Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Następna strona
 Prawdziwy Kościół 
Autor Wiadomość
Post Re: Prawdziwy Kościół
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie, nie jestem.Napisałem przecież "umówimy się z Moderacją (moderacjo, zgoda?)"
Zgadzasz się, czy nie?


Marku, bardzo ci dziękuje za twój miły gest. Wykazałeś się wielką klasą.
Moja odpowiedz brzmi tak, możemy jeszcze porozmawiać, ale nie na tym forum.
Niestety muszę stąd odejść, bo nie mogę sobie pozwolić na szarpanie się ze złośliwościami i jadem Małgosi, a już na pewno nie pozwolę sobie na to, by użytkownik Iago nazywał mnie i to kilkakrotnie złodziejką. Nikt do tej pory tak obraźliwie mnie nie nazwał, bo nigdy nikomu nic nie ukradłam. To fakt, że swoją rację czasem popierałam informacjami z internetu, ale nie tylko ja tak robiłam, a po drugie nikt mnie nie oskarżył o kradzież praw autorskich.
Moderacja nie reaguje na takie zachowania, więc mając szacunek do samej siebie, nie mam wyboru.


Pn mar 20, 2017 23:13
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Prawdziwy Kościół
wybrana napisał(a):
Niestety muszę stąd odejść, bo nie mogę sobie pozwolić na szarpanie się ze złośliwościami i jadem Małgosi, a już na pewno nie pozwolę sobie na to, by użytkownik Iago nazywał mnie i to kilkakrotnie złodziejką.

Bo z wariatami nigdy nie wie, oj nie wie się (parafraza Jerzego Połomskiego). No cóż, nie trafiłaś na forum a na oddział psychiatryczny: viewtopic.php?p=946309#p946309 , a za darmo nikogo leczyć przecież nie będziesz :D
Co do owej kradzieży, to kłamiesz w żywe oczy. Kradłaś notorycznie, kradłas czyjąś własność intelektualną poprzez kopiuj wklejki bez zaznaczenia, że to cytat i bez podania linku, jakby to były Twoje słowa.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn mar 20, 2017 23:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Prawdziwy Kościół
wybrana napisał(a):
Niestety muszę stąd odejść, bo nie mogę sobie pozwolić na szarpanie się ze złośliwościami i jadem Małgosi, a już na pewno nie pozwolę sobie na to, by użytkownik Iago nazywał mnie i to kilkakrotnie złodziejką. Nikt do tej pory tak obraźliwie mnie nie nazwał, bo nigdy nikomu nic nie ukradłam. To fakt, że swoją rację czasem popierałam informacjami z internetu, ale nie tylko ja tak robiłam, a po drugie nikt mnie nie oskarżył o kradzież praw autorskich.
Moderacja nie reaguje na takie zachowania, więc mając szacunek do samej siebie, nie mam wyboru.


I bardzo dobrze że tutaj już ciebie nie będzie :-D
W końcu to jest forum na którym się dyskutuje.
A ty "wybrana" nie chcesz dyskutować.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn mar 20, 2017 23:22
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Prawdziwy Kościół
Twój wybór. Na Twoim miejscu jednak, wychodząc, przeprosiłbym.
Ale nie jestem na Twoim miejscu.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn mar 20, 2017 23:57
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Prawdziwy Kościół
Marek_Piotrowski napisał(a):
Twój wybór. Na Twoim miejscu jednak, wychodząc, przeprosiłbym.
Ale nie jestem na Twoim miejscu.

A za co? Przecież to ona jest tą pokrzywdzoną, niesprawiedliwie potraktowaną, a przecież jest wybraną :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt mar 21, 2017 0:06
Zobacz profil
Post Re: Prawdziwy Kościół
Nie dobija się ludzi. Wybrana została ukarana karą regulaminową a potem stado sępów się zleciało, by od początku skubać i wydłubywać oczy. A moderacja udaje, że nie widzi. Udaje, że nie widzi oszczerstw kierowanych pod adresem innego użytkownika, że ma upodobanie w zabijaniu. Bo tak szamani zabijają i ludzie rzeczywiście umierają. Ja mogę zabić słowem i zabijam, więc należy uważać! I to wszystko nazwiemy milością bliźniego. Gęby pełne sloganów. Prostej rzeczy nie potrafią, zacząć od siebie i nie podejmować dyskusji. Jakże efektowne jest poniżanie. O ile wzrośnie oglądalność forum! Wierzący nie ma walczyć ze złem, ma czynić dobro; broniąc prawdziwego Kościoła zabija się człowieka...religijna choroba na człowieka. Nikogo nie nawrócicie taką postawą, wielu poczuje odrazę.
Prawdziwy Kościół...


Wt mar 21, 2017 0:12

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Prawdziwy Kościół
Lizo, a co myslisz o "miłości bliźniego" którego wyrazem jest powyższy Twój list?
Właśnie odsądziłaś od czci i wiary ludzi, którzy zostali obrażeni. I zrobiłaś to dlatego, że się bronili.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt mar 21, 2017 0:16
Zobacz profil WWW
Post Re: Prawdziwy Kościół
Liza napisał(a):
Nie dobija się ludzi. Wybrana została ukarana karą regulaminową a potem stado sępów się zleciało, by od początku skubać i wydłubywać oczy. A moderacja udaje, że nie widzi. Udaje, że nie widzi oszczerstw kierowanych pod adresem innego użytkownika, że ma upodobanie w zabijaniu. Bo tak szamani zabijają i ludzie rzeczywiście umierają. Ja mogę zabić słowem i zabijam, więc należy uważać! I to wszystko nazwiemy milością bliźniego. Gęby pełne sloganów. Prostej rzeczy nie potrafią, zacząć od siebie i nie podejmować dyskusji. Jakże efektowne jest poniżanie. O ile wzrośnie oglądalność forum! Wierzący nie ma walczyć ze złem, ma czynić dobro; broniąc prawdziwego Kościoła zabija się człowieka...religijna choroba na człowieka. Nikogo nie nawrócicie taką postawą, wielu poczuje odrazę.
Prawdziwy Kościół...


Lizo, gratuluje postawy...Jestem z toba, bo widze, ze jestes czlowiekiem dobrej woli...I wierze, tak jak niegdys spiewal Niemen, ze " ludzi dobrej woli jest wiecej i mocno wierze w to, ze ten swiat nie zginie nigdy dzieki nim..."


Wt mar 21, 2017 0:35

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Prawdziwy Kościół
,

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt mar 21, 2017 1:07
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Prawdziwy Kościół
Liza napisał(a):
Nie dobija się ludzi. Wybrana została ukarana karą regulaminową a potem stado sępów się zleciało, by od początku skubać i wydłubywać oczy. A moderacja udaje, że nie widzi. Udaje, że nie widzi oszczerstw kierowanych pod adresem innego użytkownika, że ma upodobanie w zabijaniu. Bo tak szamani zabijają i ludzie rzeczywiście umierają. Ja mogę zabić słowem i zabijam, więc należy uważać! I to wszystko nazwiemy milością bliźniego. Gęby pełne sloganów. Prostej rzeczy nie potrafią, zacząć od siebie i nie podejmować dyskusji. Jakże efektowne jest poniżanie. O ile wzrośnie oglądalność forum! Wierzący nie ma walczyć ze złem, ma czynić dobro; broniąc prawdziwego Kościoła zabija się człowieka...religijna choroba na człowieka. Nikogo nie nawrócicie taką postawą, wielu poczuje odrazę.
Prawdziwy Kościół...

Cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak widać na powyższym obrazku :?
Marek_Piotrowski napisał(a):
Lizo, a co myslisz o "miłości bliźniego" którego wyrazem jest powyższy Twój list?
Właśnie odsądziłaś od czci i wiary ludzi, którzy zostali obrażeni. I zrobiłaś to dlatego, że się bronili.

Nic nowego. Drzazga w oku bliźniego :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt mar 21, 2017 6:40
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 23, 2011 11:09
Posty: 916
Post Re: Prawdziwy Kościół
Muszę przyznać, że obrzydliwy spektakl zaserwowali nam forumowicze, pastwiąc się grupowo nad wybraną. Podeptać o potem jeszcze stwierdzić, że powinna was przeprosić. Obrzydliwe.


Wt mar 21, 2017 16:08
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Prawdziwy Kościół
Login2 napisał(a):
Muszę przyznać, że obrzydliwy spektakl zaserwowali nam forumowicze, pastwiąc się grupowo nad wybraną. Podeptać o potem jeszcze stwierdzić, że powinna was przeprosić. Obrzydliwe.

Sorry, nie widzę żadnego pastwienia. Widzę tylko akcję i reakcję. Kto sieje wiatr zbiera burzę. Wybrana była wielokrotnie upominana i zwracano jej uwagę na to, że nie rozmawia rzetelnie i rzeczowo i posługuje się gotowcami nawet bez podawania ich źródła.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt mar 21, 2017 17:16
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Prawdziwy Kościół
To prawda, że seria dosadnych wypowiedzi może sprawiać dość ciężkie wrażenie ale warto mieć świadomość, że te same problemy z wybraną trwały od wielu tygodni, a wybrana nigdy nie wzięła pod uwagę żadnych krytycznych uwag w żadnej formie. I to jest kluczowa przyczyna narastającej irytacji rozmówców. Irytacji ponadwyznaniowej, można dodać, bo jej zachowanie wkurzało prawie wszystkich.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt mar 21, 2017 17:44
Zobacz profil
Post Re: Prawdziwy Kościół
medieval_man napisał(a):
Login2 napisał(a):
Muszę przyznać, że obrzydliwy spektakl zaserwowali nam forumowicze, pastwiąc się grupowo nad wybraną. Podeptać o potem jeszcze stwierdzić, że powinna was przeprosić. Obrzydliwe.

Sorry, nie widzę żadnego pastwienia. Widzę tylko akcję i reakcję. Kto sieje wiatr zbiera burzę. Wybrana była wielokrotnie upominana i zwracano jej uwagę na to, że nie rozmawia rzetelnie i rzeczowo i posługuje się gotowcami nawet bez podawania ich źródła.

Owszem była reakcja - wybrana jako jedyna stała na brzegu i patrzyła jak ludzie (zapewne i ci z forum) płynęli w ścieku/rynsztoku prosto do otchłani - pogarda ponad zrozumieniem, że każdy człowiek, niezależnie od religii, rasy, od stanu duszy, jest dzieckiem Boga.


Wt mar 21, 2017 17:45

Dołączył(a): N sty 23, 2011 11:09
Posty: 916
Post Re: Prawdziwy Kościół
Bóg ma totalnie inne zdanie na temat tego kto jest Jego dzieckiem wedle Pisma. To, że każdy jest dzieckiem Boga, to oficjalne nauczanie KK?


Wt mar 21, 2017 18:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL