy Ty nie jesteś chora? Debilizm, czyli co, wymaganie prawdy od ciebie, wymaganie podawania źródeł, oczekiwanie na rzetelną dyskusję? No rzeczywiście straszne wymogi.


Pn mar 20, 2017 21:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Trafna diagnoza. Wszyscy debile, a wybrana jedyna mundra.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn mar 20, 2017 22:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
wybrana napisał(a):
Odnoszę wrażenie, że jestem w świecie gdzie otaczają mnie chorzy ludzie.
Bawcie dalej się sami, bo na taki debilizm, to ja już nie mam siły.


Czyli po staremu – "wychodzę, ale po drodze jeszcze narobię na dywan". :)

Cóż, ewidentnie skompromitowałaś się swoimi poprzednimi wypowiedziami, które to ponad wszelką okazały stekiem bzdur. Oczywiście trzeba mieć minimum dojrzałości i odpowiedzialności by przyznać się do czarno na białym wskazanego błędu – gdy się tego nie ma, cóż, pozostaje jedynie zachować się tak jak @wybrana. :)

Ciekaw jestem co na ten post powie nasza pierwsza sprawiedliwa @adaBRD – zobaczymy czy będzie konsekwentna i podobnie jak zrugała Małgosię za ostre słownictwo względem wybranej to czy teraz raczy zareagować na komentarze o "debiliźmie" i "chorych ludziach", ale już autorstwa powyższej artystki. :)


Pn mar 20, 2017 22:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
kacperek29 napisał(a):
Jak wszyscy wokół wydają ci się chorzy, to może zastanów się czy Ty nie jesteś chora? Debilizm, czyli co, wymaganie prawdy od ciebie, wymaganie podawania źródeł, oczekiwanie na rzetelną dyskusję? No rzeczywiście straszne wymogi.

No coś Ty? :o Przecież jej chodzi o to, że jesteśmy debilami, bo nie słuchamy jej oświeconego umysłu, a przecież ona jest wybrana do tego, aby nas oświecić tą jasnością :lol: .
Iago napisał(a):
Ciekaw jestem co na ten post powie nasza pierwsza sprawiedliwa @adaBRD – zobaczymy czy będzie konsekwentna i podobnie jak zrugała Małgosię za ostre słownictwo względem wybranej to czy teraz raczy zareagować na komentarze o "debiliźmie" i "chorych ludziach", ale już autorstwa powyższej artystki.

http://www.photoblog.pl/mizuyashi/69952 ... czolg.html

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn mar 20, 2017 22:24
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
wybrana napisał(a):
Odnoszę wrażenie, że jestem w świecie gdzie otaczają mnie chorzy ludzie.
Bawcie dalej się sami, bo na taki debilizm, to ja już nie mam siły.

To wrażenie odnosisz pełna pokoju Bożego, po modlitwie zjednoczeniowej z Chrystusem, narodzona na nowo w Duchem św, z sercem otwartym na światło wiary???


Wt mar 21, 2017 9:18
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Iago napisał(a):

Ciekaw jestem co na ten post powie nasza pierwsza sprawiedliwa @adaBRD – zobaczymy czy będzie konsekwentna i podobnie jak zrugała Małgosię za ostre słownictwo względem wybranej to czy teraz raczy zareagować na komentarze o "debiliźmie" i "chorych ludziach", ale już autorstwa powyższej artystki. :)


Coz mozna odpowiedziec w takiej sytuacji...?

Liza zajela juz stanowisko w tej sprawie a ja ja poparlam (watek "Prawdziwy Kosciol")... :) Podtrzymuje to ...A tobie dedykuje ponizszy tekst z 1. Kor. 13, 1-3:

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, byłbym jako miedź dźwięcząca albo cymbał brzmiący I gdybym miał dar proroctwa, znał wszystkie tajemnice i posiadł wszelką wiedzę, i miał całkowitą wiarę, taką, iżbym przenosił góry, a miłości bym nie miał, niczym jestem.

I prosba jeszcze...nie "zachecaj" mnie do "rozmowy"... :) jesli uznam, ze chce cos powiedziec, to zrobie to bez twoich podchodow... :)


Wt mar 21, 2017 11:04
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
To J.Tischner nazwał ludzi, którym myli się nawracanie się z nawracaniem innych chorymi na człowieka. To choroba religjna, bardzo poważna choroba rozumu. Nie pozwala na siebie spojrzeć w prawdzie. Walczą zaciekle w obronie Boga, ale niszcza innego człowieka. Mogą zabić, a zabija się też psychicznie. Nie wiadomoi ile drugi człowieka wytrzyma. Może to być nawet kropka na i. znacie jej życie i kondycję ukladu nerwowego? Przestrzegają przykazań miłości, ale bliźniego to już sobie wybierają. Dobrało się stado sępów przeciw wybranej i zaczęły się skubania.
Karygodnym jest bowiem pernamentnie kogoś karać po ukaraniu przez moderację i wypominać mu wciąż to za co była kara. A moderacja przygląda się, by sami się wykończyli i zmęczyli.

To dobijanie musu być przyjemne. Inaczej nie potrafię zrozumieć. Wystarczyło odstąpić od rozmów. Nie mielibyście jednak ofiary, by móc udowodnić swą wielkość. Nie ma tu gremialnych zgłoszeń o usuwanie wadliwych postów, ale znęcanie się nad człowiekiem. Nie nad problemem się pochyliście, ale nad człowiekiem. Nie po to, by podać mu dłoń, ale żeby skopać.

Żal, że uczestniczył w tym Marek. Próbował stawiać jakieś warunki, podczas, gdy było wiadomo, że to przegrana na dziś sprawa. Gdzie katolickie wyczucie sytuacji i człowieka? Gdzie mądrość? Pyskówka i rozważania wielkopostne! Toć to paliwo dla niewierzących.
Swojej cennej wiedzy i nazwiska nie sprzedaje się byle gdzie pozwalając na mieszanie jej z bagnem, zawsze się ubrudzisz. Zostałeś ostrzeżony i co uczyniłeś z tym? Człowieczeństwo to bardzo szybko zobaczę: epizod, czy coś więcej.

Teraz możecie kontynuować, bo już zmieniliście kozła ofiarnego.
Oczywiście takie teksty pisze się na pożegnanie.


Wt mar 21, 2017 11:51
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
I jeszcze jedno. Cudowne nawrócenie wybranej, to dla mnie dowód na kloniarstwo, za którym stoi ktoś kogo doskonale znam. To jednak moja prywatna wiedza, więc nie musi się obawiać, że ją sprzedam.


Wt mar 21, 2017 12:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL